Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot 5008: Z MPV se stává konkurent pro kodiaq

Druhá generace Peugeotu 5008 je 4,64 metru dlouhým SUV, které pojme až sedm cestujících.
Zpět na článek
Avatar - sargis
7. 9. 2016 09:02
to by nebol den
aby v titulke clanku nebol spomenuty voz z VW produkcie
7. 9. 2016 09:48
Re: DILEMA
Máš presne tú istú dilemu ako tvoj nick. Ešte si ho môžeš zmeniť na "vosočmelák" :-)
7. 9. 2016 09:12
Re: to by nebol den
Za takové titulky jsou bodíky a za bodíky jsou penízky do firemní pokladny z reklamy.

Stále jim na to všichni klikají, i když nadávají, jak mají bulvární titulky.
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 10:03
Re: ach jo... ten divnej interiér
ja som tiež múdrejší, ale 5008 mi príde ako auto s emóciou. kodiaq je také bezpohlavné (to nie je chyba, niekomu sa páči také)
7. 9. 2016 09:49
Re: ach jo... ten divnej interiér
Uvnitř je kodiak 10let zpět!!
7. 9. 2016 09:51
Re: ach jo... ten divnej interiér
hmmmm... asi jsem už starej...
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 09:37
Re: to by nebol den
Chlapi, presne toto mi napadlo pri čítaní článku.
Som rád, že nie som jediný s týmto názorom.
:yes:
Avatar - sargis
7. 9. 2016 09:19
Re: design
JJ, nemusim setrit na zanovnu F-16 Falcona >:D
7. 9. 2016 13:58
ŠOK !
- test -Toyota land cruiser LC70: Japonský kodiaq.
- toyota chystá nástupce konkurenta pro škodu kodiaq, bude to stačit ?
- Range Rover přináší facelift v roce 2017 v reakci na zahájení prodeje škody Kodiaq
- Land rover defender vs. Škoda Kodiaq. V terénu o něco lepší, interiérem zastarává.
- Škoda musí vysvětlit proč organizace islámský stát jezdí v tolika škodách Kodiaq
- Nová generace Fordu F150 - očekavání vstupu škody kodiaq na US trh
- Škoda offroad akademie - drsný zážitek na sibiři s kodiaqem
- Se škodou kodiaq v terénu - zvládne všechno.
- Truck trial mohelnice 2016 - hlavní hvězda - škoda Kodiaq
- Sen o nové produkci Hummeru padá - proti škodě Kodiaq jít nemůžeme, říká John Smith

