Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz E jako auto na dálkové ovládání. Zkusili jsme parkování mobilem

Nový Mercedes-Benz třídy E je doslova napěchovaný moderními technologiemi. Jednou z nich je automatický parkovací asistent fungující přes mobilní telefon. Není to moc složité?
Zpět na článek
5. 6. 2016 15:54
5. 6. 2016 17:41
24. 6. 2016 19:44
5. 6. 2016 18:04
5. 6. 2016 18:11
6. 6. 2016 07:50
5. 6. 2016 19:48
5. 6. 2016 20:29
5. 6. 2016 22:00
6. 6. 2016 08:11
6. 6. 2016 09:08
5. 6. 2016 22:04
5. 6. 2016 15:54
Super!
Co jinyho si taky poridit za 46000 >:D
Rozbalit vlákno
0
5. 6. 2016 16:37
Umění zaujmout zákazníka
Tak já jsem to viděl, když jsem tvořil takový mini video blog (ne, to opravdu není reklama) na novou sedmičku a je to zajímavé. Ovšem tím to asi pro mě končí, je to "jen" zajímavé.
Otázkou zůstává, kolikrát v životě, tedy v reálném světě by se tato technologie hodila. Já mám pořád pocit, že je zatím jen boj o zákazníka ve stylu "umíme to a děláme to".

[odkaz] je to 16 minuta a 20 sekunda

;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Londonbridge
5. 6. 2016 16:46
Zbytocnosti...
Niektore veci si uzitocne a vacsina veci je v praxi malo vyuzitelna. ja som pouzil parctronic raz,distronic tiez raz a tak isto zbytocne pipaju cidla ktore meraju vzdialenosi od prekaziek a skor plasia ako pomahaju kedze su nastavene na dost velke vzdialenosti.
Par uzitocnych veci clovek vyuzije ako 360 st. kamera, meranie mrtveho uhla, cruise control a mozno 2 - 3 nej dalsie. Panoram. strechu som mal otvorenu mozno 3 x a stoji nej Ł 1400, padla pod volantom tiez ale tie neboli nast. v pripl. vybave. S tou priplatkovou vybavou treba opatrne a radsej si to 2 x premysliet pred zaskrtavanim....
Rozbalit vlákno
7
5. 6. 2016 16:54
Re: Zbytocnosti...
Hm, souhlasím. Já jsem využil radarový tempomat jen párkrát, on se totiž chová strašně nepřirozeně. V pětce a ve verzi 2012, kterou mám, prostě zachovává stejnou vzdálenost a nedovolí větší přiblížení (tzv. měkký dojezd auta přede mnou). Takže když to auto přede mnou začne brzdit, tak to auto za mnou brzdí už poměrně panicky, protože pětka si nechává stejný odstup děj se co děj. Myslím, že teď už to mají vychytané, ale já prostě podržím tlačítko rozestupu cca deset sekund a tím si aktivuji jen klasický tempomat (mimochodem, nikde v návodu o tomto není ani zmínka).
A pak na obou autech (5er i M3) velice rád využívám head up display, to je opravdu super.
Z blbostí, které jsou ovšem návykové, bych zmínil servo mechanické dovírání dveří...
5. 6. 2016 20:42
Re: Zbytocnosti...
Na to přepínání jsi přišel náhodou, nebo ti to někdo řekl?
5. 6. 2016 20:50
Re: Zbytocnosti...
Jednou jsem to vyzkoušel na Strakonické. Zkusil jsem to držet a doufal jsem, ze tam ta funkce je, protože jsem viděl na sluníčku přístrojovy štít a ta kontrolka klasického tempomatu tam prosvitala.
6. 6. 2016 07:45
Re: Zbytocnosti...
Kontrolka by mě nepřekvapila, přeci nebudou dělat štít pro každou konfiguraci. Rád to slyším. Nechápu, proč to nemůžou dát do manuálu.
Avatar - Dinar
6. 6. 2016 09:16
Re: Zbytocnosti...
Pro mně je tohle nejzajímavější informace o bmw za posledních pět let. :-) :yes:
5. 6. 2016 20:41
Re: Zbytocnosti...
Tak možnost nechat auto vyjet z místa by nebyla k zahození, když se ti někdo na auto nalepí a zablokuje ti dveře.
5. 6. 2016 23:31
Re: Zbytocnosti...
Přesně, typicky v obchodních centrech...
5. 6. 2016 17:41
Reklamy
Mám problém s vyskakujícími reklamami jen já nebo již auto.cz došel tak daleko, že se stává serverem, na který se nebude dát vůbec koukat? Chápu, příjem z reklamy je asi to jediné, co webovky dnes živí, ale máte páni redaktoři alespoň míru, kterou nejste ochotni ještě překročit?
Rozbalit vlákno
1
24. 6. 2016 19:44
Re: Reklamy
stačí adblock žádnou reklamu nevidím ;-)
Avatar - Ada je zase tady
5. 6. 2016 17:42
Fíčurky pro chudáky
Dobrý marketingový tah, jak vnutit výrobek s programově omezenou životností (například s motorem od rendlíku) hlupákovi, který si myslí, že je inteligent už jen proto, že se naučil šoupat prstem po obrazovce tabletu... :no:
Za pár let to budou mít všechna auta stejně, jako elektrickou parkovací brzdu, samohavarující brzdové asistenty a bonzovací krabičku, která bude průběžně velkému bratru sdělovat, kde se právě pohybujete... 8-s

