Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejlepší předjetí letošní F1? Räikkönen to bere bokem!

Kimi Räikkönen na letošní Velkou cenu Maďarska jistě nezapomene. Takový předjížděcí manévr si totiž asi neplánoval!
Zpět na článek
5. 8. 2016 19:25
Avatar - Ada je zase tady
5. 8. 2016 19:20
Hezké... a co jako?
jen jasně ukázal, že jezdit moc neumí, protože ten nájezd do zatáčky byl jasně rychlejší, než schopnost toho vozu udržet stopu. Takže svým neumětelstvím jasně ohrozil ostatní závodníky a měl být diskvalifikován, nebo mu měly být alespoň přičteny trestné body. To, že nakonec ten smyk se štěstím zvládnul, byla spíše náhoda. :-!
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Anonym
5. 8. 2016 21:27
Re: Hezké... a co jako?
Este si zabudol dodat, ze Formule 1 by mali jazdit na naftu, ze to by boli konecne tie spravne sportove vozy, nie?
6. 8. 2016 10:06
Re: Hezké... a co jako?
Ádo když chceš někoho předjet tak musíš jet logicky rychleji. To co tu plácáš je typický žblebt řidiče na baterky. Spíš mě zaráží jinej fakt, takový smyk zvládne kde kdo. U pilota F1 bych bral jako naprostou samozřejmost, že zvládne takovou situaci vybrat, takže mi přijde zbytečný jeho výkon nějak zvlášť vyzdvihovat.
6. 8. 2016 16:30
Re: Hezké... a co jako?
Kdekdo?? Ty budeš asi veselá kopa >:D >:D >:D >:D
7. 8. 2016 00:50
Re: Hezké... a co jako?
Myslis ze Raikonen je jedinej kdo kdy dostal f1 do smyku? >:D >:D >:D
Avatar - speedfred
5. 8. 2016 19:25
No hoši
Mam pocit ze KR bodoval v H a nie ze nedojel......
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Honza Mička
5. 8. 2016 19:34
Re: No hoši
Moje chyba! Nedojel loni, díval jsem se na špatné výsledky. Díky moc za upozornění!
Avatar - speedfred
5. 8. 2016 20:09
Re: No hoši
V poho.
Bol som na mieste tak mi to prišlo divne,a skoro si ma priviedol do pomikova (pomykova)
:yes:
Avatar - flyboyeda
6. 8. 2016 01:31
V F1 se i předjíždí ? To jsem nevěděl, pane jo to je událost
a to se předjíždí jednou za rok , že to tu dáváte ? a já si myslel že se to rozhoduje v boxech

Podle mě je zbytečné aby formule vůbec vyjely na dráhu, stačí když auta seřadíte podle výkonu a udělá se 5 výměn pneumatik, ta stáj která bude mít nejrychlejší přezutí a nejsilnější motor vyhrává
Rozbalit vlákno
1
6. 8. 2016 07:40
Re: V F1 se i předjíždí ? To jsem nevěděl, pane jo to je udá
Pro mě jsi zbytečný ty, o autech natož formulích víš prachmálo.