Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak řídí Lou Fanánek Hagen: Fanánkův řidičský obrat

Zpěvák a skladatel Lou Fanánek Hagen si s námi povídal už před pěti lety – tenkrát žil čtyřkolkami, motorkami a terénními expedicemi. Dneska jezdí jen autem a naprosto ukázněně, což k jeho pověsti rebela moc nejde. Co se stalo?
Zpět na článek
10. 9. 2016 20:32
10. 9. 2016 22:14
11. 9. 2016 11:10
26. 9. 2016 18:48
10. 9. 2016 15:47
PRO VŠECHNY DÍZLÁKY a ODPAD ČESKA ...
jj
HELE PRĎOŠI/SMRAĎOŠI, TO STE VĚDĚLI že do český díry Dízlem [odkaz] zasmrděnýho RAKOVINOU [odkaz] prolezlýho PRÁGLU dorazila NEJLEPŠÍ KÁRA z NEJLEPŠÍCH [odkaz] [odkaz] ;-)
>:D
>:D >:D
>:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - white label
10. 9. 2016 16:57
Re: PRO VŠECHNY DÍZLÁKY a ODPAD ČESKA ...
[odkaz]
10. 9. 2016 20:22
Re: PRO VŠECHNY DÍZLÁKY a ODPAD ČESKA ...
nj to je těžký když se lítá po vokrskách 155 mezi stromy ;-)
Avatar - CHerokee
10. 9. 2016 19:14
Re: PRO VŠECHNY DÍZLÁKY a ODPAD ČESKA ...
[odkaz]
10. 9. 2016 17:14
Opravdu už neřídí ožralý ?
Jenom jestli si ty dvakrát za sebou rozkopané stejné ulice nevidí prostě dvojmo, za což taky jistě může únie.
Rozbalit vlákno
4
10. 9. 2016 19:50
Re: Opravdu už neřídí ožralý ?
To je jedno, asi nikomu při svých eskapadach neublížil. Je to borec. Raději potkám na silnici opilého, co vnímá okolní svět, než zdrogovaneho blbecka.
10. 9. 2016 22:20
Re: Opravdu už neřídí ožralý ?
Neublizil protoze mel stesti, ne proto, ze by byl borec. Sam v rozhovoru rika, ze mel v opilosti nekolik bouracek.
11. 9. 2016 09:03
Re: Opravdu už neřídí ožralý ?
Pekny cipek, len co je pravda. Vzdy mna pobavia takyto dedovia, ktory si na dochod urobia decko a potom struhaju borcov s historkami s "divokeho" mladi. ;-)
11. 9. 2016 09:13
Re: Opravdu už neřídí ožralý ?
Tím borcem jsem měl na mysli spíš hudební kariéru. Ne to že jezdil pod vlivem. Jízdu v opilosti samozřejmě neschvaluji.
10. 9. 2016 20:08
Zaměnit příčinu za následek...
"Podle mě to je spiknutí proti řidičům a může za to zase ta Unie a její dotace..."
No to je výrok jak noha. To je jak tvrdit že za povodně můžou protipovodňové hráze..
Takže podle F. Moravce je řešením neopravovat silnice...
Mě to množství oprav štve taky, protože když na 150ti km je 5 uzavírek či semaforů, tak je to o nervy, ale vím že se to opravit musí a že viníkem je vysoká koncentrace těchto oprava daná zanedbáním péče v předchozích 20ti (minimálně) letech. a za to může jen český stát.
Ale chápu že potřeba si kopnout do EU pro některé hraničí s obsesí, já sám za sebe jsem vděčný že i při naší pozici v EU jsou ochotní nám ještě poslat peníze na infrastrukturu...
Rozbalit vlákno
14
10. 9. 2016 21:24
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Vždyť ten odstavec dál pokračuje a smysl je úplně jiný... Ano, zanedbané jsou, ale on mluví o tom, jak se spíš než o opravy jedná o kradení peněz skrz dotace.
11. 9. 2016 12:14
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Smysl je sice níže jiný, ale o to více je to "kopnutí si" do EU zbytečnější a hloupější - veřejné zakázky skutečně nezadavá a nevyhodnucuje zlý Brusel, za to si můžeme sami. Ten Brusel nám jenom jaksi na ty opravy posílá peníze, získané z daní lidí žijících na západ od našich hranic. Mizera jeden.
Avatar - _Karel_
11. 9. 2016 12:24
Re: Zaměnit příčinu za následek...
On ten Brusel považuje za dobré vybírat nemalé peníze a pak rozhodovat, komu s nimi spraví silnici, postaví golfové hřiště a pod.
Myslíš, že se ptal třeba Němců, jestli se jim chce platit nám tu spoustu kravin, co za ně stavíme?
Správné by bylo vybírat peníze jen na nutný provoz, ev. třeba armádu (resp. určitě armádu), a ne na věci, které si máme platit sami.
11. 9. 2016 12:44
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Proto také nejsem zastáncem nekritického postoje, jen tvrdím že systémově, v rámci dějinného a společenského kontextu je EU to nejlepší co nás v Evropě za dlouhá staletí potkalo. A že dohrabat se k tomu bylo sakra drahé...

