Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: To nejhezčí z šanghajského autosalonu 2017. Jaké jsou v Číně hostesky?

K evropským autosalonům vedle nových vozů bezesporu patří i krásné dívky. V Číně to ale bývalo jinak. Jak to letos vypadá na autoshow v Šanghaji?
Zpět na článek
23. 4. 2017 09:09
23. 4. 2017 09:32
Avatar - Beefcake
23. 4. 2017 09:09
Vyborne
Zase ta "podprahova" reklama. Hned na prvej foto Skodjak. A jedine auto/vyrobca v clanku spomenuty je Skoda Rapid.
U nas je povinnost pod clanky pisat, ze cestu uhradila automobilka XY. Tu nie ? Jaj pardon, oni v skutocnosti si len objednali viac drahsej reklamy :-)
Rozbalit vlákno
2
23. 4. 2017 09:50
Re: Vyborne
Obsah a forma tohto článku o hosteskách plne vyjadruje odbornú a intelektuálnu úroveň ACZ. A stále nás laždodennými článočkami presviečajú, že lepšie to už nebude. Asi na to nemajú.
Avatar - Hammunasakra
23. 4. 2017 11:21
Re: Vyborne
Bureš nějak neni ve formě = porazit Civic 1,5 mu asi vzalo hodně energie = vítězství Leonu bylo fakt drsný >:D

Psaní reklamních keců k fotogalerii do článku o holkách je hnus

Dneska bych si dal první 3 zleva na fotce 9 a dlouho nerušit. Až budu zas při síle 2 na 19 by byly výborný pokračování :yes: :-)
Avatar - maxi!
23. 4. 2017 09:32
made in China
tak dnes su to uz krasne a moderne ( niekedy az prilis!) krasky, ale ked som bol prvy krat fotit v Cine este v osemdesiatich rokoch, tak tam nebolo vidiet vela zenskosti, hlavne vidiek bol uniformovany - jediny fasion guru bol Mao a cez tie jeho monterkove uniformy sex appeal prilis neziaril....

Obmedzenia sposobili, ze takmer nebo vidiet ziadne auta a uz lepsi bicykel bol frajerinka.
Kazda dalsia navsteva krajiny mi pripadala ako keby som navstevoval zakazdym inu krajinu a nie ten isty stat! Teraz ked vidim tie kolony a zapchy a ten smog - neuveritelne. :-!
Rozbalit vlákno
0
23. 4. 2017 10:21
Foto 10 je najlepsia
Bacharka v teplakoch skoli letusky, ktore silno nechapu co im chce povedat >:D
Rozbalit vlákno
0