Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rozhovor s Benem Cristovao: Jízdou si nepotřebuju nic dokazovat

Kdo by Bena Cristovao hodnotil jen podle písní, byl by při setkání s ním překvapen. Slušný, přemýšlivý a pokorný. K lidem, k životu. Už kvůli tomu, co zažil na silnici.
Zpět na článek
Avatar - skejpa
17. 9. 2016 13:49
Pěknej rozhovor
Ne, že by mi dřív vadil ale člověk by to do něj neřekl, že je docela fajn člověk :-) A očividně už toho hodně zažil.
Rozbalit vlákno
2
17. 9. 2016 13:59
Re: Pěknej rozhovor
ježíš jak já ho nesnáším! a teď mi nasadil brouka do hlavy, jestli to za něho nepsal agent tak to asi není žádná vokůrka:)
ale ten Evoque cabrio >:D
18. 9. 2016 07:49
Re: Pěknej rozhovor
Pane chcete oranžové Evoque?? Ty vole ASIO!!!
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2016 16:28
autovlak je fajn suhlas
znamy takto jazdi do nemecka.. u nas v KE nalozi auto na vlak... vystupi spolu s nim v Prahe ... a odtial je za par hodin v nemecku ( mesto Jena ) na potrebnom mieste ... a tiez si to nevie vynachvalit

ja si na Bena spominam este zo superstar... ale ten cas leti ... odvtedy ako pozeram ale riadne nabral svalovu hmotu ... kazdopadne velky sympatak... :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - praděda7
17. 9. 2016 17:50
Nepotřebuje nic dokazovat......
...když jezdí v oranžovém autě........ ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - m.z.
17. 9. 2016 20:22
Re: Nepotřebuje nic dokazovat......
Evidentně se cítí dobře, když má publikum, tak proč by neměl jezdit v oranžovém, výstředním autě.
Já ho neposlouchám, ale jeví se mi jako sympaťák.
Avatar - praděda7
17. 9. 2016 20:50
Re: Nepotřebuje nic dokazovat......
,,,většina lidí, co jezdí v oranžových autech se fyzicky cítí dobře.... ;-)
18. 9. 2016 06:25
Zbytečná ironie
Narozdíl od některých, kteří se do médií cpou tenhle kluk nikomu neškodí. Není to hudebně můj šálek kávy, ale 2x byl na akci, které jsem se zúčastnil a svůj obor umí.
RRE si nevybral, ale dostal. Je ambasadorem cabria...
To je stylovka, oranžová barva proč ne (v záplavě bílé/černé/šedé) a osloví určitě cílovou skupinu líp než jakýkoliv tvrďák (Vin Diesel by v tom třeba vyzněl extrahloupě).
Rozbalit vlákno
1
Avatar - praděda7
18. 9. 2016 14:48
Re: Zbytečná ironie
Tož to je potom jiná. Když mu to auto sponzor vnutil........... ;-)