Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Honda City se Evropě představí v Instanbulu

Před několika dny jsme informovali o prvních snímcích nového malého sedanu City, který byl prezentován v Asii. Automobilka nyní zveřejňuje první snímky a informace o evropské specifikaci.
Zpět na článek
18. 9. 2008 14:38
neregistrovaný "Konrrad"
19. 9. 2008 02:00
neregistrovaný "babo"
18. 9. 2008 20:52
18. 9. 2008 22:11
neregistrovaný "Tony84"
20. 9. 2008 14:08
neregistrovaný "mikina"
18. 9. 2008 11:48
Vypadá konečně dobře.
Myslím, že se druhá verze City konečně povedla, design předchůdce byl poněkud rozporuplný. Jen mi připadá, že faceliftovaný Logan a Sandero se svou maskou se stávají stále více modelům vzorem... A překvapuje mě to obzvlášť u Hondy.
Rozbalit vlákno
9
18. 9. 2008 12:34
Re: Vypadá konečně dobře.
Souhlasím, povedla se, sice je stále vidět nepoměr mezi tou ohromnou karoserií a relativně malými koly, ale to už je daň designu za dnešní bezpečné vozy. Co nechápu, je jak si přišel na to, že Dacie jsou vzorem svou maskou, Honda v tomto případě jednoznačně vychází ze svých předchozích modelů a to nejen evropských, doporučuji prohlédnout.
18. 9. 2008 12:45
Re: Vypadá konečně dobře.
ten predek a kryt chlazeni je moc pekny :yes:
18. 9. 2008 12:47
Re: Vypadá konečně dobře.
Mně se taky nezdá, že by maska měla cokoliv společného s Daciemi - naopak mně hned napadlo, že je to takový miniaccord. A povedla se moc, alespoń na fotkách, uvidíme jak v reálu. Ty proporce jsou mnohem vyváženěnjší než u aktuálního typu, který vypadá, jako když je podvozek o číslo menší než karoserie. Kola jsou otázkou použitých rozměrů, ale dnešní model je skutečně vzhledově příšerný (a to mám hondy hodně rád...). Nicméně je vidět, že některé automobilky se umí poučit ze svých chyb - tohle bude (alespoň zatím podle fotek) jeden z nejhezčích malých sedanů a když k tomu připočítám interiér ala Civic nebo Accord (nevím, jak v článku přišli na to, že je konzervativní), tak si myslím, že to je hodně povedené auto. Honda auta rozhodně umí - a i ta malá.
18. 9. 2008 14:16
Re: Vypadá konečně dobře.
Konzervativní v porovnání se Civicem, kde se celkem těžko hledá symetrie, možná je. Ale mně se tenhle interiér líbí, volant z Civicu je perfektní, tento je stejný nebo jako by mu z oka vypadl, zbytek rozhodně neurazí a má to celkem šmrnc. Karoserie na malý sedan velice povedená :yes:
18. 9. 2008 13:37
Re: Vypadá konečně dobře.
Nemůžů si pomoci, ale při pohledu na tu masku si jako první vybavím právě nové dacie. Podoba je více než nápadná...
18. 9. 2008 14:26
Re: Vypadá konečně dobře.
Hmm, otázka je, zda se vůbec někdo inspiroval a pokud ano, pak to byla Dacia. Pokud hovoříš o faceliftu Logana nebo novém Sanderu, oba přišli pokud se nemýlím (?) až po novém Accordu, který má tento styl masky taktéž.. a dost pochybuji o tom, že inspirace vzešla z pozdější Dacie, navíc vyťukej si tady na auto.cz "accord spy" a je tam více než rok starý článek o kupéčku - prohlédni si jeho masku a pochopíš ;-) Honda že by kopírovala design Dacie, to je dost úsměvné :-) Podobnost tam určitě je, to si může Dacia gratulovat že udělala nebo ošlehla masku, která je trendy :-)
neregistrovaný "Konrrad"
18. 9. 2008 14:38
Re: Vypadá konečně dobře.
Honda tento typ masky pouziva na trzich v Asii a Americe jiz vice nez rok. Ma jej i vodikove FCX.
Je tedy jasne kdo opisoval...
18. 9. 2008 17:42
Re: Vypadá konečně dobře.
Nejedna sa o druhu ale o piatu verziu. Ta opacha co sa ku nam CZ/SR zacala dovazat je az stvrta generacia faceliftovana.. Ja osobne som nabehal dost km na tretej verzii Honda City a musim povedat ze to bolo celkom podarene auticko s vyzorom a tvarom Honda Civic sedan ale s velmi nizkou hmotnostou pod 1 tonu a VTEC motorom 1.3 predvadzalo celkom sviznu akceleraciu..
neregistrovaný "babo"
19. 9. 2008 02:00
Re: Vypadá konečně dobře.
s tou maskou asi fakt fetujes... Honda mala vzdy 5 uhlolnikovu masku, ukradla ju mazda a potom opel... obaja si na tom postavili brand look... co sa ma honda zabit, ze aj 6 uholnik, ktory pouziva uz pomerne dlho (aj ked pre modely v EU len zacina - honda civic sedan F/L a CITY) niekto opkopiruje? ma sa honda zabit, ze sa stava vzorom pre niektore automobilky?
Avatar - skejpa
18. 9. 2008 20:52
konečně ?
ja teda nevim ale me to pripada dost osklivy. ocividne sem v mensine tak budu uz dal asi ticho ale ten predek je dost prinejmensim "divnej". zadek konecne aspon trochu lepsi nez u predchozi verze (at uz prvni nebo ctvrte :-) ).
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Choochoo
19. 9. 2008 08:15
Re: konečně ?
No nevim, jsem zaryty Hondista, takze nes >:D eer. Ne, fakt si myslim ze neni hezciho maleho auta, teda vnitrnim prostorem tridy octavky >:D .Mas svuj typ, ktery muze Citymu konkurovat, hlavne nic z francouzskych vercajku :-)
neregistrovaný "Tony84"
18. 9. 2008 22:11
ano konečně
konečně žádný digital cifernik! hura!!!! to se mi na civicu ted maximalne nelibi :no:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "mikina"
20. 9. 2008 14:08
lepsi
vypada lip interier o 100 procent
Rozbalit vlákno
0