Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Volkswagen Polo shazuje maskování. Tady jsou první detailní fotky!

Do premiéry nové generace Volkswagenu Polo už skutečně moc času nezbývá. Podle prvních snímků nezamaskovaného vozu to vypadá, že půjde o designovou evoluci.
Zpět na článek
13. 6. 2017 14:47
13. 6. 2017 15:40
13. 6. 2017 16:20
13. 6. 2017 22:57
14. 6. 2017 07:44
13. 6. 2017 16:15
13. 6. 2017 17:17
13. 6. 2017 17:31
13. 6. 2017 23:03
14. 6. 2017 22:58
14. 6. 2017 08:20
14. 6. 2017 11:10
13. 6. 2017 17:14
14. 6. 2017 08:02
13. 6. 2017 14:47
zatiaľ dobré
pekné detaily, správny celok, super stratégia. Malý golf je pre vw najlepšia cesta, aj keď malý už ani neplatí, lebo je jak C pred pár rokmi. Neva, nižšie majú up.
Rozbalit vlákno
0
13. 6. 2017 15:05
Předražené auto ne pro obyčejné lidi.
Soudě podle Ibizy, bude Polo s "úžasným motorem" 1.0 MPI stát od 300 000kč. Za tu cenu se nabízí docela dost aut jiných značek s lepším motorem, že to snad koupí jen ukrutný koncernový nacionalista :-) :-)
Raději Kia Rio 1.4 v dobré výbavě nebo R. Clio 0,9 Tce, či Peugeot 208 1.2 Puretech atd... :-) Dokonce Renaul Capture se vleze do takové ceny....
Rozbalit vlákno
26
13. 6. 2017 15:27
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Mám dovoleno doma kupovat pouze německá auta a Škodovku. ;-) ;-)
Nic jiného by manželka a sousedka ve svých kláboseních neschválili, ony vyžadují tu německou kvalitu.

A Ibiza se mně hrozně líbí, seděl jsem v tom, paráda. Polo starší doma mám a tady mě zaujalo těch 10 cm u rozvoru navíc, při mých 180 je to nutnost.
13. 6. 2017 15:53
Re: Tady se hlásím, nacionalista
tak u mě by byla manželka a sousedka fakt na posledním místě, kdo by rozhodoval o koupi auta >:D >:D
13. 6. 2017 16:52
Re: Tady se hlásím, nacionalista
tak susedka nech si kecá do svojho, ale manželka kecať môže a má, inak by sa mohlo stať, že si nenechá kecať do toho s kým spí.
Avatar - iudex
13. 6. 2017 17:11
Re: Tady se hlásím, nacionalista
>:D Múdro vravíš. Holt je vidno kto má životné skúsenosti. >:D
14. 6. 2017 08:37
Re: Tady se hlásím, nacionalista
No nevim jestli je to mudro, ale kalhoty u nich nosi asi manzelka. A koule nevim kdo ma, spise to vypada na lesbicky par ;-) No a nemecka kvalita je stejny vtip jako kdyz cik.n hleda praci >:D
Avatar - white label
14. 6. 2017 11:08
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Podpantofláci se obvykle prezentují (ideálně anonymně) jako macho, takže u vás naopak jistě nosíš kalhoty výhradně ty... ;-)
Kvalita je široký pojem a zdaleka se netýká jen poruchovosti.
Avatar - white label
14. 6. 2017 11:12
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Největší podpantofláci bývají zpravidla ti, kteří se prezentují (ideálně anonymně) jako macho, takže u vás naopak jistě nosíš kalhoty výhradně ty... ;-)
Kvalita je široký pojem a zdaleka se netýká jen poruchovosti.
13. 6. 2017 21:29
Re: Tady se hlásím, nacionalista
A však nech skúsi, nie je doma jediná, kto sa môže poobzerať inde.
Avatar - white label
13. 6. 2017 18:34
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Časem stejně zjistíš, že podobně "silné řeči" z tebe většího chlapa neudělají... :*) >:-[]
Avatar - white label
13. 6. 2017 18:41
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Časem stejně zjistíš, že podobné "řeči" z tebe většího chlapa neudělají... :*) >:-[]
13. 6. 2017 16:06
Re: Tady se hlásím, nacionalista
chudák :-)
Avatar - Verny_2013
13. 6. 2017 16:49
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Tomu rozumím. Po samých dobrých zkušenostech s VW a naopak špatných s Mazdou, bych asi taky do ničeho jiného nešel. A Polo vypadá nadějně, doufám že interiér ale bude lepší než v Ibize, tam je to materiálově i designově slabota. Moje verze je jasně manuál s 1,5 TSi. To bude pěkné svezení.
Avatar - twistedTSD
13. 6. 2017 16:15
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Od Pola zejména očekávám, že by mohlo opět předvést, jak vypadá dospělý a kvalitní interiér (na rozdíl od Ibizy nebo Ria). Ale zaplatit si asi nechají pěkně.
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 22:29
Re: Tady se hlásím, nacionalista
k comu ta fotka vystrcenych noh zo zadneho okna? vie niekto? pointa? 8-s

zatial to vyzera very good.... paci sa mi ze zadne svetla opat nebudu zasahovat do veka kufra a budu zase kusok svojske... lebo polu sedia taketo "kocky" vzadu ;-) ... a aj na sucasnom vybehovom ktore mam sa mi tie jeho zadne svetla moc pacia .. navyse s hranatou optikou vnutri su fakt efektne ked sa do nich zblizka zahladis ( pred faceliftom bola gulata optika )

asi najviac ale sklamu motorizacie.. 3 valce su proste podpasovka nech to bude akekolvek uzasne auticko :'-( ... to proste nie je normalne aby tak sikovne auto odbavili len nejakymi 3 valcami.. nechce sa mi tomu ani verit... a stale dufam ze nejaky ten dostojny stvorvalec v zalohe maju a pride uz coskoro kedze upsizing je uz na obzore .. :yes:
Avatar - woody-alien
13. 6. 2017 23:40
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Tak překonat tohle [odkaz] pro Polo zřejmě nebude problém. U Seatu nejspíš dostáváš v ceně zátěžové EKG. ;-) Líbivý zevnějšek....a pak taková řacha.
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 23:48
Re: Tady se hlásím, nacionalista
nova ibiza je defakto taky baby leon s 5 rocnym dizajnom... maska uz nic moc ... zacina to zavanat v seate uz akousi dizajnovou bezradnostou a stereotypom .. zadok tiez kusok napuchnuty uz.. a divne skoseny .... ono ta este sucasna ibiza mi pride krajsia ako ta nova ktora ozaj je taka uz kusok neforemna a divne zahranatena ... navyse co sa kabiny tyka tu seat z koncernu bol na tom vzdy asi najhorsie ... a nove polo ibizu opat jasne prevysi... uz samotne predne svetla aj zadne a celkovy interier bude zase o stupen vyssie ako v ibize to niet pochyb... vw to ma dnes uz vsetko omaknute ako nikdy predtym

