Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 25 let Škody pod VW: Děkování hrdinům doby a ukázka Kodiaqu

Na oslavách 25 let Škody v náruči Volkswagenu se objevili nejen tehdejší osobnosti spjaté s prodejem, ale i nejnovější zástupce značky.
Zpět na článek
12. 4. 2016 19:16
12. 4. 2016 23:18
19. 4. 2017 14:01
Avatar - Ada je zase tady
12. 4. 2016 19:15
Jenže ten Favorit vypadá lépe!
Když si odmyslíme vše ostatní a budeme hodnotit jen design, je vidět, že to malé auto působí uvolněným, lehkým způsobem, má "šmrnc" a "švih". Je vidět designérský jazyk "Style Bertone". Naopak ta současná škodovka působí těžce, zavalitě, beze stopy nápadu a svými "cukrbliky" evokuje asiatské linky. Není ošklivá, ale hezká taky ne.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Barry Lyndon
12. 4. 2016 20:17
Re: Jenže ten Favorit vypadá lépe!
ve variantě Henlein Adolfův sen ...
Avatar - cechblog
12. 4. 2016 21:30
Re: Jenže ten Favorit vypadá lépe!
nemyslím si to, ale to víte italský design
Avatar - _Karel_
12. 4. 2016 19:16
Vivat!
:yes: :yes: :yes: za úspěšné období pod VW,a koncernu VW za splnění slibu ponechání vlastního vývoje.
:no: za trapnost jménem "chceme vám ukázat něco, co vám nechceme ukázat".
Kdyby místo toho vytáhli Vision S, neřekl bych ani popel.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - moreczech
12. 4. 2016 19:36
Důležité je si uvědomit,
že to je furt jen škodovka.....
Rozbalit vlákno
0
Avatar - cechblog
12. 4. 2016 21:29
KLAUS CHTĚL ŠKODU PRO TUNELÁŘE A ZLODĚJE SOUDKA Z PLZNĚ
Díky Pithartovi šla škoda k VW. Tatru k Mercedesu už nestihli. Tu už měl na starosti Klaus.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
12. 4. 2016 23:18
Fotky nebudú?
To už v redakcii nemáte ani smartfón s foťákom? Ako nehnevajte sa, ale fakt som čakal nejakú vlastnú fotogalériu keď už ste avizovali na večer podrobnejšie informácie. Ja by som si napríklad rád pozrel, ako Maier vystupuje z vyleštenej Felicie a nie zas rovnakú galériu s nekvalitnými zábermi na maskované auto, plus staršie oficiálne fotky.

Úprimne ma mrzí úpadok Auto.cz. Je to už nejaký čas len také zdochýnanie a fakt sa na to čoraz horšie pozerá. To už vás drží nad vodou len Škoda? ;-\
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
12. 4. 2016 23:55
Škodovka dospela
Je to zaujímavé sledovať život Škody. Povedal by som, že za uplynulých 25 rokov sme boli svedkami jej znovuzrodenia a sledovali všetky kroky k dospelosti. Pre mňa je tam asi najvýznamnejšia tá symbolika priklonenia sa na západ a trochu aj zázrak, že ako jedna z mála automobiliek východného bloku dnes žije a dotiahla to naozaj ďaleko.

Človek si to tak nejak viac uvedomí, keď vidí ako v lete tiahneme k tomu nášmu moru - do Chorvátska. V kontexte 25-ky pod krídlami VW to ozaj nie je tak dávno, kedy na chorvátskych cestách zavadzali nabalené Formany, na ktorý bol už dosť žalostný pohľad. A dnes? Nový Superb si to šinie po diaľnici do Zadaru a bez najmenšieho nároku na predsudky typu "To sú tí chudáci z východu".

A tak aj napriek mojej terajšej skepse voči budúcnosti prajem Škode, nech pokračuje v dobre naštartovanom živote a hlavne tak, aby nemusela oprašovať projekty ako Fabia Junior alebo nebodaj vyrábať vojenskú techniku.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Cloner
19. 4. 2017 14:01
Správný krok
Určitě je dobře že Škodu nedostal Renault ale VW :-) Je to tak lepší. Má tak podle mého názoru lepší možnosti a taky je úspěšnější. Ale těžko zas říct jak by vypadala pod někým jiným :O
Rozbalit vlákno
0