Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Aston Martin Vantage GT12 Roadster: Na míru postavený extrémní aston

2 komentáře

Avatar - Pekelná Micinka
Pekelná Micinka
Goodwood jsem poctivě sledoval. GT12 R je sice fajn, ale ta nová DB11. :😉 Jinak perfektní závody do vrchu, zejména tedy ten prehistorický Fiat 77S >😒] A ten borec s XJR12D si to krutě dával.

Trochu ostuda pak modrý F-Pace, resp. možná to byl kusový problém a možná by takhle dopadla i jiná auta, ale skončit v oblaku dýmu? po dopadu na kola na jedné straně z cca 2,5 m? Nevím no, hlavně jsem nepochopil co se stalo, komentátoři k tomu taky nic neřekli, tak nevím.

Zelené Mercedes-AMG GT R taky krásný auto. A byla tam i Praga R1R, a v porovnání třeba s Radicalem je to opravdu krasavice, jsem rád, že se u nás dělají i taková auta!
ilovealfa
Db11 vypadá ale furt hrozně střízlivě o proti gt12 roadster ale to je tím ze Db11 má být auto pro lidi na rozdíl od Gt 12 což je auto pro "člověka". Já kdybych měl peníze tak Můj vantage by měl rakety a lasery a žádný auto by nebylo extrémnější.