Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dovozce aut VW do České republiky zdvojnásobil zisk na 732 milionů Kč

Dovozce vozů koncernu VW do Česka, Porsche ČR, loni zvýšil zisk před zdaněním o 89,5 procenta na 731,5 milionu korun. Tržby vzrostly o 46 procent na rekordních 25,2 miliardy korun.
Zpět na článek
5. 5. 2016 17:18
dovozce zdvojnásobil zisk
tyo mi reknete kdo to kupuje, z lidi co znam ma 90% lidí auto z bazaru...
16. 4. 2016 09:19
Re: Čísla
Sám sis odpověděl s tím krmením. Otázka je, proč jsou ostatní dovozci tak pasivní.
15. 4. 2016 16:42
Re: auta
Přesně, největší trest bude nezájem. Pak ale hrozí, že nabourá v Praze padesát volkswagenů ;-)
15. 4. 2016 15:50
Re: auta
Tady ho můžeš ztrestat jen tím, že na něj prostě reagovat nebudeš.
15. 4. 2016 13:38
Re: Čísla
Tak o testech samotných asi nemá smysl diskutovat. A o jejich výsledcích už vůbec ne. Na to ať si každej udělá obrázek sám. Ale čísla by snad redakce opsat z výročních zpráv správně. A ne jen z tý od VW...

A k těm lokomotivám: To by nebylo špatný, zajímalo by mě, zda by ve srovnávacím testu vyhrála ta od Škody, nebo např. od Siemensu. >:D Nebo test panťáku od Škody vs. např. TGV. Myslím, že TGV je na štíru s designem, kdežto poctivej českej dobytčák, to by byl vrchol elegance. >:D Ale to jen pro odlehčení, kdyby to někdo nepochopil. ;-)
15. 4. 2016 13:28
Re: Čísla
Souhlasím, ale malou připomínku mám k těm dodávkám. Snad radši ať se redakce o nic nesnaží. Vždycky to dopadá tragicky. Mám pocit, že by příště mohli testovat třeba lokomotivu nebo parník. Jejich znalosti v tom oboru budou +- stejné 8-s
15. 4. 2016 13:03
Re: Čísla
Stačí dělat pořádně práci. Třeba evropské prodeje ACEA mají kalendář kdy zveřejňují prodeje. Ale zde se neobjeví, nebo s několikadenním spožděním...jako dnes
15. 4. 2016 12:27
Re: Čísla
Bylo by to prima, buďto ať se někdo třeba kavrtálně věnuje ekonomice dovozců a dělá krátký zprávy, nebo využívat ČTK ve větší míře.
15. 4. 2016 12:23
Re: Čísla
Myslíš, že mi někdo z redakce odpoví?
15. 4. 2016 12:01
Čísla
Určitě úspěšný výsledek a gratulace.

Ale:

Mně jen u těchto článků vždycky zajímalo, proč o těchto číslech nečteme na ACZ i třeba u Renaultu ČR, nebo jiných dovozců... To nikdo kromě koncernu tato čísla nevydává? Nebo se jinej dovozce redakci nevnucuje a ta čísla jim sám neposílá? Nebo redakce opět potvrzuje, že krom koncernu nic jiného neuznává a nikdo jiný zde nestojí ani za zmínku?

To samé u užitkových vozidel. Všude samé úspěchy dodávek VW, ale že třeba u Renaultu, Fordu nebo Opelu prodej užitkových vozidel dosahuje taky výborných čísel, ať už v ČR nebo celé Evropě, o tom nikde ani zmínka. No čemu se člověk diví, když si zde za rok přečte pět testů Tranďáka... Je třeba krmit, aby redakce byla krmena...

Lepší to asi nebude.
Avatar - KANKUNEN
15. 4. 2016 10:45
Re: auta
Lidi jako je on patří ztrestat a ne tiše tolerovat. Že 95% slušných trpí za 5% magorů je nezprávné.
Avatar - white label
15. 4. 2016 10:22
Re: auta
>:-[]
Já bych mu tolik nefandil a k dobytku ho nepřirovnával, dobytek je totiž velmi užitečný, na rozdíl od něj... ;-)
15. 4. 2016 10:20
Re: auta
Pokud na něj nebudete reagovat, tak zmizí. :-)
15. 4. 2016 10:18
Re: auta
ty nevis ze je neslusne napadat ostatni diskutery? >:-[]
Avatar - Ozzman
15. 4. 2016 10:09
Re: auta
Jdi už do *, ty si normálně nemocnej.... :-!
15. 4. 2016 10:06
Re: auta
Sám se vyjadřuješ jako dobytek! ;-\