Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Paříž živě: Pininfarina B0 - Studie elektromobilu s dojezdem 250 km

6 komentářů

Avatar - salamoon
salamoon
okrem svetiel a interieru snad aj seriova podoba.......
zatial najkrajsie auto z pariza pre mna.....
ZocelenyDrapalik
Je smutne, ze mamutim bohatym koncernum musi male firmy ukazovat kudy vede technologicky vyvoj. Ano, elektromobil se superkondenzatory pro mensi "mestska" auta a hybrid typu "Volt" pro vetsi vozy. To je budoucnost automobilizmu pro budoucich 5 let. Kdy se probudi mastodonti se svymi obrimi vyvojovymi kapacitami a prakticky neomezenymi zdroji?
Avatar - Blue Sun
Blue Sun
Ty v to vážně ještě věříš? Dokud lidi budou kupovat TDI, budou mamutí koncerny chrlit TDI. Evropa ekologicky nepřemýšlí, na rozdíl od jiných zemí. V Evropě se o ekologii pouze prázdně kecá.
ZocelenyDrapalik
Jenomze ono uz se to meni. O USA netreba mluvit. Tam se prodej zravych aut prakticky zastavil. Ale i propad v zap. Evrope je desitky procent. Verim tomu, ze nakonec se diky krizi zmeni vse. Lidi budou mit mene penez a budou uspornejsi vozy preferovat a na to budou muset automobilky reagovat. Cas zmeny prave prichazi.
Avatar - Falco
Falco
A která země myslí ekologicky? Všechno je jen o penězích, bohužel.
Klaudius
A nie je to naopak? Kým budú automobilky vyrábať TDI, budú ich ľudia kupovať. Ak zákony nedovolia predávať autá so spaľovacími motormi, automobilky budú robiť hoci elektromobil a ľudia ich budú kupovať, pretože voziť sa chcú a musia.