... ano ano tradiční výrobce drsných offroadů zahájil ofenzívu, proto všechno co má trošku vyšší světlou výšku budiž nyní srovnáváno s králem všech SUV, Offroadů - Škodou Kodiaq
Avatar - Ozzman
7. 9. 2016 10:38
Re: to by nebol den
Už to je opravdu hodně okaté.. včera Škoda Offroady vs Kodiaq, dnes P5008 vs Kodiaq.... co bude zítra? >:D
7. 9. 2016 09:36
Re: design
na kazdey chce nudny auta z koncernu VožužlaneyWokurek :-! Drtivá většina novinek z německé produkce zapadne na plném parkovišti i v běžném provozu, tohle ne. I když nutno říct, že Espace se s tím popasoval trochu lépe. Kdyby tenhle pažout neměl zadní nápravu pomalu narvanou až za autem, vypadalo by to ještě lépe, ale i tak good. Konečně další výraznější auto...
Avatar - Blue Sun
7. 9. 2016 10:41
Re: subjektívny názor
To máš praxi jak Áda s dvacet let starým Renaultem, že tu plácáš nesmysly?
7. 9. 2016 09:31
ach jo... ten divnej interiér
ten interiér je divnej. Vůbec Peugeot se vydal podivným směrem... přitom s 508 měli našlápnuto k hezkému interiéru... no, je to subjektivní, ale Kodiaq uvnitř vypadá střízlivěji a lépe (ač i v jeho případě je to promarněná šance).
7. 9. 2016 12:37
Re: kodiaq
Kolik procent zakazniku v tomto segmentu cilene hleda 4x4 ?
7. 9. 2016 12:36
Re: kodiaq
No asi takhle. Byla bu ostuda, pokud by Skoda neprodala to co vyrobi, protoze oproti jinym automobilkam toho porad vyrobi malo.
Avatar - Bubáq
7. 9. 2016 11:54
Brutální nepravda!
V článku je vyslovena domněnka, že 780 lt je objem kufru po střechu. Není to tak, stačí prostudovat dostupné informace: [odkaz] Já se naopak domnívám, že se od autora článku jedná o manipulaci (snad mající za účel relativizovat fakt, že Kodiak jakožto novinka v segmentu není to nejlepší na trhu), protože příslušný vysvětlující obrázek nemohl na webu (či ve firemních materiálech) minout....
Kromě toho je nutné vyzdvihnout velký rozdíl v rozvoru ve prospěch 5008 oproti Kodiaqu: 5 cm je opravdu velká hodnota. Stranou pozornosti by neměla zůstat fantasticky nízko položená nakládací hrana kufru u 5008.
5008 ukazuje týmu okolo pana Kabaně, co znamená, když "emoce", "dynamika", mají reálný význam a nejsou jen povinnými frázemi launche nereflektujícími skutečnost.
7. 9. 2016 10:08
Re: ach jo... ten divnej interiér
no ja som taký múdry, že sa to už nedá vydržať, ale presne takto to má byť. Jednoduchá klasika? Koncern. Odvaz? F. A každý si môže vybrať.
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2016 10:06
Anketa...
Malinka otazocka:
Preco mame hodnotit dizajn Peugeotu 2008, ked clanok je o 5008-icke ? >:D
7. 9. 2016 11:30
Re: kodiaq
Tu jinou ligu v Čechách myslíš jak? Kvalitativně??? To snad ne. Nebo počty prodejů? To je asi logický, stejně jako pojede jinou ligu tenhle Peugeot ve Francii...
7. 9. 2016 10:39
Re: design
mám zkrátka jiný vkus než Vy, líbí se mi třeba Mazda, která dle mého názoru nudná rozhodně není, nevím, proč hned musím být fanda koncernu :-)
7. 9. 2016 09:51
Zase preklep p. Bureše ...
... To všechno naznačuje, že Peugeot 4008 se stane přímým konkurentem Škody Kodiaq. :'-(
7. 9. 2016 10:11
Re: Anketa...
To víte, takhle po ránu je hodně práce, takže jsem bohužel přehlédl překlep...
Avatar - twistedTSD
7. 9. 2016 09:21
No surprise
Přerod v crossover se dal čekat, nicméně zdůraznil bych "crossover", protože k SUV mu pravděpodobně bude chybět např. taková drobnost jako 4x4. To jej diskvalifikuje i z přímého konkurování Kodiaqu, který je typickým SUV.

Jinak jsem rád, že i-cockpit konečně vypadá trochu k světu, což se o předchozích říct nedalo. Pokud jde o exteriér, v základních tvarech je stále vidět původ v MPV, takže takový odvaz jako menší bráška se nekoná, ale jde to.
7. 9. 2016 18:04
Docela se povedl
No musím říct, že se Peugeot docela vytáhl. První dojem velmi dobrý, jak zvenčí, tak zevnitř, zvlášť v té modré metalíze. Nicméně počkám na realitu a testovací jízdu, tedy na začátek příštího roku.

Jsem také docela zvědav, jestli Peugeot nabídne pohon 4x4, alespon od Dangelu. Pokud bude vše OK, zůstanu u značky. Přecejen moje 5008 už má 5 let a je čas na výměnu ;-)

Takže za mě první dojem :yes:
7. 9. 2016 15:29
Re: Opravdový rival pro Kodiaq
Hele a neni ti blbý, když máš jako avatar krabici od bot, komentovat design? To chválení renaultu ve tvém podání je takový polibek smrti. :-)
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 14:43
Re: dizajn
a teraz napíš, ktoré autá sa ti nepáčia.
Avatar - KANKUNEN
7. 9. 2016 12:58
Kodiaq vypadá už teď jako staré auto
Rada do Francie, uřežte konečně vrch volantu, budíky pak nebudou trčet ve výhledu a vy budete spokojení, že se vám povedla odlišnost(bizarnost), která nevadí.
7. 9. 2016 10:17
Konkurent pro koho?
Jak už se psalo vejš, nejsem si jistej, jestli tohle je konkurent pro Škoďáka. To si myslím, že redakce prostě zas jen splnila reklamní povinnost ke Škodovce. Tohle bude konkurent pro Espace a jiné zástupce, které škodovka zatím v této třídě nemá.

K designu: no... docela palba. Interier je jako z budoucnosti, proč ne. Ale s exterierem docela bojuju. Předek bych ještě zkousnul, zadek mi přišel jako těžký tápání. :-( Peugeot to umí i líp. Asi to bude i kompromis k obřímu kufru, kterej překonává i Škoďáka!!! Neskutečné, jak si to vůbec někdo dovolí??? Haleluja. :-)

Pro Škoďáka bych viděl jako konkurenta spíš Koleos od Renaultu.
Avatar - AUDIRS6
7. 9. 2016 10:15
Re: Anketa...
njn, tak potom mrkni aj na ten dalsi, ktory spomenul jam2015 - v texte 4008... ;-)
edit: Pozeram, ze uz opravene. Takze diky. ;-)
7. 9. 2016 11:16
Re: design
väčší rázvor, ani kolesá v kúte nebývajú dizajnový, ani funkčný problém, to skôr podľa niektorých fotiek vyzerajú byť malé kolieska.
7. 9. 2016 10:08
Re: ach jo... ten divnej interiér
ono bude nejlepší v obou případech počkat na reál, než se pouštět do rozsáhlé kritiky. Ale první dojem z 5008 je...jak to říct... příliš složitý.
Jsem spíše příznivcem designového stylu new espace (co se interiéru týká). Jednoduchý, přehledný, nic, co by se dalo nějakým prudkým pohybem urvat nebo se poškrábat nebo si nadělat modřiny... Ale chápu vyznavače "kokpitu". Já raději prostor, když už velké auto.
Avatar - Blue Sun
7. 9. 2016 11:21
Re: subjektívny názor
Ne, nechce se mi vytahovat servisní knihy pracovních Škodovek...
7. 9. 2016 09:16
design
Mám pocit, že peugeotu se splašil designér, nebo je na drogách.

Ale co se týče interiéru - wow, vítejte v budoucnosti! To se povedlo. :-)
7. 9. 2016 09:29
DILEMA
Nevím, co je hnusnější ... škodovka nebo peugeot ... :no: >:-[]
Avatar - Vij
7. 9. 2016 22:12
Peugeot zabodoval
Pěkné a skutečně designově propracované auto. Peugeot jde s dobou a nabízí opravdu moderní auto. 4x4 nemá pro většinu lidí žádný smysl, jenom tím utrácí firemní rozpočet určený na nákup auta. Ve standardních situacích je systém Grip kontrol v kombinaci ze zimními pnue zcela dostačující. Jezdím na hory s Partnerem vybaveným tímto systémem a dojedu na stejná místa jako jiní se Subaru.
7. 9. 2016 18:10
Re: to by nebol den
Zítra tam bude: "Mercedes zaskočen dokonalostí Kodiaqu. Příští generace G wagenu se jím bude hodně inspirovat!"
Avatar - WinDiesel
7. 9. 2016 16:16
Re: ŠOK !
zkusím přidat - Škoda Kojak první 4-kolkou na měsíci ! Kodiaq mi neleza nějak z klávesnice ..... :-)
Avatar - iudex
7. 9. 2016 15:36
Re: Trojvalcové SUV
Pri Kodiakovi boli reči, že 1,4TSI je pre 7 miestne SUV poddimenzovaná. Čo potom trojvalec pre podobne veľké 7 miestne SUV? Alebo ani nie stokoňová nafta? Tomu ja hovorím poddimenzované motory. Ak by aj 7 miestne verzie boli vyhradené pre silnejšie motorizácie, je to dosť slabá útecha, obdobne tak argument, že to nie je pravé SUV, ale crossover.
7. 9. 2016 12:02
Re: Brutální nepravda!
ty si teda nervák. Kdyby sis to v klidu přečet, tak by sis všiml, že je zde údaj přes tisíc litrů v pětimístné konfiguraci. A to asi nebude pod plato. Je pravda že v článku je to ne zcela jasny, ale chápu to tak že má jít o 780 l při 7 místech. což taky nebude pod plato. I tak je to super.

