Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda v Mladé Boleslavi vystavuje model VisionS, váží přes tři tuny

Koncept Škoda VisionS si právě odbývá premiéru na ženevském autosalonu, mladoboleslavská značka však má řešení i pro ty, kteří se do Švýcarska nechystají.
Zpět na článek
5. 3. 2016 16:03
15. 3. 2016 15:38
Tento vůz je designově zcela nepovedený
Koncept s hlavním (příliš malým) světlometem a hned pod ním nesmyslnou a zcela do slušného designu nehodící se lucerničkou (která by u slušného SUV patřila na spodní spoiler) je jak rána pěstí do oka a bude nepochybně důvodem mnohem horších prodejů vozu s tímto odpudivým designem, než by tomu mohlo být. Škoda šlápla vedle! :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Deutsch
6. 3. 2016 10:36
Re: Tento vůz je designově zcela nepovedený
Naopak je to nejhezčí SUV co se daného segmentu týče. Kabaň ukazuje že umí udělat originální přitom krásný vůz. Kdyby zůstalo u stávajícího designu i pro produkční vůz tak je to trefa do černého.
5. 3. 2016 06:48
vyjde to nastejno
hromada hliny nebo hnoje
Rozbalit vlákno
0
5. 3. 2016 16:03
splněno
Je to opravdu ošklivé, ale hliněný se alespoň nerozjede.....no a pro auto.cz splněno, vyplodili jste 8 nesmyslných článků za týden, ale škoda je tam... :-) :no:
Rozbalit vlákno
0
15. 3. 2016 15:38
škoda
tak je fakt, že profil to má celkem pěkný, ale ten předek, to asi není můj šálek kávy, nicméně si myslím, že si to najde svého majitele, jako treba multipla >:D ta u mě pořád vede a stejně ho lidi kupují, ted jsem byl v autobazaru a zrovna si ho tam někdo pořizoval !! asi výhodná koupě 8-s
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku