Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: FGR Midalu: Jednostopý šestiválec dospěl do výroby

Motocyklovou značku FGR Miroslava Felgra z Ústí nad Orlicí známe hlavně ze závodních tratí. Pamatujete se na prototyp Midalu s obřím vidlicovým šestiválcem? Bude se nakonec přece jen vyrábět.
Zpět na článek
28. 9. 2016 17:15
28. 9. 2016 18:27
Avatar - Panamira
28. 9. 2016 17:15
Padajo
Se divím,že motocykl nechali řídit člověku proslavenému pády z něj.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - AntonioKekelli
28. 9. 2016 17:32
Trochu drahé
Motorka je to pěkná, to bezdebat, ale ta cena to je opravdu jen pro ty nejmovitější. Jinak designově opravdu zajímavý stroj, technicky také. Ovšem myslím si že podobně schopné motorky se dají sehnat i za nižší cenu. :-)
Rozbalit vlákno
2
28. 9. 2016 22:06
Re: Trochu drahé
Cena je totální úlet. Firma Keanu Reevese staví motorky kolem 80 000 USD a dokážu si představit, že jeho ksicht jich pár prodá. Ale kdo si koupí výkonově podprůměrný V6 za takové peníze? Leda blázen. Horex VR6 podobného ražení stál cca 25 000 EUR.
Avatar - AntonioKekelli
29. 9. 2016 10:23
Re: Trochu drahé
Já jsem právě měl tušení že už jsem slyšel o podobných strojích, se šesti válci, takže tímto jste mi to potvrdil. Ta cena je skutečně úlet, kdybych chtěl dát já tři miliony za motorku tak bych jí dal spíše za nějaký custom chopper a nikoli za něco takového. Třeba si to ale nějaké kupující najde. Uvidíme
28. 9. 2016 18:27
Dotace
Ono je to cele mozna jinak. Rika se, ze slo hlavne o ziskani dotace z EU. Prototyp uz byl a mnohamilionova dotace je pry doma...a kdyz si to za nesmyslnou cenu nikdo nekoupi, nikdo brecet nebude :-)
Rozbalit vlákno
0