Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi L200: Rozšíření nabídky o verzi L200 Cargo Box

Na letošním Autotecu představila společnost M Motors CZ s.r.o. ve spolupráci se společností Carryboy CZ spol. s r.o. prototyp L200 Cargo Box, který byl v červnu ve schvalovacím procesu.
Zpět na článek
23. 9. 2008 08:28
neregistrovaný "cuisine at work"
23. 9. 2008 02:46
mitsubishi kolem sveta
no fotce to vypada drsne, skoro by s tim clovek vyrazil na nejakou expedici do afriky.. na druhou stranu tranzit 4x4 asi v realu dava trochu vic smyslu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "cuisine at work"
23. 9. 2008 08:28
chmmm
pravidlo číslo jedna - reklama .. výrobek nemusí bejt nej ale hlavně aby se o něm mluvilo ... to se moc asi nesnažili když jim to trvalo skoro tři měsíce ... nevim co je na tom tak super když takovouhle obyčejnou nástavbu mi vyrobí jakýkoliv nástavbář na jakýkoliv podvozek ... novinka na trhu to rozhodně neni ... i "obyčejný" UAZ nabízí takovéto auto už od roku 2008 ( typ 2360 ) ... nissan měl takovouhle verzi u minulé verze pickupy dokonce hasičskou ... hiluxy v tomto provedení jezdí u dolů ... ale jak říkám .. nemusím být první , nemusím být nejlepší .. hlavně že se o mě mluví ... a navíc že jako zástupce mám ceny dost vysoko a bráním individuálním importům L200 jak to jen jde .. mitsu ??? děkuji nechci :no:
Rozbalit vlákno
0