Možná chyba autora (těch 780 l), možná chyba v tiskové zprávě. Ale manipalce? Hoď si hadr na hlavu.
Avatar - Emel
7. 9. 2016 11:24
Re: subjektívny názor
To ale není na pět let zase taková trága, ne? Jako dobře, člověk to u nového auta řešit nechce, hlavně to ESP vzbuzuje trošku obavy... ale občas se najdou kousky (napříč značkami) kde se to sype jedno za druhým, tohle by bylo ještě v mé toleranci normálního auta.
Avatar - 3_diamanty
7. 9. 2016 12:30
dizajn
po mensom 3008 dalsi paradny peugeot... tento styl mi na peugeote ozaj sedi az neskutocne a razom je z peugeota opat levi kral ako sa patri....pripomina mi to skvele dizajnove casy peugeota z ery 406 coupe 306 cabria ci povedzme 206tky... akoby sa peugeot uz opat dostaval dizajnom na vyslnie a zacal udavat tempo opat ako pred 20 rokmi :yes:

ten kokpit je opat hodne moderny a nieco mi vravi ze s nim predbehli dobu .... a dost mozno keby tento kokpit o 10 rokov mala polovica konkurencie tak by som sa ani necudoval... vyzera to ako na palube nejakeho luxusneho clna .... tu ozaj nevidim problem.... triedna dokonalost.... mam len jedinu vyhradu... alebo teda dve... chybajuci silnejsi benzin a potom pohon 4x4..... opat velka skoda ze podobne ako mensi 3008 ani vacsia 5008 nema 4x4... fakt nechcem tvrdit ze kolki z nas ho vyuziju v praxi a kolkym ho vlastne ani vobec netreba ale proste je to skoda... mohol byt za priplatok v ponuke... ale inak je to vazne moc fajn... a o uspechu 5008 v eu nemam ziadne pochybnosti :yes:
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 10:00
subjektívny názor
dizajnovo Francúz - extravagancia a elegancia, cieľová skupina - fleet, stredný manažment, čo nechce "passatoidné" autá.
jediná obava je spojenie francúzsky voz a elektronika (z vlastnej praxe)
Avatar - rohYpnol
7. 9. 2016 21:13
O řád zajímavější
než nový Kodiaq. O řád praktičtější než Kodiaq. O řád smysluplnější pro běžnou cílovou skupinu než Kodiaq.

Zkrátka sympatický crossover, smysluplné poloSUV :yes:
7. 9. 2016 11:15
kodiaq
Nevím co komu vadí, že je hned přiřazen ke škodě. Myslím, že je to služba zejména pro peugeot (s ohledem na nic moc popularitu peugoeta u nás). Zvýší to čtenost článku, což taky redakce logicky potřebuje. A pegeotovi to udělá reklamu, takže více lidí co čekají na medvěda se koukne i sem. Škodovku v čechách toto auto vůbec nezajímá. Jedou jinou ligu.
Navíc to auto je opravdu v principu upečené podle úplně stejného receptu, tedy platforma kompaktu natažená na maximum. Což by škodě spíš mohlo vadit, protože se zatím tváří jako konkurent pro třeba sorento, a snata fe, což medvěd není.
Za mne tedy zařazeno správně.
Pokud ale pažout nebude mít 4x4 jak tady někdo psal, tak to by by byla chyba jako hrom u takovýhleho auta.Nevěřím tomu.
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 10:57
Re: subjektívny názor
5 rokov s 508
- problém nastavenia denných LED svetiel
- nezobrazovanie informácií o aktuálnych prehrávaných skladbách
- 2x zvolávačka áut (kritická chyba pri ESP)
Ešte nejaká hlúpa pripomienka?
7. 9. 2016 10:51
Co asi kouří ? To je strašný ! Asi dobrej matroš ...
Co asi kouří ? To je strašný ! Asi dobrej matroš ... :-! :no:
Avatar - moreczech
7. 9. 2016 13:47
Opravdový rival pro Kodiaq
Mohou soutěžit o vítěze hnusnějšího designu. Ještě, že tu je nový RENAULT Koleos II
Avatar - Blue Sun
7. 9. 2016 12:10
Re: subjektívny názor
Mě jen zaráží, jak podle svého jednoho auta soudíš značku. Pak asi motory nejsou silnou stránkou VW, na bezpečnost se kašle u Škody, Mercedesy a BMW reznou...
8. 9. 2016 20:24
Re: Co asi kouří ? To je strašný ! Asi dobrej matroš ...
A v Honde namiesto čaju slopú saké z kýblov!
[odkaz]
[odkaz]
8. 9. 2016 09:31
Re: DILEMA
a já vůl si myslel, že se tu nekritizujou nicky ale auta ... :no: >:-[] mimochodem, ten tvůj nick ... to je jako loňská marmeláda ? :no: >:-[]
7. 9. 2016 20:19
Re: subjektívny názor
Blue Sun, mal si napísať "Škoda Lexikón Porúch" ;-)
Avatar - _Karel_
7. 9. 2016 18:33
Re: ach jo... ten divnej interiér
Radši bezpohlavní interiér, kde vidím budíky, najdu si pozici za volantem a nemám volant v klíně. Středový tunel Peugeotu se mi líbí, i-cockpit je (pro mě!) na ***.
7. 9. 2016 17:29
Re: kodiaq
A jaká je ta světlá výška? Poznáš to z fotek?
7. 9. 2016 16:45
Re: kodiaq
A ty vidíš na fotkách co? Já teda jasne SUv s velkou světlou výškou. Víc SUV než například honda CRV.
Avatar - Emel
7. 9. 2016 16:45
Re: Trojvalcové SUV
Řeči se vedou a základní motorizace se kupují :-)

A proč taky ne, když někdo jezdí v Holandsku, kde nejvyšší kopec má dva metry a většina silnic je ve městech...

Dokud tam nechybí ty lepší nebo nestojí nesmysl, tak ať si tam dávají základ jaký chtějí.
7. 9. 2016 16:44
Re: kodiaq
no třeba u toyoty asi 90% a u Hondy asi 70% (v ČR). Takže by to byl docela fail.
Avatar - Emel
7. 9. 2016 16:42
Re: kodiaq
Tahle linie mi nějak uniká. V principu platí, že automobilka vyrábí tolik, kolik je schopná prodat. Pokud jí auta zůstávají na skladě, tak to promítne do plánování výroby na další období. Docela by mě zajímal poměr aut na objednávku a na sklad u jednotlivých značek, ale vlastně na tom až tolik nesejde.

