Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Podívejte se na první vyrobené kousky Fordu GT!

Z výrobní linky v kanadském Ontariu začaly vyjíždět první produkční exempláře supersportovního Fordu GT!
Zpět na článek
Avatar - iudex
22. 12. 2016 14:48
Re: chlapci, klud a pohodicku!
Presne tak.
Mimochodom v tej kombinácii červená metla a biele pruhy je dokonalý, presne moja bycharská konfigurácia. :-)
Avatar - iudex
22. 12. 2016 14:47
Re: Paráda
No ja neviem s tou pomalosťou Focusu, redaktor Sport Auto ním spravil na Ringu lepší čas, ako s CtR. Viem Ti postnúť videá, kde FRS na okruhu poráža M140i a je rovnako rýchly, ako M2. V tohtoročnom poradí časopisu EVO Car of the year predbehol M2. Takže tá "tragická pomalosť" bude skôr wishfull thinking Ford hatera.
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
Atď atď...
Avatar - wakantanka
22. 12. 2016 12:10
Re: Paráda
Nedá sa mi neopýtať, a sedel si vôbec v nejakom Forde za posledných 10 -15 rokov?
Vylietané herky po dôchodcovi z nemecka či reichu nepočítaj. >:D
Avatar - wakantanka
22. 12. 2016 12:08
Re: Paráda
...som sa zase niečo nové dozvedel, totiž že Focus RS je náčinie na trhanie rekordov na NS >:D
Avatar - wakantanka
22. 12. 2016 12:07
Re: chlapci, klud a pohodicku!
:yes: :yes: :yes:
Avatar - removed
22. 12. 2016 12:05
Re: Paráda
a díval ses, jaké závady jsou v těch statistikách uvedeny? Co tvoří proměnné pro výpočet?
Avatar - removed
22. 12. 2016 12:03
Re: Paráda
ok, nebudu se holedbat vzděláním, přivedl bych tě do rozpaků.
Veškeré know-how patří Fordu. Je to hlavní a jediný investor. Vše. Do poslední čárky a posledního písmenka v projektové dokumentaci k tomuto vozu je majetkem FORDu.
Nevím, čemu nerozumíš. Oni si nekupovali licence! Oni si zaplatili vývoj a realizaci. Čili je to jejich.
OT je především cpát sem do komentáře Ladu...
22. 12. 2016 11:36
Re: Paráda
Bylo to jen rypnuti, statistiky jsou pro me levnejsi nez osobni zkusenost, po ktere tedy u Fordu netouzim. Staci mi nedavna statistika od TUV nebo od koho, 2,3 leta auta a v cervenych na konci Galaxy, S-Max, Mondeo a Ka.
22. 12. 2016 11:27
Re: Paráda
Ikdyz Seat auta vyrabi tak jeho vyvoj je skoro zadny a to se odrazi na cene znacky Seat, ktera je dosti spatna. Holt kdyz hov.nou nemam. nemam zadnou cenu. Vyvoj dela pro me automobilku automobilkou a ne nejaka montovna ;-) Neco podobneho predvadela Ladam, vyvoj zadny a nakup aut vyvinutych jinde ;-) Tech tvych profesoru je mi take lito (jestli jsi vůbec nějaké kdy měl). Jinak jsme ale OT, takze mas prostor na vyjadreni a konec ;-)
Avatar - Zappa
22. 12. 2016 10:49
Re: chlapci, klud a pohodicku!
:yes: :yes: :yes:
Avatar - removed
22. 12. 2016 09:34
Re: chlapci, klud a pohodicku!
Máš recht...
Avatar - removed
22. 12. 2016 09:28
Re: Paráda
Kolik toho víš o parametrech tohoto GT?
Kolik jsi vlastnil Fordů = kolik máš vlastních(!!!) zkušeností s poruchovostí Fordů?
To není rýpání. Mě to fakt zajímá z jakých zdrojů vycházíš.
Páč zatím bych to šacoval na informace někde od výčepu.
22. 12. 2016 09:17
Re: Zadek
Tak to by ma nenapadlo :-) :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - maxi!
22. 12. 2016 08:51
chlapci, klud a pohodicku!
v tejto tazkej dobe budme radi, ze Ford sa rozhodol financovat takto nadherny projekt a dotiahol to do ( aj ked malej) seriovej vyroby!
Ford GT je legenda. :-!
Avatar - removed
22. 12. 2016 08:35
Re: Paráda
Děláš si srandu??? Tzn, že když to zaplatil FORD, tak to nevyrobil FORD? No ty woe...
Je mi líto tvých profesorů ekonomie (jestli jsi vůbec nějaké kdy měl).
22. 12. 2016 07:36
Re: Paráda
Tak pokud je to takto, tak to ma urcite Ford hov-nou na rozdavani >:D
Focus RS je na NS tragicky pomaly. Ted tohle zklamanni s GT. Tak zase na druhou stranu, treba to tedy aspon bude fungovat, kdyz to nedelal Ford ;-)
Avatar - netcar.xx
22. 12. 2016 06:55
Re: Zadek
No jo, typická dětská představivost
21. 12. 2016 23:41
Re: Paráda
Až na to, že ho nevyrábí Ford. Ten si jen zaplatil vývoj i výrobu u externí společnosti, sami by se na nic nezmohli. Už starý GT40 jim kompletně postavili Britové.
21. 12. 2016 20:50
Zadek
Automobil je to opravdu hezký, ale ten zadek vypadá jako prase ze hry Angry Birds [odkaz]
Avatar - removed
21. 12. 2016 20:01
Paráda
Dobrej odkaz...

Myslim, ze se u Fordů nemají za co stydět.