Jinak ti Němci (a tam mám opravdu hodně přátel, známých a kolegů) skutečně většinově chtějí tu spoustu kravin platit - a doufají že postupně těch kravin bude méně a méně a rozumných věcí více a že se jim, jak ekonomicky tak v rámci úrovně fungování společnosti postupně přiblížíme. Neb oni mají v povaze to, co mi zoufale chybí u nás - schopnost posuzovat věci z nadhledu, komplexně, v historickém kontextu a hlavně v dlouhodobém horizontu.

My se dnes máme nejlépe jak v této zemi kdy bylo a o to více prudíme. Mám svou zemi a společnost ve které žiji moc rád (jinak už dávno žiji a platím daně jinde - já bych s tím problém, na rozdíl od většiny, neměl), ale tahle naše vlastnost mě neskutečně...vytáčí.

Ps.: Přeji hezkou neděli, jedu provětrat auto tak končím s psaním.
Avatar - Barrichello
12. 9. 2016 09:12
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Němci sou ma*oři, kteří mohou za všechny nešvary za posledních 200 let

1) první světová válka
2) přivedení a financování bolševiků v moci v rusku
3) 2 světová válka stovky milionů obětí po světě
4) pozvání migrantů do Evropy

Máme se dobře a polovina lidí v produktivním věku žije od výplaty k výplatě a u důchodců je to asi 60-70% >:D >:D
A EU a naše vláda jen neustále něco nařizuje, omezuje, samá restrikce, příkazy a zákazy a za vše nejlíp plat.
11. 9. 2016 12:09
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Velice trefně napsáno :yes:

Já už mám toho čecháčkovského "za všechno může EU", ač si za to můžeme sami (a ty politiky si taky volíme my, ne nějací"oni") opravdu plné zuby. Obecně - pochlebovat represivním režimům jako je putinovské Rusko nebo komunistická Čína, tedy režimům kde se "bouchne do stolu" bez jakéhokoliv společenského koncenzu a udělá jakákoli prasárna - tímto zdravím Krym - je známkou vlastní slabosti a ubohosti. Stejně tak je známkou vlastní slabosti a ubohosti za jakýkoli náš problém alibisticky kritizovat EU, tedy společenství jež demokracii a demokratickou diskuzi podporuje a ctí, tedy někoho kdo bytostně ctí právo na sebeblější názor a právo na to ho svobodně šířit. Bohužel, vlastní zkušenost, tito kritici většinou nedisponují dostatečnou mentální kapacitou aby toto pochopili...

Ps.: Palcovači do mě, jen tím potvrdíte to co píši výše.
Avatar - _Karel_
11. 9. 2016 12:13
Re: Zaměnit příčinu za následek...
"EU-společenství jež demokracii a demokratickou diskuzi podporuje a ctí"- tak tos mě pobavil! >:D :yes:
11. 9. 2016 12:25
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Já se tu nechci přít a babrat se v detailech, jen se tedy zeptám - a kdo jiný? To Rusko? Čína?

Mám to štěstí že pracovně cestuji po celém světě a na rozdíl od drtivé většiny obdivovatelů těchto nedemokratických režimů mám osobní zkušenost. A ač EU rozhodně, ani v nejmenším, není bez chyb, je to v posledních cca padesáti letech to nejlepší místo k žití na této prťavě planetě. A já jsem hrdý a šťastný že jsem Evropan.
A co se týče těch obdivovatelů oněch výše zmíněných režimů - sakra, proč se tam tito hrdinové hromadně nestěhují? Nikdo jim v tom zde nebrání - což rozhodně v rámci světa normální není. V Moskvě jim dávám týden, maximálně dva...

