Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paříž živě: Autosalonová fotogalerie (1.den)

Ondřej Láník Ondřej Láník 2. 10. 2008 • 23:06
148
28
Zobrazit náhledy (148)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
První novinářský den přinesl jako obvykle většinu novinek, ale upřímně přiznáváme, že ne vše jsme zatím stihli zveřejnit. Jako první ochutnávku před zveřejněním velké přílohy berte tuto fotogalerii.

Letošní autosalon v Paříži je prý výjimečný počtem velkých premiér. Jestli to tak je nebo ne vyhodnotíme v příloze, ale v době, kdy se na automobilový průmysl valí jedna hrozba za druhou, je skladba novinek překvapivě atraktivní.

Samozřejmě, většina automobilek se chystá na velký třesk - zavedení předpisů, které je budou sankcionovat za spotřebu jimi prodané produkce, ale pak jsou tady značky, které jsou na míle vzdáleny produkci CO2 120 g/km. Značky jako Aston Martin, Ferrari, Lamborghini nebo Bugatti přivezly do Paříže novinky nejvyššího kvalitativního stupně, některé z nich najdete níže.

Francouzské lidové automobilky jsou tady doma. Patří jim obrovské výstavní stánky a každá ze tří domácích značek se chce předvést. Renault má na stánku nový Megane, který na domácí půdě směle zvládá uvrhnout konkurenční Volkswagen Golf do svého temného stínu. Jak si nový Renault povede později na trhu by rád věděl i samotný výrobce, protože cokoli jiného než úspěch způsobí největší francouzské značce existenční potíže.

Během celého víkendu bude pokračovat na auto.cz živé zpravodajství z autosalonu, chystáme sérii prvních dojmů z největších novinek a dalších několik fotogalerií podobného rozsahu.

Témata
Avatar - da_b0mb
4. 10. 2008 03:59
Re: Rapide voe:-)
Ale ze se ti libi,co? :-!
3. 10. 2008 20:56
Re: Rapide voe:-)
Zvláštní je, že ještě nedávno jsem četl, že se do žádných excesů Lambo nebude pouštět. Na tohle bych chtěl mít jednou velký kapsy. Nejvíc mě ovšem zaujal ten zelenej flusanec od Forda. Na tu barvu musel mít někdo dlouhej tah po mexických barech a po 7 flaškách to asi namíchal. ;-)
Avatar - da_b0mb
3. 10. 2008 16:41
Re: Rapide voe:-)
:yes: Vypada bozsky...nebo spis pekelne. Tohle videt ve zpetnym, tak mi strachy upadnou kola a vyskoci motor. Z tech tovarnich fotek jsem moc odvarenej nebyl, ale tohle je neco jinyho...Skoda, ze neni nafocenej interier.
Jinak kdyz jsme u toho Maserati: tenhle tejden jsem v Praze zahlid GranTurismo, a jak se mi libilo na fotkach, tak v realu jsem ho temer prehlid, protoze jsem koukal na bilou baworackou sestku pred nim, ktera bila do oci ;-)

Koukam, ze ten peugeoti koncept taky nevypada nejhur
Avatar - CountachSV
3. 10. 2008 16:01
Lambodemon
spíš mě zaujalo, že si nikdo nevzpoměl, ba přímo ani nevzdechnul, ani v jedné debatě ohledně Lamba, kterou jsem viděl, jak že vlastně vypadá interiér????
Chápu, že ten design zabíjí a i kdyby v tom byla 1,6ka tak by "Estok" žral A8ky :-)))), ale přece jen... tohle je prostě Lambo, jak ho všichni milujou: ostrý tvary, výraz Predátora, supervýkonnej motor (i když nejslabší v produkci značky), takže potud je všechno "standard". Mě by spíš zajímalo, v čem se bude interiér lišit od Murcielaga. A kolik litrů má kufr >:D

Jinak si skutečně myslim, že Porsche hřeje polívčičku tak dlouho, až se mu začíná odspoda připalovat a z toho co uveřejnilo teda zvlášť odvařenej nejsem a Rapide, co jsem viděl, je asi jediná možná, i když ne plnohodnotná konkurence pro tenhle "výtvor". Qporte je naprosto někde jinde. Lambo udělalo třídu a rovnou si v ní zabralo trůn. Tak se mi to líbí....
Avatar - radhro
3. 10. 2008 15:36
Re: Hvězda salónu!!!
a jo koncepty >:D tak sory dnes jsem trochu mimo >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku