Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dacia Dokker Van 1.5 DCI/66 kW: Tři plus tři

Dacia Dokker s nákladovým objemem 3,3 m3 je levným vozem se standardní tříletou zárukou. Jak si rozumí s turbodieselem?
Zpět na článek
2. 5. 2016 08:27
2 tuny
Vzhledem k tomu, že na fotkách a ani v textu není zmíněno, že byste auto naložili, tak nevím, o co se opírá argument, že s téměř dvěma tunami nemá motor problém. Soudíte tak podle toho, jak se motor chová v prázdném autě (hmotnost
2. 5. 2016 07:56
Re: Super
máme ho objednaný do firmy, s benzínem. Za ty prachy... A s kvalitou jsou dnes na štíru všechny automobilky, tak je to stejně fuk, je to o kusu na který narazím a ne o značce. To bejvávalo.
2. 5. 2016 10:18
bezkonkurenční
pro drobné řemeslníky (malíře, zedníky, elektrikáře) je tohle vozítko dle mého názoru bezkonkurenční. Téměř bezúdržbový (ověřený) motor, cena naprosto neuvěřitelná (šikovnej řemeslník na tohle auto musí za rok vydělat)
Navíc nevypadá vůbec špatně - a když něco rozliješ, vystříkáš hadicí a je to.
Myslím si, že to je přesně ta filozofie, které by se DACIA měla držet.
Chybička sa vlúdila...
"...takže lze do tohoto modelu nakládat předměty vysoké 1,23 cm." Skoro centimeter a pol, sakra, to je korba! :-)
2. 5. 2016 07:43
Super
Tak na tenhle neškodováckej test se hned vrhnu :yes:

Potřebuji nového pracanta a tenhle je v hledáčku taky...
Re: Super
To je spotreba s prázdnym autom a vetrom v zadku.
2. 5. 2016 08:45
Re: Super
1,5dci 66kw je výborná volba,nesmrtelnej motor,jen měníš olej a rozvody po 5-ti letech/120000,sám s ním mám najeto 350000 km a třeba olej mezi výměnou ubyde jen 0,2l,spotřeba dlouhodobá 4,6l :yes: :yes:
2. 5. 2016 15:43
Re: 2 tuny
Mám Combo 55kW... o víkendu v pixle cca 700Kg a na vozíku cca 1200Kg... no a taky jsem s tím jel, Combo nemělo problém... ;-)

Sice jsem se bál, kdy mi vozík utrhne kouli i se zadní nápravou, ale těch 10km jsem dal
:-)

Dokker bude úspěšný nástupce... a 11kW navíc, to bude teprve pošušňáníčko :-)
2. 5. 2016 09:46
Re: Chybička sa vlúdila...
To tedy jo, to je evidentně chyba srovnatelná dokonce i s udávanou spotřebou škodovek!
2. 5. 2016 09:45
Re: 2 tuny
Já si ještě navíc všiml, že na fotkách není dokonce ani řidič. Podle čeho tedy autor článku soudí, že auto jede???
Re: Chybička sa vlúdila...
Čo je so spotrebou škodoviek? Nedosahuješ tú čo je na papieri? Tak asi zle jazdíš...