Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota chce do pěti let vyvinout řízení umělou inteligencí

Japonský výrobce automobilů Toyota Motor Corporation chce do pěti let vyvinout systémy pro podporu řízení, jejichž součástí by byla umělá inteligence (AI). Uvedl to šéf nového vývojářského střediska automobilky, které se zaměřuje na umělou inteligenci.
Zpět na článek
20. 6. 2016 23:07
21. 6. 2016 14:57
Avatar - CHerokee
20. 6. 2016 19:25
a co třeba takhle
A já bych chtěl, aby Toyota vedle kvalitních aut, dělala auta také koukatelná. Než ty hybridy, baterky a umělé hova*iny by bylo lepší šikovné designérské studio.
Rozbalit vlákno
6
20. 6. 2016 19:38
Re: a co třeba takhle
Počkaj si na novú Supru.. Ale je fakt, že jedna lastovička leto nerobí.
Avatar - CHerokee
20. 6. 2016 20:02
Re: a co třeba takhle
Jsem zvědavý, až ji uvidím.
20. 6. 2016 19:54
Re: a co třeba takhle
Poslední dobou mi připadají všechna auta od všech značek, tak nějak více koukatelná než dříve. I u Toyoty si člověk může vybrat model s normálním designem - RAV, Hilux, Landcruiser, Yaris, Auris, Corolla, Avensis a další. Prius a Mirai tak trochu jiná auta a proto vypadají tak trochu jinak než je současný vkus evropské majority ...
Avatar - CHerokee
20. 6. 2016 20:05
Re: a co třeba takhle
No nevím, mi nepřipadají Toyoty designově ničím zajímavé. Postrádají šmrnc. Yaris byl snad před faceliftem hezčí. Corolla je úplně studená - snad bude vypadat lépe po faceliftu.

A Prius a Mirai, to je nerozlučná dvojka v soutěži o nej ošklivku roku.
Avatar - twistedTSD
20. 6. 2016 23:05
Re: a co třeba takhle
Z vyjmenovaných modelů mi koukatelný přijde asi jen Avensis, po FL snad Corolla a Auris snesu jedině v kombíku.
21. 6. 2016 06:04
Re: a co třeba takhle
Třeba Auris v kombíku osobně vůbec nemusím, stejně jako Civic v kombíku. Priuse jsem zatím viděl jen v bílé a musím říct, že je to docela "silná káva" ;-)
20. 6. 2016 21:38
Inteligentni auto vs humanoidni ridic
Ja vidim jako temer neresitelny problem pro inteligentni, autonomni auta, ze se budou na jedne silnici potkavat s beznymi ridici. Ti delaji nepridvidatelne veci a jakykoliv autonomni system se bude dostavat do, pro nej, neresitelnych situaci. Napriklad kdyz bude pres 2 plne cary nekdo predjizdet v protismeru autonomnimu autu. To dobrovolne asi do prikopy/na chodnik nevjede, ale nejspis zacne panicky rzdit. A nestesti bude na svete.
Az na silnici budou jenom autonomni auta, pak bude vse naprosto OK, protoze ty si reknou kde ktere je a budou na sebe reagovat. Ale to jeste chvilku potrva. Nastest :-)
Rozbalit vlákno
2
21. 6. 2016 06:07
Re: Inteligentni auto vs humanoidni ridic
Taky jsem o tom už přemýšlel a vidím to úplně stejně. Určitě by bylo logické maximálně oddělit autonomní vozidla od ostatních účastníků provozu. :yes:
Re: Inteligentni auto vs humanoidni ridic
Aspoň občas na túto tému napíšeš niečo dobré. Tentoraz :yes:
Avatar - twistedTSD
20. 6. 2016 23:07
Yeah
Paráda, teď už tedy snad jen...vyvinout umělou inteligenci. :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - speedfred
21. 6. 2016 14:57
Re: Yeah
a my sa môžeme potom ísť zastreliť .
21. 6. 2016 08:58
Kdyby raději zapracovali na designu!
Auto s umělou inteligencí? A kdo se je o něco takového prosí? Toyota by hlavně potřebovala úplně změnit design svých modelů, u těch současných je to opravdu bída s nouzí! :'-( :no:
Rozbalit vlákno
0