Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Policie chce odhalovat přestupky pomocí dronů. Téměř nikam s nimi ale nesmí

Policie má velmi obsáhlý arzenál techniky, díky které může odhalovat silniční piráty. Přibýt by měly také drony.
Zpět na článek
28. 7. 2016 22:14
Velký bratr
Jediné praktické užití bude zřejmě to, že člověka budou pokutovat za přejetí plné čáry na prázdné okresce, když si krátil levou zatáčku, do které bylo vidět.
28. 7. 2016 20:49
Uvidíme
Musím říct, že kdyby to používali na sledování nebezpečného předjíždění a vůbec nebezpečného chování na silnici, vůbec by mi to nevadilo.
28. 7. 2016 19:54
Re: Policejní stát
Já chtěl aby v tom zazněla ta minulost před 89 :-)
28. 7. 2016 19:45
Re: Policejní stát
Dneska se tomu říká národní garda >:D
28. 7. 2016 19:17
Policejní stát
Tak ještě tajné do každého výčepu, síť udavačů, lidovou milici a bude to tak akorát si myslím.
28. 7. 2016 18:27
Re: je aby to nedopadlo jako takhle
Tak to už je velkej bratr jako kráva.

No, až tak úplně nereálný to, samozřejmě, technicky není. :-( Jen doufám, že se toho, vzhledem k pokročilejšímu věku, už snad nedočkám. Jó, kde jsou ty časy, kdy byla mimo obec neomezená rychlost a od 22:00 i v obci. To jsem si měl možnost i zažít. A ještě dřív dokonce alkohol při nehodě byl polehčující okolností. :-)

(Jasně, ten chlast je kravina.)
28. 7. 2016 17:47
To je ale péče co smí, či nesmí Policie používat.
Čím to, že mi to vždycky zavání lemplovinou potrefených hus ?
Avatar - boost.
28. 7. 2016 17:34
lol
Rychlé dálniční speciály, téměř neviditelné octavie vybavené supermoderní technikou, hlídky na motocyklech, mobilní a stacionární radary... S touto technikou policie každý den číhá na českých silnicích za účelem lepší bezpečnosti provozu.

Ha. Ha. Ha. Ha. 8-s

Za několik let tu budeme mít zakamerováno jak ve zlatnictví.
28. 7. 2016 17:00
je aby to nedopadlo jako takhle
[odkaz]

mozna by meli zacit uvazovat o zavedeni EEDP - tedy po vzoru EET elektronickou evidenci dopravnich prestupku - kazdej ridic by u sebe mel povinne krabicku, ktera by on-lajn vysilala kde je a jak rychle jede a policajti by mu on-lajn strhavali penize za pokuty a az by mel na uctu nulu, tak by hra skoncila >:D

ps: doufam, ze to na vrchnim velitelstvi nectou
28. 7. 2016 16:56
"Výborně"
Jak to tak čtu tak je to možné použít pouze na kontrolování přejíždění plné čáry na 10km dlouhé rovince uprostřed pole, protože nikde jinde to nemůže >:D No ty nové oktávky tam vyberou prachy za překročení rychlosti a drony za přejetí plné čáry a mezitím se někde v centru města u školy rozstřelí 5 fetáků...
28. 7. 2016 16:55
Výborně
Jak to tak čtu tak je to možné použít pouze na kontrolování přejíždění plné čáry na 10km dlouhé rovince uprostřed pole, protože nikde jinde to nemůže >:D No ty nové oktávky tam vyberou prachy za překročení rychlosti a drony za přejetí plné čáry a mezitím se někde v centru města u školy rozstřelí 5 fetáků...