Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mesto = skúter.
neregistrovaný "SR20"
| 12. 3. 2017 20:45
Mesto = skúter. Nevidím nič zlé behať po meste na Forze 125. Všade sa vleziem a nemusím hučať popod okná otvoreným výfukom jak úchyl podľa hesla:
Keď mi to nehučí, tak mi nestojí .... >:D
Avatar - CHerokee
Mesto = skúter.
CHerokee
| 12. 3. 2017 21:08
Origo výfuk, zvláště v Evropě, žádný kravál nedělá. Vlastně to je tak utlumené, že si většina z nás koupí pořádný laděný, což je nejlepší bezpečnostní prvek, mimochodem. ;-)
Mesto = skúter.
neregistrovaný "SR20"
| 12. 3. 2017 21:16
LOL, výfuk bezpečnostný prvok. To je mi pekná rozprávka. Hlavne keď bezmozog letí po okreske 180+ v protismere. Ešte nejakú tam nemás?
Avatar - kari.laz
Mesto = skúter.
kari.laz
| 13. 3. 2017 10:10
Jenže pravda je, že pokud jsem měl tak utlumený zvuk, že jsem nebyl pro auta slyšet a to myslím hlavně ve městě, kdy jedou pomalu nebo popojíždějí v kolonách, tak pokud jsem chtěl projet středem, tak to tam občas někdo hodil, protože nevěděl že jedu. Když jsem alespoň trochu slyšet, tak to tam hodí jen zakomplexovaný jedinec naschvál, ale většina umožní předjetí. Bud se uhnout, nebo alespoň nic nedělají. A neplatí to jen o městu. I na okresce, když chci předjíždět, tak jsem radši, pokud o mě auto ví, než když mě přehlédne a ještě mě ani neslyší.
Mesto = skúter.
neregistrovaný "SR20"
| 13. 3. 2017 16:22
Na 2 kolesách jazdím od 16, teda nejakých 27 rokov. Ale nikdy som nemal potrebu (no trochu mal v puberte) vyrevovať do okolia otvoreným výfukom. Ale ako vravím, výhovorky si každý nájde ...
Keď idem v plechovke, nemám problém hocikoho pustiť pred seba, vyjma tých s otvoreným výfukom. Tým s radosťou aj fakerom zakývem. Niektorí mali aj snahu ukopnúť mi zrkadlo. Boxujem od 14tich.
Avatar - kari.laz
Mesto = skúter.
kari.laz
| 14. 3. 2017 12:06
Tak ty musíš být větší tvrďák než Chuck Norris >:D >:D >:D
Je důležité to dát ještě najevo >:D
Já raději zachovám klidnou hlavu ať v autě, nebo na moto a nemám potřebu si na nikom nic dokazovat, ani mu znepříjemňovat jízdu. Ale ty máš evidentně jinou potřebu.
Mesto = skúter.
neregistrovaný "SR20"
| 14. 3. 2017 16:36
;-)
Yep, nebojím sa dať/dostať ranu, ak sa mi niečo nepáči tak to dám najavo.
Avatar - CHerokee
Mesto = skúter.
CHerokee
| 13. 3. 2017 13:23
Samozřejmě, že to je bezpečnostní prvek. Mnozí řidiči motocykl neregistrují, zrcátka nekontrolují, to že jsme slyšet mi mnohokrát zachránilo kůži. A proč by někdo jezdil 180 v protisměru? Nedělej ramena, když o jízdě na moto moc nevíš.
Avatar - kari.laz
Mesto = skúter.
kari.laz
| 13. 3. 2017 14:02
Přesně tak. Nejde o to dělat bordel, i když přiznávám, že dobrý výfuk umí vykouzlit krásné zvuky, ale zabránit tomu, aby mě někdo přehlédl. A i mezi řidiči aut jsou lidé, kteří naschvál komplikují jízdu motorkářům, jako například v koloně, kdy se schválně natlačí tak, aby motorkář neprojel, přitom mu to může být jedno, motorkář projede a jede si dál a auto nijak neomezuje.
Avatar - CHerokee
Hmm
CHerokee
| 12. 3. 2017 21:07
No hlavně bych nechtěl Harley z Indie, co vlastně není Harley, tedy klasický big twin vzduchem chlazený. Je to mašina primárně pro asijský trh. Kdo chce Harley, tak raději koupí poctivějšího Sportstera, který vyjde jen o malinko výše. A tím kupuje legendu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku