Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Prozkoumejte s námi interiér Porsche Panamera!

Porsche Panamera jako konkurent BMW 7 a Mercedesu S musí nabídnout více než perfektní jízdní vlastnosti. Jak je na tom s komfortem?
Zpět na článek
18. 1. 2017 08:59
19. 1. 2017 17:30
Avatar - karasjan14
17. 1. 2017 23:21
Přehrávač videa na Auto.cz
Nikdo tady nemá stejný problém jako já, že musíte čekat klidně 5 minut, než se video načte v rozlišení 480p? :-) Mám UPC internet, který jinak načítá bez problémů 1440p videa na YouTube, tak jak je možné, že se to tady kouše, pomale načítá a celkově nic moc... :-| Jestli to tak taky někdo má, tak teda potěš koště, tragédie. 8-s :-!
Rozbalit vlákno
4
Avatar - white label
17. 1. 2017 23:46
Re: Přehrávač videa na Auto.cz
Mně se to načetlo hned, ale dneska tyhle stránky blbnou už od rána, takže pokud ses trefil do toho "správného" času, mohl jsi mít klidně větší problémy s čímkoli tady.
18. 1. 2017 04:25
Re: Přehrávač videa na Auto.cz
Tyhle stránky blbnou každým dnem víc.
18. 1. 2017 09:43
Re: Přehrávač videa na Auto.cz
To je pravda, často to taky hapruje při načítání fotogalerie.
Avatar - karasjan14
18. 1. 2017 10:14
Re: Přehrávač videa na Auto.cz
No nejspíš bude tedy problém mezi UPC a Auto.cz servery. Dělá mi to totiž snad pokaždé. :-) A kdo má nervy čekat na video, které mnohdy nic moc neřekne, žejo... :-!
18. 1. 2017 08:59
Konkurent BMW7
Panamera bude konkurent BMW 6. Limuzina a Gran coupe su dve rozdielne auta. Ach jaj.
Rozbalit vlákno
7
18. 1. 2017 09:03
Re: Konkurent BMW7
Čim jsou zásadně rozdílná?
Já bych to sice taky osobně viděl blíž spíš A7 či Quattroporte, nicméně faktem je, že vě valný většině srovnávacích testů stavěj Panameru proti velkejm limuzínám.
Avatar - iudex
18. 1. 2017 10:07
Re: Konkurent BMW7
Tak jasná odlišnosť tam je jednak čo do tvarov karosérie, Panamera ako "štovdverové kupé" konkuruje podobne zameraným modelom D3, čo sú spomínané A7, 6 Grand Coupé či CLS, kdežto klasické konzervatívne limuzíny typu 7er či S-Klasse mieria na inú klientelu. Tiež je tu zrejmý rozdiel v priestore, ako vidno z videa, Panamera vzadu má miesta asi ako Octavia, takže opäť značný rozdiel od "prezidentských limuzín" kategórie S-Klasse, kde vzadu máš kráľovsky miesta.
18. 1. 2017 10:10
Re: Konkurent BMW7
Jo, já to celkem chápu. Ale neni mi jasný, proč to teda všichni přímo srovnávaj s těma velkejma limuzínama.
Avatar - Ham.
18. 1. 2017 11:00
Re: Konkurent BMW7
Myslím, že to všichni srovnávají jak s limoškami, tak s různými novotvary typu A7, 6er nebo CLS, protože Panamera je rozměrově někde mezi, o něco kratší než limošky, ale širší, o něco delší než ty novotvary. Ani typem karoserie (5dv. HB) není jednoduché auto někam zařadit. Stejný problém jako Mase QP, z jedné strany klasická luxusní limoška, z druhé strany nižší, s nižším, sportovnějším posedem, bezrámovými okny etc.
18. 1. 2017 11:02
Re: Konkurent BMW7
Ano prosím:)
No každopádně ta nová Panamera je fakt pěkná..
Avatar - Ham.
18. 1. 2017 11:11
Re: Konkurent BMW7
Jj, doklad jak malý zásah proti minulé generaci dokáže udělat z tlusté Berty krasavici.
18. 1. 2017 15:37
Re: Konkurent BMW7
Sice to není velký sedan, ale cenovku má v jejich teritoriu. Což bude asi hlavní důvod, proč se s nimi porovnává. A proti nim byla i původně koncipovaná. Jejich kupci ty peníze mají. Na prostor vzadu se dost dbalo, proto byla tak nafouklá. Předpokládám, že cílem bylo udělat něco sportovnějšího, ale zároveň minimalizovat negativa.

Pokud jde o místo v S-Klasse (s krátkým rozvorem), záleží na člověku. Někdo si ani tam nesedne pohodlně za sebe. Proto se dělají i s prodlouženým rozvorem. Státnická limuzína je pak až Pullman. ;-)
18. 1. 2017 14:33
Ved ale...
z toho interieru som vo videu videl vlastne iba zadne sedadla 8-s Ani neviem ako vyzera palubovka, vsetky tie cudliky, grafika budikov, nejake vychytavky... Ako ok, neviem ci je rychlejsie nastavit vyduch klimy vzadu cez dotykovy panel, alebo proste klasicky rukou (akurat dalsie "kur**itko v podobe zaseknuteho niektoreho elektromotorceka....). 4,5-rocnu dcerku vzadu neodveziem - prve co by sa stalo ze by nechtiac kopla do toho stredoveho dotykaca ked lezie do autosedacky. Ale ako manageris....ok :-) Malo ste toho ukazali z interieru chlapci
Rozbalit vlákno
0
Avatar - speeder75
19. 1. 2017 17:30
Video
Nebylo by lepší se na tomto webu zaměřit čistě na psanou formu + fotografie? Ty videa opravdu nemají cenu.
"Prozkoumejte s námi interiér!"? Fajn.. místa nic moc, má to dotykovou obrazovku kde můžete sledovat navigaci a dokonce i rádio (příliš mi nedává smysl sledovat rádio na obrazovce, ale dobře.. vychytávka) a hlavně nastavení výdechů přes zmíněnou obrazovku (velká paráda). Vzadu hotovo, pojďme dopředu.. nízký posaz, pět budíku a nějaký perfektní volant. Toliko k interiéru.. ne, opravdu.. zapomněl jsem na něco? Do toho pár "akčních" záběrů na auto z volné zasněžené plochy (jakože velké smyky), nějaká ta zmínka o motoru a celý mluvený komentář utopený v hlasitosti hudebního doprovodu.
Vystupování a vyjadřování redaktora před kamerou nechci kritizovat, určitě to není jednoduché.
Každopádně.. má to smysl?
Rozbalit vlákno
0