Ps.: Jsem rád, že jsem Tě pobavil ;-)
Avatar - _Karel_
11. 9. 2016 12:51
Re: Zaměnit příčinu za následek...
"Kdo jiný?" Nejspíš nikdo.
"Obdivovatelé oněch režimů"- po pravdě nevím, koho myslíš. Ale pokud tu opravdu nějací jsou, pak samozřejmě mají stejně černobílé a hloupé vidění světa, jako ti z opačného spektra- tedy ti, co tvrdí, jak je Rusko agresivní, a mělo by se asi učit od nás, jak nenapadat státy.

Jinak- to úplně nejlepší místo k žití na planetě bych já osobně viděl spíš na nějakém tichomořském ostrově. V případě války pak nejspíš raději v Rusku, než v Evropě. Kéž by k tomu nedošlo.
11. 9. 2016 13:00
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Tichmořský ostrov fajn, dokud se nedostaneš do nějakého soudního sporu či dokud nepotřebuješ lékaře.

A Rusko je v případě války tou poslední zemí kde bych chtěl být. Mimochodem, stále nechápu ten obecně rozšířený názor že Rusko je vojensky jakýsi protipól a rovnocenný soupeř NATO. Fakt není.
Avatar - _Karel_
11. 9. 2016 13:40
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Tak tu poslední větu jsem vůbec nepochopil. Jakože Rusko bychom kdykoliv přemohli?
12. 9. 2016 00:30
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Samozřejmě - v případě konvenční války. V případě jaderného konfliktu je to irelevantní.
Avatar - Barrichello
12. 9. 2016 09:18
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Ne? Rusko vojensky převálcuje Evropu (pokud by jí nepomohlo USA) do měsíce. To vůbec není protipol, ani USA se ho vůbec nebojí vid. Ono stačí vystřelit 20 raket na Yellowstone a je po USA >:D >:D >:D
Avatar - Barrichello
12. 9. 2016 09:09
Re: Zaměnit příčinu za následek...
Ne, příčinou sou zfušované opravy, záplatování a nekvalitní materiály, kdy silnice vydrží tak sotva polovinu než co dřív.
10. 9. 2016 20:32
Koncert
"Proč polepy na mustangu lákají zrovna na sobotní koncert 9. září?"

První myšlenka - sakra proč se až v sobotu dozvídám o sobotním koncertu?

Druhá myšlenka - sakra dneska je sobota a je 10. září. Tak v jakým roce to teda vlastně hrajou >:D
Rozbalit vlákno
3
10. 9. 2016 22:14
Re: Koncert
Koncert byl tedy v pátek :-) Nepředpokládám, že o koncertu v areálu firmy prodávající Ford se na tomto serveru dozvíme s předstihem. "O kusu zrcátka z Kodika jsme dostali info čtvrt roku dopředu".
11. 9. 2016 11:10
Re: Koncert
Jasný no. Takže pokud je to přesný přepis rozhovoru, tak tazatel dorazil lehce nepřipravený a Fanánek ani neví, kdy hrajou >:D

Spíš mě zajímalo, jak dlouho trvá redakci ten rozhovor uveřejnit. To reklamní auto asi nedostal den před koncertem, ne? A pokud se rozhovor náhodou odehrával v den předání reklamního auta, tak i ten rozhovor má sloužit částečně jako reklama na to partnerství a koncert (tím spíš že na něj Fanánek čtenáře zve), tak mě jen překvapilo, že Fanánkovi resp. Fordu je jedno, že ta reklama vyšla den po koncertu >:D
26. 9. 2016 18:48
Re: Koncert
Kdy to vyšlo v tištěné podobě ve Světě Motorů nevím, auto Fanánek přebíral, podle FB prodejce, 10. srpna.
Avatar - Pekelná Micinka
11. 9. 2016 01:05
No ten název je docela dobrej
No vona je to dost ***,
ale na tom nezáleží,
protože reklama se udělá tak jako tak
a lidi si to stejně koupěj. ;-)
Rozbalit vlákno
0