Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Poslední Lamborghini Reventón předán zákazníkovi z Británie

Ondřej Láník Ondřej Láník 23. 11. 2008 • 14:03
2
10
Dvacátý Reventón prodal oficiální dealer Lamborghini v Birminghamu.

Británie tak dostala první Reventón a současně poslední exemplář z velmi omezené - dvacetikusové - série.

Cena? 1 milion euro. Ovšem k ní si musí jednotliví zákazníci připočítat daň z přidané hodnoty případně další poplatky dle země, ve které jej nakonec zaregistrují do provozu. Všechny exempláře byly prodány ještě před oficiálním představením loni na autosalonu ve Frankfurtu, což naznačuje, že šlo o vysoce exkluzivní obchod s náznakem přídělového systému.

Poslední vyrobený vůz byl předán britskému zákazníkovi, jehož jméno nebylo zveřejněno, přímo v Sant’Agata Bolognese ve společnosti zástupce obchodníka Lamborghini Birmingham osobně prezidentem Automobili Lamborghini Stephanem Winkelmannem.

Nový majitel slíbil, že jeho Reventón rozhodně nebude patřit k těm, které čekají na zhodnocení investice v garážích, a že s ním bude jezdit tak často, jak to jen bude možné.

Nepřehlédněte
Lamborghini Reventón: Supertoro (první dojmy + postřehy technického ředitele Lamborghini)

Témata
Avatar - Leg
26. 11. 2008 22:19
Re: ...
Potom ho nezabudni dať na moje.auto.cz :-)
24. 11. 2008 10:37
Re: Zaujímavé...Čo na to Lamborghini?
Presne tak. Podobnym rizenim musi projit i zakaznici Ferrari. Pak teda taky nechapu, k cemu tahle buzerace je, kdyz pak stejne zakaznici auta se ziskem prodavaji. Treba to pro ty opravdovy sberatele bylo moc levny, a tak si radeji pockaji na premrstenou cenu od tehle vycuranku. >:D
24. 11. 2008 08:45
Auto
Toto auto má naozaj veľmi kvalitné plasty!!!!! Len úplný tupec si to nekúpi. Alebo ešte Fábiu, to je tiež naozaj veľmi kvalitné auto!!! >:D >:D >:D
Avatar - ROBERTOO
23. 11. 2008 22:42
Zaujímavé...Čo na to Lamborghini?
Je zaují,avé,že Lamborghini si vyberá komu predá toto auto ešte pred oficiálnym predstavením a vzápätí ho týto ľudia predajú aby mali peniaze a zisk.Čo to mjaú potom za systém výberu??? :-O :no: A keby bolo jedno,dobre no,to sa dá prežiť,ale keď ich je 8??Naozaj,skoro polovica produkcie.Vraj aj Bugatti si vyberá ľudí,ktorým auto predá.Neviem čo je na tom pravdy,lebo Bugatti plánuje vyrobiť 300 Veyronov a kedysi sa hovorilo,že nemajú kupcov na tie všetky autá.Takže ja byť nimi,predávam komu príde.A nakoniec,stačí pozrieť mobile.de a vidíme akých majú "dobrých" klientov aj oni,ktorí autá predávajú po povození sa. :no: :-!
23. 11. 2008 20:51
Re: 5 kusov z 20
Na mobile.de jsem jich napočítal 8 - to je skoro půlka produkce. Ty lidi co to koupí a hned prodají jsou pěkně vyčůraný, ale je prada, že když jim to někdo koupí (a asi ano) tak je to hodně dobrá investice.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku