Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Největší blbost, jakou jste kdy viděli. Známá auta na miniaturních kolečkách...

Kola dělají auto, o tom žádná. Stačí vybrat špatný design a rozměr a celkový dojem z vozu se naprosto pokazí. Důkazy o tomto tvrzení uvidíte v přiložené fotogalerii.
Zpět na článek
Avatar - Floyd
3. 2. 2017 23:06
Re: Tak tu je úplne jasné...
Možno >:D >:D >:D Ale Machala & Co. ano, a nestyděj se s tím vyjít na veřejnost, zato se styděj pod to podepsat. Protože tuto slátaninu nenapsala redakce, myšleno nějakej robot, ale někdo z redakce, myšleno nějakej ... úplnej tydýt.
Redaktoři, jste zjevně placeni od článku, možná i od písmene. Mám návrh pro vaše vedení: ať vás začnou platit za kvalitu, nikoli za kvantitu, a tu kvalitu nechť posuzují nezávislí, klidně v součinnosti s diskutéry, třeba formou ankety pod každým článkem. O kliky díky tomu firma nepřijde, zato o taková nemehla co jsou v Auto.cz velmi rychle.
A opět, dnes již podruhé: Je to moje vlastní myšlenka, tudíž na ni mám copyright, nicméně vezměte si ji za vlastní, zadarmo, a řiďte se jí. Všem se nám uleví >:D >:D >:D
Avatar - Floyd
3. 2. 2017 22:53
Re: Tak tu je úplne jasné...
Ale kdeže, nevynechal, jenže starou Kropáčkovou zná v Česku skoro každý a u vás řekl bych že to nebude o nic slabší, no a Gilgita zase znají všichni místní >:D
Avatar - KANKUNEN
3. 2. 2017 13:57
Z tohoto článku by se zblil i Xi Xao
Dementní a stupidní, žumpa plná hnědých hadů, okrového deště a žaludkem vráceného zhnitého masa.
Avatar - lamal
3. 2. 2017 13:05
VW chrobak
ten brouk vyzera uplne v pohode >:D
Avatar - nalimer
3. 2. 2017 12:58
redakce AUTO.CZ
"Redakce Auto.cz no zřejmě slušnej oddíl, no!"
[odkaz]
Ja sa nechám prekvapiť nejakou inou "správou". Toto je čajík.
Re: Tak tu je úplne jasné...
Čo to melieš? Ty si v škole príslovia a porekadlá vynechal?
Re: Tak tu je úplne jasné...
To záleží na výške odškodného...
Re: Perspektiva
Ale takto nechávaš zlízať všetku smotanu len Rusov...
Rozmýšľal som, kde je nejaký Volkswagen...ale počítam, že s takou zásadnou novinkou ešte počkajú - prídu až poslední a budú najlepší.
Avatar - Floyd
3. 2. 2017 12:23
Re: Tak tu je úplne jasné...
Ryba vždycky smrdí od hlavy. To už říkala stará Kropáčová, a pak myslím že i Gilgit >:D >:D >:D
Avatar - Floyd
3. 2. 2017 12:21
Re: Tak tu je úplne jasné...
Já bych takovou kravinu ani nezplodil >:D
Avatar - Floyd
3. 2. 2017 12:20
Re: Stejně blbě vypadají auta
No tak to prr Ádo, já mám obuté osmnáctky a auto na nich vypadá famozně.
3. 2. 2017 12:16
Re: Tak tu je úplne jasné...
Ty by ses pod to podepsal?
Avatar - Floyd
3. 2. 2017 12:15
Re: Děkuji redakci AUTO.CZ
Přesně tak, až na víkend, aby se to pořádně provařilo. A do titulku nezapomeňte dát aspoň tři vykřičníky. Co tři, rovnou čtyři, ať to má grády. Pro představu, jak to pak bude vypadat:

Největší blbost, jakou jste kdy viděli!!! Škoda Octavia na miniaturních kolečkách!!!!

Dobře já >:D >:D >:D
Jo a copyright máte ode mě zadarmo >:D
3. 2. 2017 12:10
Re: Perspektiva
Popravdě ne, titulní fotka mě totiž natolik inspirovala, že jsem si nechtěl kazit umělecký dojem jinou.
3. 2. 2017 12:05
Re: Děkuji redakci AUTO.CZ
škoda bude zítra, až budou karikatury aut s velkými koly....
Re: Perspektiva
Tu sa nenamáhal ani len otvoriť galériu...
Tak tu je úplne jasné...
...prečo ten svorne spoločný podpis "redakce Auto.cz"... To asi by sme neprišli na to, ktorý chorý mozoček tento "nápad" dostal a ešte ho aj zverejnil. No dobre, tak si teda máme myslieť, že ste degeši všetci? Alebo je to nápad šéfredaktora, a týmto demokratickým spôsobom pripíše zásluhy celému teamu?
Každopádne je to len zapĺňanie priestoru absolútnym odpadom, aký na serióznom motoristickom serveri nemá čo robiť.
Avatar - Ada je zase tady
3. 2. 2017 12:03
Stejně blbě vypadají auta
na kolech o velikosti 17' a větších :no:
3. 2. 2017 11:41
Perspektiva
Vida, a to jsem si původně myslel, že ta Vesta je novým Putinovým reprezentačním automobilem.
Příčina je přitom zcela jasná, kola jsou použita standardní, ale v konstrukci přešli v rámci bujícího vlastenectví na ruskou měrnou jednotku "čárka" (1 čárka = 2,1166283 mm), o čemž bohužel zapomněli informovat výrobu.
Tak se tedy stalo, že první vyrobené prototypy byly tak trochu větší.
3. 2. 2017 11:27
Ty krávo
Tak tohle nebylo ani vtipný, ani hloupý, tohle bylo doslova debilní... S tím si dal někdo strašně moc práce. Asi se redakce nudí.

Nějakej Theofil by tam raději nebyl?
Avatar - MDK
3. 2. 2017 11:25
....
No já nevim, včerejší test CITYGO byla asi větší >:-[]
3. 2. 2017 11:08
Děkuji redakci AUTO.CZ
To zde doopravdy chybělo. Jen nechápu hrubý nedostatek v nevyužití příležitosti.
Chybí přece Škoda.

Dnes jste dosáhli asi hodně blízko k maximu. To je na Pulitzerovu cenu.