Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Paříž živě: Autosalonová fotogalerie (1.den)

První novinářský den přinesl jako obvykle většinu novinek, ale upřímně přiznáváme, že ne vše jsme zatím stihli zveřejnit. Jako první ochutnávku před zveřejněním velké přílohy berte tuto fotogalerii.
Zpět na článek
3. 10. 2008 09:34
neregistrovaný "Gougy"
3. 10. 2008 15:37
neregistrovaný "FX_"
3. 10. 2008 10:10
3. 10. 2008 13:24
3. 10. 2008 10:41
neregistrovaný "jointick"
3. 10. 2008 15:56
neregistrovaný "507--"
3. 10. 2008 16:01
3. 10. 2008 19:47
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
Avatar - Dinar
3. 10. 2008 08:46
Hvězda salónu!!!
To Lambo je prostě k sežrání, vedle toho bude i Panamera vypadat podvyživeně, a kdo si teď koupí Qporte? ;-)
Rozbalit vlákno
19
Avatar - Pierro
3. 10. 2008 09:01
Re: Hvězda salónu!!!
Zdar Dinare, naprostej souhlas. To Lambo vypadá prostě úžasně. Panamera se mi na fotkách nelíbí, tohle je však mazec. Jako jediného kutečného konkurenta pro tuhle bestii vidím Astona Rapide. A jak se jinak vede? Co je nového? Já tu skoro tři neděle nebyl.Co říkáš na novou Oktávku?
Avatar - Dinar
3. 10. 2008 09:20
Re: Hvězda salónu!!!
Zdar! Tak to budeš nejspíš vysportovanej, opálenej a pln elánu... však počkej on tě ten hnusnej podzim u nás zkrouhne. >:D ;-) Jo, Rapide snad tohle Lambo ustojí, ostatní mají smůlu, Lambo je tou svou tlamou sežere. K octě jsem své napsal v debatě pod Sciroccem, někdo tam dal fotky dřív než redakce. ;-)
Avatar - Pierro
3. 10. 2008 09:51
Re: Hvězda salónu!!!
Jo jo už jsem to zkouknul... ;-)
neregistrovaný "Gougy"
3. 10. 2008 09:34
Re: Hvězda salónu!!!
Pro Tebe hvězda, pro mne zklamání. Qporte za polovinu (či ještě méně) si koupí pořád dost lidí a Panamera nemá tu konkurenci, které se bála - to je dobře. Lambo sedan(nebo je to hatchback, nebo prostě placka se čtyřmi dveřmi?) naštěstí nesplnil očekávání.
Avatar - Dinar
3. 10. 2008 13:24
Re: Hvězda salónu!!!
Tvoje nebo potenciálních kupců? Myslím, že to není totéž. ;-)
Avatar - T613
3. 10. 2008 10:52
Re: Hvězda salónu!!!
Jo Lambo se povedlo ;-) :yes: Ale konkurenci pro Mase v tom nevidím. To si dle mne kupují lidi, co se chtějí odlišit od kupců "7","S", A8 a LS.
Avatar - Pierro
3. 10. 2008 11:02
Re: Hvězda salónu!!!
Taky jsem názoru, že Quattroporte je orientováno na poněkud jinou klientelu.
Avatar - Dinar
3. 10. 2008 13:23
Re: Hvězda salónu!!!
No, dobře, tak mi řekněte, co si do teď někdo, kdo chtěl čtyřdveřové auto s výkony supersportu, a 7,SAMG,S8 se mu zdáli původem příliš plebejští, mohl koupit? Podle mně neměl mimo Qporte alternativu. Teď bude mít hned tři, i když je fakt, že třeba u toho Lamba bude muset cenově asi víc přitlačit na pilu.
Avatar - Pierro
3. 10. 2008 13:46
Re: Hvězda salónu!!!
Ale jo v jednom máš naprostou pravdu. Vlastně až doposud neexistuje skutečný sportovní sedan, resp. čtyřdveřové kupé té nejvyšší kategorie. Vozidla typu S AMG 65, S8, jsou vlastně jen velké sedany se silnou motorizací a bohatou výbavou. Kategorie vozů kam spadne tohle Lambo anebo Rapide se teprve utváří. A Maserati Quattroporte? No ze zmíněných limuzín působí asi nejsportovněji i když stále je to víc limuzína než čtyřdveřové kupé. Tahle kategorie aut zatím existuje pouze o třídu níže v podobě M-B CLS a budoucí A7/S7/RS7. A dejme tomu i jako Passat CC. Na nejluxnujší segment si ještě musíme počkat odhadem tak rok a půl, dva. Teda nevím, možná Panamera bude dříve...
Avatar - T613
3. 10. 2008 11:28
Re: Hvězda salónu!!!
i ty Citroní koncepty vypadají dobře ;-)
Avatar - radhro
3. 10. 2008 13:03
Re: Hvězda salónu!!!
také se mi líbí , zajímavé je že jde o skoro identický nápad jako soul od kie
Avatar - T613
3. 10. 2008 13:33
Re: Hvězda salónu!!!
tak zrovna toho jsem nemyslel >:D
Avatar - radhro
3. 10. 2008 15:36
Re: Hvězda salónu!!!
a jo koncepty >:D tak sory dnes jsem trochu mimo >:D
3. 10. 2008 14:13
Re: Hvězda salónu!!!
Já spíš cenim, jak to Lambo relativně ututlalo. Panamera i Rapide jsou ohlášeny relativně dlouho dopředu a i díky stylu obou automobilek se dala relativně "odhadnout". Obě auta a jejich představení je sice hodně očekávané, ale nebude takovou bombou. Lambo prostě přifrčelo do Paříže stylem: nazdar kluci, máme tady překvápko >:D . Chtěl bych vidět, jak se teď tváří u Porsche a AM
neregistrovaný "FX_"
3. 10. 2008 15:37
Re: Hvězda salónu!!!
Buď v klidu. Porsche i Lambo jsou prakticky pod jednou koncernovou střechou. Oni moc dobře ví co kdo dělá a co kdo chystá. Panamera ani Lambo si do zelí nelezou. To spíše Panamera bude vadit Maserati.
Avatar - Johny.Rico
3. 10. 2008 14:31
Re: Rapide voe:-)
Nesouhlas. Pro mě je stále Rapide da best ;-)
Avatar - da_b0mb
3. 10. 2008 16:41
Re: Rapide voe:-)
:yes: Vypada bozsky...nebo spis pekelne. Tohle videt ve zpetnym, tak mi strachy upadnou kola a vyskoci motor. Z tech tovarnich fotek jsem moc odvarenej nebyl, ale tohle je neco jinyho...Skoda, ze neni nafocenej interier.
Jinak kdyz jsme u toho Maserati: tenhle tejden jsem v Praze zahlid GranTurismo, a jak se mi libilo na fotkach, tak v realu jsem ho temer prehlid, protoze jsem koukal na bilou baworackou sestku pred nim, ktera bila do oci ;-)

Koukam, ze ten peugeoti koncept taky nevypada nejhur
3. 10. 2008 20:56
Re: Rapide voe:-)
Zvláštní je, že ještě nedávno jsem četl, že se do žádných excesů Lambo nebude pouštět. Na tohle bych chtěl mít jednou velký kapsy. Nejvíc mě ovšem zaujal ten zelenej flusanec od Forda. Na tu barvu musel mít někdo dlouhej tah po mexických barech a po 7 flaškách to asi namíchal. ;-)
Avatar - da_b0mb
4. 10. 2008 03:59
Re: Rapide voe:-)
Ale ze se ti libi,co? :-!
3. 10. 2008 10:10
fotky
Ty fotky nakřivo jsou sice zajímavý, ale stačila by tak jedna dvě... když je takhle půlka galerie, je to trochu unavující, škoda 8-s
Rozbalit vlákno
1
3. 10. 2008 13:24
Re: fotky
souhlasim, fotky v tomhle uhlu proste vic prekazi nez umocnuji dojem z auta.
neregistrovaný "jointick"
3. 10. 2008 10:41
Lambo vypadá luxusně
:-) , ale i ta Octavka vypadá dobře, hlavně v té černé barvě. I když, když jsem ji viděl poprvé, tak mi stály vlasy na hlavě >:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Pierro
3. 10. 2008 10:49
Re: Lambo vypadá luxusně
Ona i stará Blažková nevypadá na fotkách tak blbě, jako když jí potkáš u vás na pavlači s koštětem v ruce a hadrem na hlavě... >:-[]
Avatar - manitou
3. 10. 2008 11:11
DĚKUJI FOTOGRAFOVI
za dopolední rozcvičku krční páteře při prohlížení fotek. to už může příště fotit rovnou Libor ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "507--"
3. 10. 2008 15:56
DOTAZ PRE REDAKCIU
Vraj má tento rok príst Škoda Fabia Scout. Je to pravda alebo len ďalšia bájka Auto Motor und Sport? Ďakujem.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - CountachSV
3. 10. 2008 16:01
Lambodemon
spíš mě zaujalo, že si nikdo nevzpoměl, ba přímo ani nevzdechnul, ani v jedné debatě ohledně Lamba, kterou jsem viděl, jak že vlastně vypadá interiér????
Chápu, že ten design zabíjí a i kdyby v tom byla 1,6ka tak by "Estok" žral A8ky :-)))), ale přece jen... tohle je prostě Lambo, jak ho všichni milujou: ostrý tvary, výraz Predátora, supervýkonnej motor (i když nejslabší v produkci značky), takže potud je všechno "standard". Mě by spíš zajímalo, v čem se bude interiér lišit od Murcielaga. A kolik litrů má kufr >:D

Jinak si skutečně myslim, že Porsche hřeje polívčičku tak dlouho, až se mu začíná odspoda připalovat a z toho co uveřejnilo teda zvlášť odvařenej nejsem a Rapide, co jsem viděl, je asi jediná možná, i když ne plnohodnotná konkurence pro tenhle "výtvor". Qporte je naprosto někde jinde. Lambo udělalo třídu a rovnou si v ní zabralo trůn. Tak se mi to líbí....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
3. 10. 2008 19:47
Designová radost
Vezmeme si to hezky popořadě:

ONDELIOS - Při prvním pohledu na tento ultrafuturistický koráb silnic se mi zastavilo srdce. Takový futurismus jsem již dlouho neviděl. Chvíli jsem ho rozdýchával a zanedlouho jsem se do něho zbláznil až po uši. A jak se říká, láska na druhý pohled bývá trvanlivější... ;-)

MÉGANE/MÉGANE COUPÉ - Myslím, že zejména Coupé nemá v designu konkurenci. Vůz (a to platí pro oba) s dokonale navrženým designem, který preferuje uhlazené, elegantní, nadčasové a proporčně dokonalé tvary, noblesní interiér s vybranými materiály, jedinečný a nezaměnitelný francouzský styl si zákazníky jistě najde :yes:

Musím ještě dodat: Klobouk dolů před Citroenem. Coupé a SUV se povedly :yes:
Rozbalit vlákno
0