Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auta na náplavce: Všechny vystavené automobily podrobně! (videa)

Martin Dejdar, moderátor výstavy Auta na náplavce, vám společně s českými dovozci podrobně představí vystavené vozy.
Zpět na článek
3. 9. 2017 11:00
3. 9. 2017 11:19
3. 9. 2017 13:36
Avatar - Hammunasakra
3. 9. 2017 11:00
A sakra
[odkaz] [odkaz]
Rozbalit vlákno
3
3. 9. 2017 11:19
Re: A sakra
Tos mě dostal.
Pustím kompl, vidím ten sranec a říkám si "***drát, mě z tý náplavky asi praskne palice!"
A ty tohle.
Jinak se tam vokolo honcuje velký stádo komediantů, takže podle toho tuším, že tam do toho tečou veřejný prachy. Jak je ruka páně vodevřená, jsou tam.
Avatar - Hammunasakra
3. 9. 2017 11:24
Re: A sakra
Jj Šmuclerová [odkaz] to s prachama umí = škoda že cenu takovýho úpadku ACZ
Avatar - Hammunasakra
3. 9. 2017 11:24
Re: A sakra
Jj Šmuclerová [odkaz] to s prachama umí = škoda že cenu takovýho úpadku ACZ
3. 9. 2017 13:36
No
Asi si do konce života neodpustím, že sem nevzl děcka do auta a nejel sem 200 km na Náplavku, abych se tam pokochal touto naprosto dokonalou akcí.
Byl sem ve Frankfurtu, ale ten je proti této MONSTR akci se všemi našimi světovými umělci a moderátory...HADR.

:yes: NÁPLAVKA :yes:
:yes: NÁPLAVKA :yes:
Rozbalit vlákno
0
3. 9. 2017 15:58
Po asi miliontém
článku ohledně aut na náplavce jsem se koukl na galerii a zjistil, že se nejedná o nové magistrátní řešení parkování v centru, ale o akci, kdy dealeři těch nejtuctovějších aut udělali velké promo (jistě za veřejné peníze), kdy běžný Pepa mohl vedle sebe vydět všechny Dacie a lowendové Škodovky a aby to rozhodování neměl lehké, tak i tu Kiu mu tam přidali.

Opravdu strašně trapná akce ( i když ještě trapnější je propagace téhle debility), ale ty dealery chápu, lidi už do salonů značek moc nechodí, tak případným kupujícím naservírují vše na jedno místo - trochu jako Mototechna za komoušů. Bravo!!!

Jen z celé akce mám pocit, že kdybych si prošel parkoviště před Lidlem nebo Kauflandem, tak tam vidím dost podobná auta. Když už bych chtěl vidět opravdu něco zajímavějšího, tak než na náplavku, tak je lepší si projít třeba Pařížskou.

No nic, tak snad už bude jen tak 5 článků s touto sračkou a můžeme se zas věnovat Škodovce :-! >:-[] :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
4. 9. 2017 09:51
eclipse cross
mna teda najviac zaujal eclipse cross... konecne nejake dalsie info o nom ... moc sa na neho tesim aj ked si ho nejdem kupit >:D ... proste uz sa ho neviem dockat kedy bude na nasich cestach.... Martina ako "moderatora" vo videach chvalim... aj ked priznavam ze v prvej sekunde som ho ani nespoznal ... alebo spoznal ale skor podla hlasu ... lebo viazozu sa vcelku dobre zamaskoval ;-)

PS: sklamanim je za mna chybajuci stinger... novy stonic je sice pekny ale cakal som ze kia tu ukaze viac
Rozbalit vlákno
0