PS: teda to hranate madlo dveri na ibize mi az bije do oci ... aj to sucasne polo to ma opat tak nejak elegantnejsie prevedene [odkaz] ... navyse aj samotna klucka je v pole lepsie po ruke .. takisto tie hranate podlhovaste vyduchy ventilacie v ibize ktore ozaj krasy moc nepobrali posobia akoby tam boli z nejakeho starsieho auta domontovane .. nic v zlom.. ale prave taketo detaily ibize hodne skodia... vw toto zvlada lepsie...
Avatar - Sumi2000
14. 6. 2017 22:54
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Hranaté madlo?? Tak to se mrkni do nového Tiguana... >:-[] >:-[]
VW má HRANY VŠUDE i uvnitř...Polo je taky dostane.
Avatar - white label
14. 6. 2017 00:50
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Jj
Avatar - twistedTSD
14. 6. 2017 01:16
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Jak mě nová Ibiza ohromila více než cokoli jiného za posledních pár let (až jsem začal přemýšlet, jak tu krásku v rozumném čase dostat pod okna), tohle byl doslova tvrdý návrat do reality. Hodnotněji uvnitř vypadá i Fabia, což je dnes taky pěkný bakelit.
13. 6. 2017 16:20
Re: Tady se hlásím, nacionalista
Cena bude jistě lidová, jak už VW momentálně předvádí u jiných modelů. .I současně doprodávaná generace se ovšem cenově nepodbízí a přesto má i v CZ celku dobré prodeje. Vzhledově se mi zatím líbí. Počkáme si na setkání tváří v tvář a pak se uvidí. Předem vím, že si ho jistě bohužel nekoupím.
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 22:37
Re: Tady se hlásím, nacionalista
ja som sucasne polo kupil vo velmi dobrej cene ... verziu 66kw 1,2 tsi comfortline za nieco len tesne nad 12 tisic.. a mam aj dvojicu pneumatik sady s celkom peknymi elektronmi podla mna ... a fakt super vybava ... rio za 12 by taketo nieco ti neponuklo ( to akoze bez sance ) ale je fakt ze som mal 1100 eur vianocny bonus ... to uznavam.. lebo za 13 a pol by to uz take lacne auto nebolo ... ale paradoxne prave "drahy" vw mal najvacsie zlavy ked som zhanal auto.. a naopak v kii nic.. ani mazda... ani ziadna snaha o zlavu proste nezajem ... tu ma vw fakt prekvapil ... aj pristup predajcu kory bol maximalny profik a velmi ludsky a ochotny a po par minutach sme kecali o autach akoby sme sa roky poznali ... kym napr u forda alebo opla som mal pocit ze ich tam obtazujem ... bud som mal stastie na predajccu aj predajnu alebo neviem ale maximalna spokojnost u vw aj s personalom a sluzbami aj s tym ako mi auto prichystali a vsetko potrebne poriesili .... predviedli ukazkove a spickove sluzby ... takze nebolo co riesit :-) ...
Avatar - pallas
14. 6. 2017 13:23
Re: Tady se hlásím, nacionalista
sa tešili, že konečne sa zas jedného 1.2 tsi zbavia ;-)
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 23:07
Re: Tady se hlásím, nacionalista
208 by som s novym polom uz hadam ani nezrovnaval ;-) .. ono uz aj to sucasne "vybehove" polo je uz celkom viditelne pred pezotom hadam vo vsetkom ... to si musis sadnut a skusit .... to radenie v 208 sa proste na vw nechyta .. tu je podla mna asi najvacsia slabina pezotu ... takisto budiky a vobec celkovo podvozok a kabina... vyplne dveri a rozne detaily ako klucky vyduchy ventilace.. dekorove obklady v kabine .. tlacika ... aj celkovo plasty ako take ..... porovnaj si toto vsetko kludne este aj s tym sucasnym polom a uvidis ze 208 fakt na vw proste este stale nema ... takze minimalne v tejto malej triede je vw stale celkom jasne este pred peugeotom ... a to nove polo ho uz podla mna zvalcuje ako malinu .. to bude doslova debakel ... 208 ma akurat pekny ten maly volant... ale to na konkurencu proste nestaci
Avatar - pallas
14. 6. 2017 13:38
Re: Tady se hlásím, nacionalista
na konkurenciu nestačí? predaje v EU za 2016

