Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Máme první trailer The Grand Tour! A známe i datum premiéry nové Clarksonovy show

Nová show Clarksona, Hammonda a Maye se začne vysílat na podzim. Těšit se můžeme na charakteristický humor a hodně rychlá auta.
Zpět na článek
16. 9. 2016 11:08
16. 9. 2016 17:46
16. 9. 2016 12:18
16. 9. 2016 12:34
Avatar - Magister
16. 9. 2016 11:08
Paráda
Už se na to docela těším! Na nový TG se totiž nedá dívat, jen ubohá napodobenina.
Rozbalit vlákno
4
16. 9. 2016 13:27
Re: Paráda
Je to celkem skoda, ze novy TG jen pokracuje v nude, kterou nastolil puvodni TG.
Jak rikas, pouze napodobenina.

Stejne tak, jako jsem doufal, ze novy TG prinese cerstvy vitr, tak stejne doufam i v pripade GT.
Avatar - CHerokee
16. 9. 2016 17:46
Re: Paráda
Pravý top gear s Clarksonem byl nejsledovanějším motoristickým pořadem na světě. Nemluvě o časopisu atp. Takže já budu moc rád, pokud bude zpátky. A komu se to nelíbí, ať se klidně dívá na Autosalon, kde i jeho Dacia dostane 92 % :-) .
16. 9. 2016 19:08
Re: Paráda
pokud ti staci, ze byl nejsledovanejsi na svete a proto se ti libi, tvoje vec ...

ja se rad ridim vlastnim nazorem, a muj nazor je, ze diky predvidatelnymu scenari a stokrat opakovanym vtipum typu bouchnuti dvermi jednoho auta do druhyho, hadani se, ze kazdej z nich si vybral to nejlepsi auto, dohady u bodovani, "some say" atd. to ve finale byla pro me celkem nuda. o tom, jak me stvalo, ze tam neni jeden poradnej zaber na auto, jen hromada strihu, ani nemluvim.

ale chapu, nekomu staci, ze se to libi vetsine, nekomu nevadi opakovane vtipy, nekdo ma jinej smysl pro humor nez ja.
;-)
16. 9. 2016 13:42
Re: Paráda
No jo, jenže na starý TG se už taky pomalu dívat nedalo, dá se říct, že úroveň dílů byla v nepřímé souvislosti k růstu Jeremyho ega. Nový TG přitom nemusel být špatný, to by tam ale nesměl být uječený Evans, což je skutečně kromobyčejný 3,14čus, jeho obliba v Anglii jen dokazuje, že jsou ostrovani prostě divní. Když testoval nějaký supersport, měl jsem dojem, že jede v Tesle a začalo mu probíjet sedadlo.
Navíc je to už jen show s auty, ne o autech. Vezmi si druhý díl s SUV v Jižní Africe, teoreticky prostě nádhera. Reálně tam bylo víc hvězdných hostů než na travesti show, kteří ale vůbec neměli smysl. O autech samotných ani ň, jen různé slaboduché soutěže. Mít k dispozici takových peněz a řemeslníků (kamera je pořád krásná) a vyprodukovat toto...
Takže uvidíme, snad to ti tři pánové taky nějak nezvořou.
16. 9. 2016 11:22
Těším se na Hammonda a Maye
... ti dva mi ve skutečnosti chybí víc, než JC.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Magister
16. 9. 2016 12:22
Re: Těším se na Hammonda a Maye
Mají i jiné pořady, ale nejlepší jsou dokupy.
16. 9. 2016 12:47
Re: Těším se na Hammonda a Maye
Vím vím..koukám na NGC. Hodně se mi líbilo, když May postavil dům z Lega nebo udělal výstavu květin a keřů z plastelíny... atd...
Avatar - nalimer
16. 9. 2016 17:16
Re: Těším se na Hammonda a Maye
A kde to budes pozerat? Relaciu
Avatar - nalimer
16. 9. 2016 12:18
Amazon Fire?
Pre pozeranie tejto relacie staci v CR a SR len Amazon Fire?
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dinar
16. 9. 2016 12:34
Vypadá to
na fajn podzim a zimu. :-) :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CHerokee
16. 9. 2016 17:48
Re: Vypadá to
Taky myslím. Snad to bude brzy poté na netu ke stažení s titulkama. :-)
16. 9. 2016 18:27
Lide nemaji radi zmeny
Nerikam, ze TG s puvodni trojkou byly spatne. Dival jsem se na jeden za druhym ze zaznamu. U mnoha jsem se zasmal, nektere jsem pretacel a nektere byly i nudne. I tak jsem se na kazdy tesil. Clovek si zvykl na sestavu jako na sve zname. Kdyz pominu, ze to bylo na jedno brdo, tak bylo proste videt, ze se v poslednich dilech ztratil JC motivaci. Pripadalo mi to jako by si sam uvedomoval, ze pri snaze o neco noveho, je to stale stejne. Novy TG nebyl spatny a kdyby jej nadabovali, tak by jste zapomeli, ze Evans pisti. Kdyby byl novy TG sebelepsi, stejne by nebyl usetren pomluv. Lidi si na neco zvykli a tezko prijimaji nove veci. To je obecna vlastnost. Premyslel jsem jak nestranne posoudit co bylo lepsi. Snad jen kdyby nekdo videl poprve v zivote novou serii a pak treba tu posledni s JC. Osobne se ze zvedavosti budu divat na TG i na TGT. Rad uvidim noba mista i auta a vtipy, co me nebude bavit proste pretocim. Treba kecy s nejakou hvezdou, kterou neznam a ktera me nezajima.
Rozbalit vlákno
0