Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Jízdní dojmy Kia Picanto: Ještě pořád mini? (+videa)

U minulé generace picanta jsem měl pocit, že vlastně řídím malé auto. Že je minikia celkově velmi dospělá. Došel jsem ke stejnému závěru i v případě novinky?
Zpět na článek
29. 3. 2017 20:11
29. 3. 2017 22:15
30. 3. 2017 09:26
30. 3. 2017 14:27
Avatar - 3_diamanty
29. 3. 2017 20:11
pekne
mam moc rad vsetky tie minivozy aj male kompaktne vozy ( od pandy swiftu cez polo fabiu az po rio )... v tychto triedach je to vzdy pre mna najzaujimavejsie sledovat ako sa to vyvija a porovnavam si vzdy najradsej prave mini/male vozy .. skratka mini/male vozy zboznujem.... su to vsetko moc sikovne a pekne auta ktore ma vzdy pritahuju ( neraz viac ako vacsie vozy ktore uz dost narastli a stavaju sa pre mna uz stale akosi menej zaujimavymi a malo vyuzitelnymi ... aspon zatial ) ;-)

na picante sa mi paci ze ozaj posobi uz na pohlad dospelo a urcite sa nestrati ani mimo mesto... pritom je stale prijemne kompaktne ... vizazou sibalske a napadite ... ( hrave ale zaroven uz aj dostojne a dospelo posobiace ) .... a to je pre mini super deviza ;-) :yes:

no jo.. casy kompromisnych matizov a seicent su uz proste davno prec... a dnes uz aj miniauto vie byt plnohodnotnym vozom na kazdy den .... jazdecky aj vizazou dospele.. bezpecne... komfortne... zive... vybavene .... skratka paradne auto ako kazde ine :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - pumpkin
29. 3. 2017 22:15
Re: pekne
Nepôsobí dospelo, ale skôr agresívne, čo je v tomto segmente často dosť tragikomické. Ja netvrdím, že malé autá musia pôsobiť vždy nejak roztomilo, ale takáto agresivita je skôr na smiech. Narvať tam predné svetlá, ako z o dve triedy väčšieho auta, tomu tiež moc nepomohlo. Podľa mňa táto GT-line verzia vyzerá strašne. Radšej fakt to obyčajné.
Avatar - iudex
30. 3. 2017 09:26
Re: pekne
Ja si tiež nie som istý tou agresívnou vizážou verzie GT. Na jednej strane súhlasím s tým, že miniauto nemusí nutne vyzerať cukríkovo či ako detská hračka, ocením dospelejší výraz, ale zase toto je presne opačný extrém, keď sa miniautíčko tvári ako 300k hotheč a to mu skrátka nikto neuverí. Ale tie farebne kontrastné doplnky v štýle C3 vítam, to je podľa mňa cesta, ako zatraktívniť malé mestské auto určené skôr pre ženy. A tiež motorová paleta je slušná, atmo i turbo, troj- i štvorvalec, vyberie si každý.
Avatar - 3_diamanty
30. 3. 2017 14:27
Re: pekne
inak tiez by som chcel verziu bez GT line suhlasim... ta nasilna snaha vyzerat za kazdu cenu vzdy sportovo je tu v tejto triede a zamerani vozu uz kontraproduktivna... uplne bezne picanto je za mna jasne najkrajsie .. nemusi mat ziadne pakety ved nema predsa 200 koni... lebo bezna verzia je uzasna prave preto ze je "normalna" a na nic sa nehra .... takze nejake to klasicke cervene picanto s 1,2kou alebo povedzme biele budu fakt asi najkrajsie kusky .. tu potom uz bohate postacia len nejake 15tky elektrony a nic viac tu netreba riesit.. menej je niekedy viac... aspon ja mam rad decentny vizualny "tuning" .... tato GT line verzia je navonok az moc agresivna ako keby mala aspon 200 koni a snazi sa hrat an nieco co nie je tomuto autu moc po chuti ... proste to miniautu takato fejkova hra na sportiak neslusi... a ja to uznavam ... v tomto mas samozrejme pravdu... takze aj za mna bezne picanto bez kdejakych paketov tu bude jasne najkrajsie ;-) :yes:
Avatar - pallas
27. 8. 2017 17:02
Nemôžem si pomôcť, ale...
Nemôžem si pomôcť, ale ten dizajn exteriéru je uletený, a to tak, že v základných svetlých farbách vyzerá predok ako tesne po búračke. Takisto vysoká hladká plocha na bokoch, pod oknami nie je nič moc. Zadok je ok, a páčia sa mi "dospelácke" sedačky aj volant. Naopak - palubka je zlátanina.
Rozbalit vlákno
0