P208: 247.379 ks
Polo: 307.462 ks
Clio: 310.944 ks
Fiesta: 298.999 ks
Corsa: 262.939 ks
Ibiza: 120.465 ks
Fabia: 175.264 ks
i20: 98.956 ks
Rio: 67.622 ks
Avatar - Sumi2000
14. 6. 2017 22:56
Re: Tady se hlásím, nacionalista
hmm..10 let stará faceliftovaná Corsa dává Pažoutovi docela na *... >:D
Avatar - pallas
15. 6. 2017 11:26
Re: Tady se hlásím, nacionalista
lebo je v UK ako Vauxhall, a berú ju tam ako "domácu" značku.
13. 6. 2017 15:40
VW nuda
..zatiaľ nuda.. ako obvykle :no:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Googelit
13. 6. 2017 16:20
Re: VW nuda
pro mě oukej :-! s 1.5TSI jako vítr :*)
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 22:57
Re: VW nuda
pri pohlade na C3 zacinam mat takuto nudu uz normalne rad ;-) ..zlaty vw
14. 6. 2017 07:44
Re: VW nuda
Žiadny extrém nie je dobrý. Ani prehnaný výraz, ani prílišná konzervatívnosť. Myslím, že najlepšie na to momentálne ide Renault. Vsádza na dynamické a nápadité tvary ale bez prílišnej extravagancie a snahy šokovať za každú cenu ako spomínaný Citroen.
Avatar - Jopino
13. 6. 2017 16:15
Hmm
Ještě je brzo na nějaké soudy, ale snad to designově nedomrví.. Jasně, bude dražší, než fakt pěkná Ibiza, ale na rozdíl od ostatních bude mít v nabídce 2.0 motor. Kdo v téhle třídě (a nebo i o třídu výš) může nabídnout 200 PS? Pár kousků, poslední mohykáni. Ano, GTI bude za tučné peníze, to bez debat, ale bude.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - iudex
13. 6. 2017 17:17
Re: Hmm
No z týchto fotiek si už človek vie spraviť pomerne jasnú predstavu a z môjho pohľadu to bude dizajnovo zaostávať za Ibizou. Rozšírenie, predĺženie a zníženie karosérie výrazne pomôže proporciám a celkovému dojmu dospelejšieho auta, ale tá tvár vyzerá aj s LED svetlami pomerne nevýrazne, v tomto Ibiza s ostro rezanými full LED má navrch.
Každopádne ten dvojliter v GTI - ak bude - bude paráda, jasná facka do tváre trojvalcovej Fieste.
O tom, že cena bude na pomery triedy astronomická, ani netreba pochybovať, pokuty v USA sú drahé a niekto to musí zaplatiť.
Avatar - Jopino
13. 6. 2017 17:31
Re: Hmm
Na vedlejším webu je mimo jiné i fotka přídě, světlometu, zasahujícího až k blatníku. No a tam se mi moc nepozdává ten trojúhelníkový tvar. Právě proto mám mírnou obavu, že design bude na některých částech karoserie slusně řečeno nevyvážený. Ale pokud to bude naopak, jen dobře. Ibiza souhlas, sice "lehká" kopie Leonu, ale tady problém až tak nemám, je fajn. I kdyby se naplnily predikce, Ibiza bude mit sice designově navrch, ale Polo bude mít docela slušné GTI.
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 23:03
Re: Hmm
ta ostra linka po boku kasne ma taky akoby nadych a la tigi ;-) ... ale polu taketo ostre rysy budu urcite velmi sediet... a podla mna bude krajsie ako baby leon... len skoda ze bezne motorizacie pre beznych zakaznikov budu defakto trojvalce... co akurat len nahra do karat riu i20tke alebo mazde 2 ... pritom auto to iste bude paradne
Avatar - Sumi2000
14. 6. 2017 22:58
Re: Hmm
Nové Polo na Ibizu designem mít nebude..
Ale interier by mohl být o chlup lepší , jako obvykle u VW.
14. 6. 2017 08:20
Re: Hmm
mne sa prave v malom hot hatch-i ten 3valec paci..ci uz kvoli zvuku , alebo ochote sa vytacat..
ja myslim ze Fiesta ST sa nebude mat za co hanbit ;)
Avatar - white label
14. 6. 2017 11:10
Re: Hmm
Sám jsem na to zvědavý, uvidíme/uslyšíme...
Avatar - WinNatural
13. 6. 2017 17:14
Foto č. 6
mě skutečně pobavilo - ruce vzhůru - to tak nějak historicky k Němcům patří. "Scheisse, znovu dostaneme nářez od Spojenců." >:D
Rozbalit vlákno
0
Dobrý, jen zbytečně extravagantní předek
Furt ale lepší, než hmyzí ksichty škodovek :no:
Doufejme, že to bude mít alespoň ruční brzdu...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
13. 6. 2017 20:40
Koncernový fetiš
Ach jaj. Najprv Arteon, teraz aj Polo. To fakt niekomu prišlo ako super nápad cpať na masku pod kapotu prídavnú lištu? 8-s
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
13. 6. 2017 23:27
Re: Koncernový fetiš
a v com ako je problem? ved je vo farbe kasne.. a opticky aspon celkom pekne oddeluje rovinu kapoty od masky a spodnej casti predku... pride mi ze nicomu nevadi ... pockajme si na komlet fotky celeho noveho auta ale tu by som problem nehladal... ;-) ...

ja som skor zvedavy ako v reale bude vyzerat ta jednolamelova maska... aby to neposobilo zrazu az prilis "prazdno" vpredu ... lebo sucasne polo ma viac lamiel ktore pekne doplna chromovana lista v spodnej casti masky .. tu ale uz vidim len akusi jednu jedinu listu aj to zrovna uz tu chromovanu...
14. 6. 2017 08:02
Zase lez
Zase nadpis lze.
Toto nejsou detailni fotky.
Toto jsou fotky detailu.
A vlasne ani fotky to nejsou, je to renderovany.
Rozbalit vlákno
0