Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejlepší předjetí letošní F1? Räikkönen to bere bokem!

Kimi Räikkönen na letošní Velkou cenu Maďarska jistě nezapomene. Takový předjížděcí manévr si totiž asi neplánoval!
Zpět na článek
Avatar - Anonym
5. 8. 2016 21:27
Re: Hezké... a co jako?
Este si zabudol dodat, ze Formule 1 by mali jazdit na naftu, ze to by boli konecne tie spravne sportove vozy, nie?
Avatar - speedfred
5. 8. 2016 19:25
No hoši
Mam pocit ze KR bodoval v H a nie ze nedojel......
6. 8. 2016 07:40
Re: V F1 se i předjíždí ? To jsem nevěděl, pane jo to je udá
Pro mě jsi zbytečný ty, o autech natož formulích víš prachmálo.
6. 8. 2016 16:30
Re: Hezké... a co jako?
Kdekdo?? Ty budeš asi veselá kopa >:D >:D >:D >:D
6. 8. 2016 10:06
Re: Hezké... a co jako?
Ádo když chceš někoho předjet tak musíš jet logicky rychleji. To co tu plácáš je typický žblebt řidiče na baterky. Spíš mě zaráží jinej fakt, takový smyk zvládne kde kdo. U pilota F1 bych bral jako naprostou samozřejmost, že zvládne takovou situaci vybrat, takže mi přijde zbytečný jeho výkon nějak zvlášť vyzdvihovat.
Avatar - flyboyeda
6. 8. 2016 01:31
V F1 se i předjíždí ? To jsem nevěděl, pane jo to je událost
a to se předjíždí jednou za rok , že to tu dáváte ? a já si myslel že se to rozhoduje v boxech

Podle mě je zbytečné aby formule vůbec vyjely na dráhu, stačí když auta seřadíte podle výkonu a udělá se 5 výměn pneumatik, ta stáj která bude mít nejrychlejší přezutí a nejsilnější motor vyhrává
7. 8. 2016 00:50
Re: Hezké... a co jako?
Myslis ze Raikonen je jedinej kdo kdy dostal f1 do smyku? >:D >:D >:D
Avatar - speedfred
5. 8. 2016 20:09
Re: No hoši
V poho.
Bol som na mieste tak mi to prišlo divne,a skoro si ma priviedol do pomikova (pomykova)
:yes:
Avatar - Honza Mička
5. 8. 2016 19:34
Re: No hoši
Moje chyba! Nedojel loni, díval jsem se na špatné výsledky. Díky moc za upozornění!
Avatar - Ada je zase tady
5. 8. 2016 19:20
Hezké... a co jako?
jen jasně ukázal, že jezdit moc neumí, protože ten nájezd do zatáčky byl jasně rychlejší, než schopnost toho vozu udržet stopu. Takže svým neumětelstvím jasně ohrozil ostatní závodníky a měl být diskvalifikován, nebo mu měly být alespoň přičteny trestné body. To, že nakonec ten smyk se štěstím zvládnul, byla spíše náhoda. :-!