Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Video: Opel Insignia Sports Tourer – praktický elegán za jízdy

7 komentářů

...zejména nad zádí, jejíž víko zavazadelníku (konkrétně boční hrana) připomíná Audi Q7. O kvalitách a prodejní úspěšnosti vozu nepochybuji, ale myslím, že se ve střední třídě najdou pohlednější bouráky (Laguna, Mondeo, C5, Mazda 6...)
Avatar - Pierro
Pierro
souhlasím... a také nechápu jak mohl něko v marketingu nazvat tenhle kombík "sports tourerem". Já v něm tedy nevidím ani náznak sportovna... 😐
Avatar - T613
T613
tož taková je dnešní móda.. všechno musí být sportovní
Asi tak. Toto kombi působí vyloženě cestovním dojmem. Holt, taková je doba. Za chvíli budou výrobci například Toyoty považovat za sportovní i Auris... ;-\
Tonito
V první chvíli jsem si myslel, že je to snad Fabia II. combi ... To nejde "přetáhnout" to video do správné velikosti? To už jsou lepší fotky, než tohle ... ;-\

Jinak se mi to auto líbí hodně, je vidět, že Opel nasadil slušnou lat'ku a snaží se to podpořit i karosářskými verzemi. Pro mně osobně zajímavější, než výše zmíněné modely vypsané Avantimem ... Interiér s přechodem palubní desky do dveří je taky paráda!
A v úpravě Irmscher je moc povedený, uvidíme, co udělá Opel ve verzi OPC!

*/Bleskovky/Opel-Insignia-v-uprave-Irm… />
webpaja
Ne z auta, ale z videa. Nezazivnejsi uz snad ani nemohlo byt. Snimani zprava po celou dobu, zadne predvedeni interieru...trocha invence by neskodila. Taky to, ze je video spatne zformatovano autu neprida.

Jinak se mi Insignia libi, ovsem jeho konkurenti by neco tak spatneho, coby propagacni video nepustili.
boberko
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.