Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Poslední Lamborghini Reventón předán zákazníkovi z Británie

Dvacátý Reventón prodal oficiální dealer Lamborghini v Birminghamu.
Zpět na článek
neregistrovaný "n.f.x."
26. 11. 2008 20:22
Kšeft
Tak já bych řekl, že tento typ aut se staví především na kšeft a uložení přebytečných peněz. Vydělá na tom i výrobce a kritériem pro výběr zákazníka je bezpochyby hlavně to, aby to udržoval a neprodal za zlomek ceny, protože to by pak padla cena i ostatních. Reálná cena takového auta je tak maximálně desetinová, ale tím že je to uměle uděláno jak exkluzivní kus z něj dělá unikát s vyšroubovanou cenou.
24. 11. 2008 10:37
Re: Zaujímavé...Čo na to Lamborghini?
Presne tak. Podobnym rizenim musi projit i zakaznici Ferrari. Pak teda taky nechapu, k cemu tahle buzerace je, kdyz pak stejne zakaznici auta se ziskem prodavaji. Treba to pro ty opravdovy sberatele bylo moc levny, a tak si radeji pockaji na premrstenou cenu od tehle vycuranku. >:D
24. 11. 2008 08:45
Auto
Toto auto má naozaj veľmi kvalitné plasty!!!!! Len úplný tupec si to nekúpi. Alebo ešte Fábiu, to je tiež naozaj veľmi kvalitné auto!!! >:D >:D >:D
Avatar - ROBERTOO
23. 11. 2008 22:42
Zaujímavé...Čo na to Lamborghini?
Je zaují,avé,že Lamborghini si vyberá komu predá toto auto ešte pred oficiálnym predstavením a vzápätí ho týto ľudia predajú aby mali peniaze a zisk.Čo to mjaú potom za systém výberu??? :-O :no: A keby bolo jedno,dobre no,to sa dá prežiť,ale keď ich je 8??Naozaj,skoro polovica produkcie.Vraj aj Bugatti si vyberá ľudí,ktorým auto predá.Neviem čo je na tom pravdy,lebo Bugatti plánuje vyrobiť 300 Veyronov a kedysi sa hovorilo,že nemajú kupcov na tie všetky autá.Takže ja byť nimi,predávam komu príde.A nakoniec,stačí pozrieť mobile.de a vidíme akých majú "dobrých" klientov aj oni,ktorí autá predávajú po povození sa. :no: :-!
Avatar - Egi
23. 11. 2008 20:51
Re: 5 kusov z 20
Na mobile.de jsem jich napočítal 8 - to je skoro půlka produkce. Ty lidi co to koupí a hned prodají jsou pěkně vyčůraný, ale je prada, že když jim to někdo koupí (a asi ano) tak je to hodně dobrá investice.
Avatar - Parda71 (BMWfans)
23. 11. 2008 17:27
Re: 5 kusov z 20
Nj to jsou ti obchodníci s velkým O... Ta fotka je přímo to auto pro toho brita? Páč má britskou značku, ale volant vpravo. To by mě nasralo být jím.
Avatar - da_b0mb
23. 11. 2008 15:54
Re: ...
Já taky přebírám...zrovna teď v pátek jsem přebral až moc...
neregistrovaný "target"
23. 11. 2008 11:53
5 kusov z 20
Je zaujimave, ze z 20 kusov na celom svete si uz teraz mozete kupit 5 az 6 kusov na mobile.de Cena? 1,4 az 1,6 mil. EUR... Uprimne, cakal som ze si budu prihadzovat viac kedze ide o taky jedinecny skvost!!
23. 11. 2008 10:33
...
A ja jim říkal, nepište o tom, že ho přebírám, nepište.
A bum, oni o tom píšou :-)