Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Design

Zpět na článek

Lamborghini Countach SV a Diablo SV: Jak by vypadaly v 21. století?

4 komentáře

Anonym
nevím, jestli by měli takový hnusný difuzory, ale Diablo by snad nemělo furt to plexi předního blinkru a parkovačky přišroubovanej těma dvouma samořezkama. To už mě děsilo tenkrát. I když je to nejhezčí auto všech dob. Pan grafik asi nezná LEDky...a to je fest 21.stol. 😄
gil54
No, podle mě, difuzory na těch zcela zbytečných malůvkách vůbec nejsou vidět (stejně jako ty samořezy), difuzory bývají zpravidla vzadu, jakési rozšiřující se vzduchové kanály, generující přítlak. Asi jsi měl na mysli ty příšerné nádechy vzduchu.
Nic ve zlém, jen pro pořádek. 😉
gil54
..... považuji za jeden z nejzbytečnějších příspěvků. Pro mě přínos nula. Miuru už zkurvit nestačili ?
Mig_35
pro zajímavost, v brněnském zastoupení Alfa Romeo stojí 8c Competizione kdyby chtěl někdo tento skvost vidět na vlastní oči :yes: