Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Koncern FCA podle interního šetření falšoval údaje o prodeji

Koncern FCA je podle nejnovějších zpráv v problémech. Měl totiž nadhodnotit odbyt až o 6000 vozů!
Zpět na článek
26. 7. 2016 10:50
Zalezi kdo vede firmu
Zalezi, kdo vede firmu, pokud je to ucetni, tak se skresluji vysledky prodeju. Pokud pracovnik vyvoje diselovych motoru, tak emise dieselu. Musim zjistit jestli Volvu nesefuje pracovnik narazovych testu nebo v Mazde ocelar.
Rozbalit vlákno
0
26. 7. 2016 10:59
Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
... nějakej Fiat ovládá část americkýho průmyslu... strašný... musíme na ně něco vytáhnout... Ach ti Evropani, to je panečku ekonomická osina v zadnici...
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Emel
26. 7. 2016 11:21
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
Jsem zvědavý na příznivce FCA, co tu u Dieselgate psali, že je podvod zavrženíhodný a neomluvitelný ze své podstaty... jestli zruší objednávku na Fiata :-) .
26. 7. 2016 11:44
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
No, nechci ti oponovat, ale Dieselgate je trochu jiná (černá) káva...
Tady si škodí spíše interně (pokud je to pravda) Trochu mi to připomíná interní souboj mezi značkou Rover a BMW :-)
Avatar - Emel
26. 7. 2016 11:47
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
Podvod je podvod, ne? :-)

Mě se nějak moc nedotýká ani jedno...
26. 7. 2016 11:49
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
já vím, na co narážíš... ;-) ;-) ;-)
Avatar - Emel
26. 7. 2016 16:29
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
Jen takové malé rýpnutí ;-) :yes:
26. 7. 2016 16:34
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
od tebe ho beru
26. 7. 2016 12:12
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
No.. jenže tohle, pokud se to prokáže je opravdu spíš podvod jedné supiny na druhou skupinu v rámci firmy. Oznámení přišlo od společnosti co jí byl utnut tipec ohledně dealerství...

Mimoto.. a tím to neomlouvám, myslím, že ostatní mají daleko větší problém ohledně této záležitosti. Pokud by to bylo nějakých 6000 aut..., tak je to v celkových číslech prd... a už sem psal několikrát, že pokud by za 40 aut nabízeli 20 tis. USD (nebo jak to uváděli) bylo by to trochu... jak to nazvat... ekonomický nesmysl.

Jen tak mezi náma... úplně stejně tlačí i škodovka na zdejší prodejce (lepší cen aut s většími objemy) a podobně... Spousta dealerů je nucená skladnit vozy a třeba v USA má BMW problém, že vůbec 2 měsíce nedělá objednávky na nová auta, protože dealeři před koncem roku byli donuceni nakoupit na sklad, aby se BMW dostalo v celoročním prodeji na špici před Mercedes.. atd... atd... by se dalo pokračovat.

Tím neříkám, že to je správné, ale je to kauza z trochu jiného ranku než dieselgate (A nebo Tanakagate).
Avatar - woody-alien
26. 7. 2016 16:49
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
To za chvíli bude problém vůbec objednávku někde podepsat. ;-)
Třeba tohle by stálo za nezávislou zkoušku. Jestli tam náhodou někde nezůstala "zapomenutá" karafa se rtutí. To by byl ale opravdu hnusnej podvod. >:-[]
[odkaz]
Avatar - Ja Prvni 123
26. 7. 2016 18:39
Re: Ti amíci to fakt nemůžou přežvejkat
No, podvod je podvod.. to je fakt.
Pokud se tohle prokáže, tak je to hnusný... drobný rozdíl tam přeci jen je: problém odhalila interní kontrola, že jo?
A dealer, co u zrušili smlouvu to pustil ven.

Takže vedení firmy to nenařídilo - přišlo na to. Novináři jen citovali, na co přišlo to vedení.

A kromě toho - auto už jsem převzal. A jsem ohromně spokojenej.
:-)
26. 7. 2016 15:38
A teraz začnú oblbovať svet číslami, ...
... že ako im idú predaje Giulie. ;-)
Rozbalit vlákno
2
26. 7. 2016 16:09
Re: A teraz začnú oblbovať svet číslami, ...
už jsi ji viděl živě? Domnívám se, že s čísli Júlie pohne...
26. 7. 2016 17:28
Re: A teraz začnú oblbovať svet číslami, ...
Aby to nedopadlo tragicky, tak ako s Rómeom a Júliou.