Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford zvažuje zařadit do výbavy aut biometrické senzory. K čemu jsou dobré?

Auto, hlídající fyzický stav i psychické rozpoložení řidiče. Je tohle nová cesta, kudy se bude ubírat automobilový průmysl?
Zpět na článek
13. 5. 2017 10:03
14. 5. 2017 12:48
13. 5. 2017 10:03
Zákazníci
No pár nesvéprávných jedinců, kteří nepoznají, že jsou unavení, ale někdo jim dal omylem řidičák to možná zaujme ostatní spíše odradí, osobně mám v poslední době problém najít nové auto, které by se mi líbilo a to zatím nemusím vyřazovat auta s takovouto výbavou :no:
Rozbalit vlákno
0
13. 5. 2017 11:50
Budoucnost demence
Už se těším,až mi auto řekne-Na základě hodnot mých senzorů a hladiny vašich hormonů se zdá,že jste příliš nadržený,mám pro vás vyhledat nejbližší podnik,co by vyhověl vaším potřebám ? >:D >:D >:D ale vážně pár jedinců bude možná nadšených,ale třeba já moc ne-raději zapracujte na životnosti či alespoň na cenách některých náhradních dílů a taková výbava by měla být na přání,určitě ne "povinně" jak je dnes ve zvyku
Rozbalit vlákno
0
13. 5. 2017 12:23
diagnosticka jednotka
takze clovek sedne do auta a hned to na nej vychrli informace o tom ze ma rymu, takovou a onakou nemoc a ze by mel vyhledat lekare, ....a nebo mu rovnou vystavi recept a zaveze k nejblizsi lekarne >:D jo proste takove KITT
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Bully_
14. 5. 2017 12:48
Říká se,
že se automobilový průmysl ubírá do pr.ele, ale že to bude doslova, to jsem netušil.
Rozbalit vlákno
0