Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

DMC uvádí nový tuning pro Lamborghini Revuelto: Za 9 milionů má karbon navíc

Lukáš Volšický
Diskuze (1)

Obrovská porce karbonu navíc za až 9 milionů korun. Německý tuner DMC odhaluje nový bodykit pro dvanáctiválcové Lamborghini Revuelto. Vznikne v omezeném počtu pár kousků.

Když Lamborghini koncem loňského března uvedlo nový hybridní supersport Revuelto, jedním z prvních tunerů angažujících se ve vylepšování designu byli Němci z DMC. Hned začátkem léta představili dvojici tuningových paketů Schumacher a Molto Veloce a dnes na ně navazují novým počinem. Oficiálně se jmenuje Edizione GT a vyrobí jej v omezeném počtu deseti tuningových balíčků.

Lamborghini Revuelto Edizione GT od DMC se zatím představuje pouze na počítačových renderech a jedním z nejvýraznějších nových prvků je obrovské zadní křídlo spojené s masivním spodním difuzorem. Všechny nové aerodynamické prvky jsou vyrobeny z uhlíkových vláken, jež výrobce nabízí v lesklém nebo matném provedení. Karbonová jsou dokonce i nová kola. Kompletní tuningová sada tak jasně kontrastuje s výrazným barevným lakem.

DMC k omezené produkci paketu Edizione GT uvádí, že se snaží o maximální exkluzivitu i individualizaci. Každá z dokončených úprav bude charakteristická jinou barvou laku a personalizace bude obnášet specifická loga nebo jména majitelů konkrétních kousků. Úpravce slibuje také vylepšený interiér, ale bohužel jej zatím neukázal na žádném byť virtuálním obrázku.

Video se připravuje ...

A nebude to pouze o agresivnějším designu s novými karbonovými doplňky, protože novinkou bude i ještě uřvanější nerezový výfukový systém spolu s výkonovým dopingem. Standardní kombinovaný maximální výkon plug-in hybridního dvanáctiválce o 747 kW (1015 koních) by tak měl vzrůst o dalších 65 kW (89 koní).

Oficiální internetová stránka tuningové společnosti DMC pak odhaluje, že kompletní cena úpravy se bude pohybovat v rozsahu od 6,7 do 9 milionů korun podle individuálních přání vybraných zákazníků. Základní cena nového Lamborghini Revuelto přitom je přibližně 13 milionů korun podle aktuálního kurzu koruny vůči euru.

Lukáš Volšický
Diskuze (1)

Doporučujeme

6. 5. 2024 21:04
Funkcnost
Za tu cenu by to aspon mohlo byt otestovane v aerodynamickom tuneli...