Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tesla Model S „Elizabeta“: Elektrotuning!

Tesla Model S ukrývá pod svým uhlazeným zevnějškem ohromující výkony a tuningová společnost LARTE Design se proto rozhodla lehce zdramatizovat design tohoto elektromobilu.
Zpět na článek
3. 5. 2016 11:04
Re: Autor fotografií...
tak asi jo... já už mám období Sartrého, Dostojevského a Alberta Camuse naštěstí za sebou >:D
Avatar - 3_diamanty
3. 5. 2016 10:59
Re: Autor fotografií...
ano bol to ciel a zamer ... vytvorit akusi auru nehostinneho prostredia ( co poodtrhuju aj vcelku skromne svetelne podmienky ) a do neho posadit Teslu.... ak by chceli nafotit Teslu inak a "veselsie" tak ju iste nafotia za pekneho slnka hoci aj na plazi s palmou v pozadi .... ide o to ze tieto fotky boli cielene nafotene prave takto... a prave preto sa mi pacia viac ako keby boli nafotene kdesi pred oknami samotnej firmy na parkovisku alebo na prazdnom letisku .. a to ze z nich mas depku je ukazka toho ze fotky sa podarili na jednicku ;-)
3. 5. 2016 10:49
Re: Autor fotografií...
Náhodně to nefotili... připravené to bylo... ale teda na můj vkus trochu depka :-)
Avatar - 3_diamanty
3. 5. 2016 10:43
Re: Autor fotografií...
je otazne ci autor fotografii rozhodoval aj o mieste fotenia ... alebo to len nafotil podla poziadaviek niekoho ineho... kazdopadne fotit Teslu na letiskovej drahe by bolo z pohladu fotografa asi fakt nezaujimave a nudne .... takto to ma aspon svoje caro ... tie mlaky dazdovej vody a samotne okolie a vobec... to ako je Tesla na fotkach vsadena do tohto "nehostinneho prostredia" je perfektne ... skutocne ide pomaly az o umelecke fotky ... moc pekne zabery ... je vidiet ze to takto nefotili nahodne a ani z nudze ale slo o cielene akoby uz o umelecke fotenie ktore bolo podla mna zvladnute ukazkovo :yes:
3. 5. 2016 10:15
Autor fotografií...
autor fotografií je fakt divnej... poněkud depresívní vidět stát Teslu na železničním přejezdu... Celej ten industriální prostor je divnej...