Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford se nebrání proměně pick-upu F-150 v elektromobil

Pick-up F-150 představuje rodinné stříbro automobilky Ford a ta proto příliš neriskuje s jeho designem i technikou. Vývoj se ovšem nezastaví ani před ním a zástupci značky již nevylučují příchod čistě elektřinou poháněného provedení.
Zpět na článek
19. 5. 2017 20:33
19. 5. 2017 20:33
len pre predstavu
o akej kategórii sa tu bavíme- lakťová opierka medzi sedadlami má veľkosť ako sedačka v treťom rade v kodiaku.
Rozbalit vlákno
6
19. 5. 2017 20:56
Re: len pre predstavu
...hihi, to je pravda. Vlastním Dodge Ram a tak brutální velká a široká prostřední přihrádka mezi faaakt širokými sedačkami je nevídaná >:D >:D Nechápu, jak může v EU tak svázanou regulemi o kde jaké blbině projít to, že se do tak malých plechovek a parodií na velkoprostorové vozy může bezostyšně nacpat 7 lidí. Kde jakey novinář snad ještě kloudně u žádnýho rádoby sedmimístného SUV nenapsal, že by to byla plnohodnotná místa :-(
19. 5. 2017 21:36
Re: len pre predstavu
A proc by to mely bejt plnohodnotny mista, notabene v SUV? Kdo potrebuje vozit zajezdy dospelejch lidi, necht si koupi autobus.
Jinak se nemuzu nezeptat, ty mas nejaky Dodge, jo? Skoda, ze to nikde nenapises..
20. 5. 2017 07:27
Re: len pre predstavu
...jo, Dodge Ram Hemi 5.7 Crew Cab v šedo-hněé metalíze. Už 7. ameriku v řadě >:-[] no a proč bych to měl někde psát? Tady v týhle naftou postižené zemi, kde se za velký a luxusní auto považuje i malej kaďák by mi to stejně čecháčci uměli jen pomlouvat. ;-\
20. 5. 2017 16:57
Re: len pre predstavu
Neni problem v cechaccich.. ale v tom aute. Co si budeme povidat, Evropa ma jiny vkus.

Je to prumerna amerika, ktera na nasich silnicich i diky rozmerum je jako pest na oko. Neokomentovat to da praci, ale obdivuhodneho na tom aute opravdu nevidim vubec nic.
Avatar - Bazalt
20. 5. 2017 10:03
Re: len pre predstavu
Jo kdyby jen pick up a SUV, Mě stačili když jsem na USVI nasedl na letišti do taxíku, minivan (něco z E řady...). Půl cesty jsem koukal z vrchu na střechu nějakého malého auta před námi a ono se z toho vyklubalo velké evropské SUV Tuareg :-) Na vedlejším ostrově se mi pak v půjčovně omluvili, že mají jen malá auta. Dostal jsem Cherokee :-) S Ram jezdil kámoš na Kajmanech, pick up pro dva, u dive shopu. Když dozadu naházeli plnou korbu tanků tak auto ani nevědělo že něco veze :-)
Avatar - Bazalt
20. 5. 2017 09:56
Re: len pre predstavu
Kdo nezná, stejně nepochopí :-) A to je 150 nejmenší z řady F :-)
19. 5. 2017 22:32
Obrovský točivý moment
Na rozdíl od autora článku si myslím, že točivý moment v případě elektrického pohonu je poměrně bezvýznamný údaj. Dynamiku auta dělá v prvé řadě výkon a hodnota momentu ji nijak neovlivní. Takže bych ze zmíněného "obrovského točivého momentu" až tak unešený nebyl
Rozbalit vlákno
2
20. 5. 2017 07:45
Re: Obrovský točivý moment
Tak pokud u SUV a offroadů považujete důležitou dynamiku na dálnici, tak máte rozhodně pravdu >:D >:D
20. 5. 2017 08:51
Re: Obrovský točivý moment
Dynamiku na dálnici u offroadů za prioritní nepovažuju ale pravdu mám i tak.
A proč ty smajlíky, vy té problematice nerozumíte ?
Avatar - flyboyeda
20. 5. 2017 00:33
Ford se nebrání to je hezké
akorát zákazníci se brání

hrdinský postoj bze rozmyslu, prostě taková ta klasika
Rozbalit vlákno
0