Za to 4x4, pořádný šestiválec, manuální převodovku a víceprvkovou zadní nápravu najdete jen v muzeu :no:
Rozbalit vlákno
0
5. 6. 2016 18:04
docela slabota
jako za auto ok ... ale ta aplikace je 1000 let pozadu zaostala ... snad aspon ta aplikace je zadarmo >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - maxi!
5. 6. 2016 18:11
technologia
to je len mala sucast zariadenia
v celku sa to prepoji s parkoviskom napriklad v OC, kde po zladeni systemov bude medved vediet, ze je volne miesto, posadka opusti osobne motorove vozidlo a prevedie sebaukajaci najazd do obchodaku. No a pri navrate sa vozidlo same ponukne na odjazd na urcenom mieste. Neriesis, neparkujes, nebehas - nic. Vysadnes a nasadnes. O tom im ide.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Londonbridge
5. 6. 2016 21:51
Re: technologia
OK,to moze byt dnes som to potreboval na Gatwicku este ze som otfotil cislo park.tabule kde som to nechal pred par dnami.... >:D
6. 6. 2016 07:50
Re: technologia
Vyžaduje to však, aby bylo autonomní řízení povolené. A bylo by zajímavé, jestli by to fungovalo i po delším stání. Jinak už delší dobu aplikace automobilek umí ukázat polohu auta, ale nikdy jsem nezkoušel, jak spolehlivě to funguje v podzemních vícepatrových garážích.
5. 6. 2016 19:48
Nedodělek
Líbí se mi myšlenka, že bych nechal auto před parkovacím, místem a zvenku si ho zaparkoval do nestandardního parkovacího místa, ale k tomu mi dnes docela pomůžou i 360 kamery. Ale když tím ovládám jen pojezd dopředu - dozadu, tak skončím v omezeném prostoru s limuzínou postavenou napříč silnici ? To mě budou ostatní řidiči milovat a já si taky užiju svoje, když budu muset nějak to auto otočit... >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - AUDIRS6
5. 6. 2016 19:58
aaaaaaach jaaaj...
Proste velka hracka pre velkych chlap(c)ov... >:D
OK, tak Medo prisiel s novinkou, komu cest, tomu slava. :-)
Vedla ale vidim 5-era..., takze to vidim na piatkovu porovnavacku ? ;-)
Rozbalit vlákno
0
5. 6. 2016 20:29
skoda
Superb je lepší má skrabku na led ve vicku palivové nádrže
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Londonbridge
5. 6. 2016 21:46
Re: skoda
Este si zabudol destniky vo dverach a haciky v kufru...Cely tento aytomob. svet leti tak rychlo vpred ze tie hracky k tomu patria tak ako ma dnes z nas kazdy mobil a tablet.neviem ale potrebujeme naozaj 64 roznych farebnych oddtienov v interiery noveho E cka ...? nestacilo by 5 alebo 10...? treba tam 2 obrovske tablety...? Ano MB si povedal ze spravy nie len S ko naj hi tech auto ale aj E cko. OK budis ...
Avatar - maxi!
5. 6. 2016 22:00
Re: skoda
svet sa zmenil a vznika obrovska kupna sila - kopec dobre platenych managerov, riaditelkov etcccc.....
a tak firmy vymyslaju, ako ich o tie statisicove platy obrat a aj pekne si zarobit.
Tak nemame preco byt prekvapeny, je jasne, ze cena vyrobku uz nemusi byt vzdy priamo umerna kvalite ( po urcitej vyske myslim!)
predsa v pohode to chapeme pri hodinkach, zvykli sme si aj na sialene ceny high end zariadeni etc.
Ja ked riesim ceny s modelkami pri foteni, tak sa mi zatoci hlava, ze kolko vrazia do kabeliek, topanok, rozne luxusne kozmetiky
a aj vyrobcovia ci upravci drahych aut sa vezu na tejto vlne - vznikaju vozidla totalne nadhodnotene a su casto predane skor ako zabiju kravu na potahy sedadiel! :-!
6. 6. 2016 08:11
Re: skoda
Chtěl jsi zajisté napsat býka. Kdo by chtěl v takové cenové sféře potahy z krávy? ;-) Dnes to není výsada jen Rolls Royce nebo Bentley, býčí kůže používá i Audi.
Avatar - maxi!
6. 6. 2016 09:08
Re: skoda
houby tomu rozumiem! >:D
tak som tam aspon nieco narval! :-!
Avatar - _Karel_
5. 6. 2016 22:04
Re: skoda
Už asi dva roky stejný vtip pořád stejně zamrzlého primitiva..
6. 6. 2016 12:46
dveřmi do dveří
Píše se mi to těžko, ale zejména dámy nekompromisně při kolmém parkování otevírají dveře až na doraz k bočnímu autu (tedy na doraz do toho auta...). Proto tento systém je dobrý, ale měly by ho mít všichni. Horší je, že ony dámy (při manipulaci s autem přes telefon) by to asi těžko zvládly a šrámy by pak mohly být na všech autech okolo.... ;-)
Rozbalit vlákno
0