Ten milionek ročně vůbec není špatné číslo... nemůžeš přece srovnávat Škodu a Ford třeba.
Avatar - Barry Lyndon
7. 9. 2016 16:10
Re: Škodiaq potřebuje ten virtual cocpit jako sůl
interiér Škodiaqu je OK, ale alespoň v top verzi potřebuje virtual cocpit. Pak bude vypadat ne zastarale, ale klasicky....
7. 9. 2016 15:59
Re: subjektívny názor
Mám 508, r.v. 2012 - najazdené 225 tis km 2.0 HDi 163ps M6 ... doteraz ani jedna neplánovaná návšteva servisu - chodím iba na garančky. Kupoval som s obavou, lebo reči sa hovoria a to robím sa autami profesne ... Reči o spoľahlivosti sú pravdivé - ale neviažuú sa na automobilku, ale na konkrétny kus - tak ako môžete kúpiť peugeot, škodu, renault, mercedes úplne kazivé - stále v servise, tak môžete kúpiť toto auto absolútne bez chyby. To je asi môj prípad, lepšie auto ako p508 som ja osobne nemal - viac sa mi kazili koncernové vozy aj toyota, čo som mal pred tým... ale či pri peugeote zostanem, neviem :-)
Avatar - iudex
7. 9. 2016 15:44
Re: kodiaq
Tak MPV, ktoré sa tvári silou mocou ako SUV. Predpokladám, že aby sa Peugeot vyhol logickým otázkam na absentujúce 4x4, nebude hovoriť o SUV, ale použije ničnehovoriaci a všezahŕňajúci pojem crossover.
Avatar - 3_diamanty
7. 9. 2016 15:43
Re: Trojvalcové SUV
navyse naftaky su dnes uz kusok prekonane... tu uz radsej mohli prist s nejakym hybridnym pohonom.... k takto stylovo a moderne vyzerajucemu vozu ( a to aj v interieri ) by mi moc slusal nejaky moderny hybridny pohon ... mohol by to byt vlastne taky europsky skoro az lexus svojimi technologiami a modernym zjavom .. skoda .. kazdopadne peugeot to ma zatial solidne nakrocene tymto dizajnom aj kokpitom kabiny do buducna... len by to mozno chcelo viac zapracovat na ponuke benzinovych motoroch a sposobe pohonu a dizlom uz nevenovat tolko pozornosti ale pridu na to... cas mi da za pravdu ze dizle su v osobakoch uz davno prekonane a ich umely boom ktory trva aspon poslednych 15 rokov raz musi skoncit ... tento peugeot by mi ako hybridny cross pasoval neskutocne... to by bola pecka... skoda ... ale ok .. s tou 1,6 121kw by to slo ;-) :yes:
Avatar - iudex
7. 9. 2016 15:31
Re: kodiaq
No asi dosť. V dobe, keď zákazníci kupujú 4x4 všade od kompaktov po lux triedu (čím väčšie auto, tým viac 4x4), je absencia 4x4 v pomerne veľkom SUV celkom prieser.
7. 9. 2016 15:21
Re: subjektívny názor
Něco jiného je extravagance, elegance a neforemnost. Toto není dost hezké ani na Ssangyong 8-s škoda současné 5008, která se mi líbí moc.
7. 9. 2016 15:09
Re: kodiaq
Reálný zákazník nikoho nezajímá. Tady to chce skoro každý.
7. 9. 2016 15:08
Re: ŠOK !
-rok 2020 - obhájí Kodiaq třetí triumf na Dakaru?
7. 9. 2016 15:06
Re: subjektívny názor
Podle všemožných statistik je na tom Peugeot opravdu špatně. Věřím, že si to současné vedení PSA uvědomuje a za pár let se z toho dostane. Renault na tom byl ještě nedávno podobně a dnes už nikdo (skoro nikdo) téma spolehlivost Renaultů neřeší.
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 14:39
Re: to by nebol den
Škoda je stále žiadaná (štatistika o predaji áut v Kazachstane)
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 14:37
Re: subjektívny názor
Blue Sun - ty si píšeš svoje dookola.
Poď so mnou do autorizovaného servisu a porozpravajme sa o najčastejších poruchovostiach značky Peugeot. Hm?!
Avatar - 3_diamanty
7. 9. 2016 14:10
Re: Škodiaq potřebuje ten virtual cocpit jako sůl
popravde mne sa prave ten masivny horizontalne ponaty interier u kodiaqa paci... ma to dokonca taky akoby americky styl tych kdejakych osobnych truckov ... fakt mi k SUV ako kodiaq ten jeho kokpit moc sekne... tu podla mna nie je dovod na nejaku velku kritiku :yes:

