Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz CLA: Designové změny a rozšířená nabídka motorů

Trojcípá hvězda lehce modernizovala obě karosářské varianty modelu CLA. Vedle vylepšeného vzhledu se sedan i kombi dočkaly upravené nabídky motorů.
Zpět na článek
Avatar - Magister
16. 3. 2016 10:05
drobný facelift
Mercedes teď všude - do AMG paketů zvlášť zavádí nový opačný škleb. Napříč třídami aut. A abych se přiznal, moc se mi to nelíbí. Předfaceliftované verze se mi líbí o dost více. Jinak za CLA :yes:
Rozbalit vlákno
11
16. 3. 2016 10:15
Re: drobný facelift
Jak je S-Kupé přímo artefakt, pak CLA je pro mě nevzhledná šereda, která vypadá jakoby to auto absolvovalo crash test zeshora. :-!
16. 3. 2016 10:59
Re: drobný facelift
Marně hledám v novodobé historii MB více disproporční vůz než CLA.
Facelift to nevyřešil, takže je to stále stejně špatné.
16. 3. 2016 11:05
Re: drobný facelift
To jsou celkový proporce, to je jako chtít udělat z Quasimoda Toma Cruise. Obráceně by to samosebou šlo ;-)
Avatar - speedfred
16. 3. 2016 11:09
Re: drobný facelift
a mne sa to auto celkom páči ked je v tom pakete.Nikdy som v tom nesedel ale zvonku "u mne dobrý".
Avatar - Magister
16. 3. 2016 11:39
Re: drobný facelift
Taky to v Německu vyhrálo cenu za design roku. A prodává se to právě na oko. Mi se líbí v tom, že vybočuje z řady....v běžném provozu ho nejde přehlédnout.
16. 3. 2016 12:03
Re: drobný facelift
kategória neprehliadnuteľný je ošemetná, podstatný je dôvod neprehliadnuteľnosti a tu je to diplomaticky povedané na diskusiu.
16. 3. 2016 12:06
Re: drobný facelift
Je zajímavé, že si schovávají nové motory zatím jen do éčka, myslím tím především diesely s objemem pod dva litry. Snad ta novinka s novými koncovkami výfuku nebude zase řešena jen záslepkami a výfukem někde v podvozku... jako je to u jiných jejich modelů v současnosti...
16. 3. 2016 13:23
Re: drobný facelift
CLA vypadá jako nas.raná veverka s obřím předkusem a se staženým ocasem. Neumím to, aktuální tvary prostě sedí na velký M-B.
Avatar - praděda7
16. 3. 2016 15:18
Re: drobný facelift
V jednu chvíli MB modely vypadaly jak spráskaný pes, ale teď se z toho pomalu vyhrabávají. Na tento nový CLA se dá už dívat.... ;-)
16. 3. 2016 15:30
Re: drobný facelift
popisuješ to trefne a správne, ale je to o tom, že niekto je aj na veveričky
Avatar - praděda7
16. 3. 2016 22:25
Re: drobný facelift
Nevím, už jsem "měl" ledacos, ale veveričku ještě ne... ;-)
Avatar - Barry Lyndon
16. 3. 2016 21:47
karoserie CLA je možná subjektivně strašlivě ošklivá....
... ale objektivně je výborná, protože Cx má již od 0,22
Rozbalit vlákno
0