Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Land Rover Discovery 2017: První teaser ukazuje inspiraci Evoquem

Nová generace modelu Discovery je na spadnutí. Od výchozího konceptu z letošního jara se moc lišit nebude
Zpět na článek
6. 9. 2016 17:36
Avatar - 3_diamanty
6. 9. 2016 17:36
pekne
land rover svoj styl aj nadalej piluje k dokonalosti :yes:

len mozno po boku vpredu v tych vertikalnych vyduchoch v narazniku mohli byt nejake pekne okruhle hmlovky ako v tych predoslych dvoch generaciach .. lebo tie uzke horizontalne kdesi az hodne dole v narazniku posadene a "neviditelne" posobiace svetielka ( hmlovky ) su ozaj nenapadne .... a aj pri tukesoch asi zranitelnejsie.. ale zatial nemam nejake namietky.. auto moc pekne... vidim tu opat velky masivny naraznik.. male kukadla posadene moderne .. cize hodne vysoko .... je vidiet ze tento styl SUVeckam moc sekne a posobia aj vdaka tomu na ceste masivnejsie .... a aj tucsonu, sportage, CRV ci povedzme aj RAVke taketo riesenie sedi ako nikdy predtym ... tadial ide dizajnove cesta a land rover to vedel uz davno... tento styl zacal vlastne prave land rover .. male a vysoko polozene kukadla a masivne narazniky ... to je taka land roverovska genetika ktoru dnes uz kazdy v SUV triede okukava :-) ... :yes:
Rozbalit vlákno
0
6. 9. 2016 17:44
muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
muze mi prosim nekdo pomoci vysvetlit jak se deli RR a LR ? ja myslel ze Land Rover je "levna" odnoz luxusniho Range Roveru. (nebo sportovnejsi / terennejsi ?)

myslel jsem ze uz se nejakou dobu prodava LR Discovery, ktery trochu pripomina Evoque.

[odkaz]

.. je to LR Discovery sport ? a kam se zaradi tento novy model ?

Diky ;)
Rozbalit vlákno
6
Avatar - 3_diamanty
6. 9. 2016 17:51
Re: muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
ono ten discovery sport ktory mas v odkaze na fotke by som povedal ze tak nejak nepriamo nahradza niekdajsi stary dobry land rover freelander [odkaz] ... len mu proste zmenili meno na discovery sport.... ale ten klasicky velky terenny discovery aky pozname z minulosti nadalej na trhu chybal ... a az teraz uz konecne dostal nastupcu ;-) ... este sice nevieme jeho rozmery ani nejake podrobnosti k technike ale podla mna to bude nieco vacsie teda ako discovery sport ale zaroven mensie ako vacsie luxusnejsie odnoze range rover sport/range rover
6. 9. 2016 19:17
Re: muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
Bude minimálně stejně velký jako současný model, takže v zásadě i větší než RRS.

Discovery nahrazuje Discovery, který se stále prodává. Tedy v nabídce nechyběl.
Avatar - 3_diamanty
6. 9. 2016 19:26
Re: muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
uz len nahradit defender ;-) :yes: ... to bude asi najtazsi oriesok
6. 9. 2016 19:39
Re: muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
Jak se to vezme, Defík jako takový je sice legenda, ale dnes už ne plně vyhovující. Mám to auto rád, ale život jde dál ;-)
6. 9. 2016 19:15
Re: muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
Disco Sport je střední SUV, Disco pak o stupeň větší.

Správně napsal Topper, že Disco Sport nahradilo Freelander.
6. 9. 2016 20:03
Re: muze mi prosim nekdo vysvetlit jak LR a RR se rozeluji
Nová filozofie modelů značky Land Rover je asi taková:

1. Existují tři produktové linie - dostupné Discovery, luxusní Range Rover a terénní Defender.
2. Discovery je taková ta levnější řada. Budou v ní teď dva modely: menší Discovery Sport a větší Discovery (o kterém je tento článek). Toto Discovery nahradí dosavadní model LR4, bude ale asi bohužel menší než předchůdce.
3. Dražší, luxusnější řada je Range Rover. V ní jsou 3 modely: malý Range Rover Evoque, trošku větší Range Rover Sport a konečně největší Range Rover.
4. No a konečně terénní model Defender - nyní již velmi letitý, bude též v budoucnu inovován.

Snad je to takhle jasnější. Osobně jsem na nové Disco velmi zvědav!