co sa tyka exterieru je vidiet ze 5008 je akoby taky cross... proste taky zvyseny kombi cross s batohom.... kdezto kodiaq je ozaj plnohodnotne SUV aj so 4 kolkou ... obe auta si teda podla mna nejako priamo ani nekonkuruju a najblizsi konkurent pre 5008 nebude zdaleka kodiaq ale skor renault espace alebo mozno nejake to zvysene kombi v podani C5 cross tourer a podobne .... proste nejake tie vyvysene dvojkolky s batohom ;-)
Avatar - 3_diamanty
7. 9. 2016 13:43
Re: engine
ten 4 valcovy 1,6 turbobenzin so 121kw je podla mna velmi zaujimava volba... a mozno snad jedina seriozna z mojho pohladu v ponuke 5008 .... kedze nejaky 1,2 motorcek s 3 valcami a ani prezite dizle by som si u takto moderneho a pekneho auta urcite nikdy nevyberal.... ale ta 1,6 vyzera nadejne...a za mna idealne ... takze pohoda.... krasne auto.. slo by to ( aj ked absencia 4x4 kusok zamrzi ) ;-) :yes:
7. 9. 2016 13:21
engine
Trochu se obavám u slabších motorizaci nedostatečné dynamiky. Přece jenom vehicle pro 7 cestujících s 88 kw bude bojovat ze všech sil
7. 9. 2016 15:12
Re: dizajn
Ta od značek, které se nevyrábějí na Slovensku nebo nemají ke Slovensku nějaký vztah (stačí třeba designér). Klíč je celkem jednoduchý.
Avatar - Barry Lyndon
7. 9. 2016 13:51
Škodiaq potřebuje ten virtual cocpit jako sůl
jinak vypadá interiérem, že je 10 let pozadu... Exteriérem naopak Škodiaq vede..
Avatar - nalimer
7. 9. 2016 11:34
Re: subjektívny názor
ja sa nesťažujem, len konštatujem.
akože, mohol by som pokračovať s elektronickým otváraním dverí (je to zábavné, hlavne v daždi, keď sú premočené senzory), min. 3x sa nejakou zlou karmou či čo zmenila celá poloha elektronickej sedačky spolujazdca - bola celá dole...
áno, chyby sa nájdu. a čím viac prešpikovanejšie auto elektronikou, tým vyššia pravdepodobnosť.
čo chválim na aute je jeho elegancia, kvalitný podvozok a motor. a nielen ja. žiaľ elektronika nie je silná stránka tejto značky, čo mi v konečnom dôsledku potvrdili aj v servisoch.
(je to naozaj rôznorodé aj pri "prémiovkách". nový služobný mercedes mal problémy s prevodovkou).
častokrát je to o subdodávateľoch dielov.
Avatar - Verny_2013
7. 9. 2016 10:28
Re: ach jo... ten divnej interiér
taky bych si počkal jak to bude v reálu, kolik místa, jaké materiály. Pohledově interiér nevypadá špatně, ale osobně mám problém s nastavením i-kokpitu napříč všemi modely Pegueotu. Ještě se mi nikdy nepovedlo ho seřídit tak aby z toho nevypadle kompromis. Buď byl dobře volant a neviděl jsem přístroje nebo obráceně. Je podle mě designově oku lahodící ergonomický paskvil.
7. 9. 2016 11:56
Re: kodiaq
ano prodeji.a ano je to logický, ale na věci to nic nemění. Prostě škoda nemá důvod chtít být v titulku u peugeota.