Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

YouTube
| 5. 9. 2017 17:39
odkaz na video na YT: [odkaz]
Rozosmiala?
| 5. 9. 2017 18:11
Zase az tak velmi ho to nerozosmialo! Vsak sa tam sotva uskrnul...

btw z Gulie QV bol namakko aj Clarkson v ktorejsi casti TGT. Sice sa za volant ledva nasukal (a vystupovalo sa mu este tazsie), ale to auto sa mu pacilo...
Rozosmiala?
| 6. 9. 2017 09:14
No ale u Kimiho je tohle pousmání se jako u jiných lidí výtlem od ucha k uchu ;-)
aby se taky nezasmál
| 5. 9. 2017 18:28
když za to dostal dobře zaplacený! To bych se smál taky!
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 18:33
jak první majitelé referují, tak jsou víc na reklamačkách, než na silnici, ale pořád je to 510 Hp, čtyřkolka za 2,2 M - a to je hodně dobrá nabídka!!! :yes:
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 18:58
QV je zadokolka
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 19:05
Opravdu mne zajímá, kde jste to vzal, že jsou víc na reklamacích než na cestě. Rád uslyším konkrétní případy, zvlášť když tvrdíte že to je čtyřkolka už mnohé naznačuje o Vašich znalostech tohohle auta :-) Jediné známé poruchy byly u max 3 kusů, které byli určeny pro britské novináře, tudíž auta byla překopána na pravostranné řízení a novináři byli informováni, že jsou mezi prvníma kteří si auto můžou vyzkoušet, ale musí brát v úvahu, že to je ještě polotovar, a oni se toho hned chytli :-)

Pokud je mi známo nejvíc poruchové auta v této "třídě" je BMW M3 a GTRko. Klasika: o jedné poruše italského auta se mluví milionkrát, o milionu problémech německých značek se jen jednou zmíní :-)

Ceny se liší od výbavy motorizace apod :-) Giulia začíná někde kolem 800tis, plná výbava se čtyřkolkou Veloce je okolo 1.2mil a qv je za těch 2-2.3mil
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 20:29
Ok, až na tu čtyřkolku to sedí. Až se jich prodá jak gtr, pak plkej.
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 20:50
Ty "plkáš"... mluvils o tom, že si majitelé stěžují -. kdes na to přišel?

Znám jich teda jen několik - ale nestěžoval si ani jeden.
A to jeden byl opravdu jednou na záruční výměně, popravdě nevím čeho.. ale on to nedramatizoval: reklamoval, připravili díl.. vyměnili.. zase odjel.

Ale nepřu se - ti, co je znám já, nemají QV. Kolik reálných kontaktů s majiteli QV máš ty?
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 21:27
[odkaz]
[odkaz]
Ale je fakt, že zde je soubor všech modelů, ne jen QV.
/druhý odkaz bohužel nefunguje, a je to výkaz žalostných prodejů v eu za 2017/
Má svoje mouchy,
| 6. 9. 2017 09:19
Nejprve tvrdíš, že je to poruchové. A když ti to někdo vyvrátí - respektive když zjistíš, že své tvrzení nemůžeš dokázat -, tak pro změnu napíšeš, že se to na h*vno prodává. Prostě kdo chce Giulii bít... :-!
Má svoje mouchy,
| 5. 9. 2017 23:24
Až se jich prodá jako GT-R? Asi by sis měl srovnat noty, Giulií se prodává násobně víc než GT-R, to co prodá Giulia za 14 dní neprodá GT-R ani za rok, v EU i v USA je GT-R doslova kusovka.
[odkaz]
[odkaz]
Má svoje mouchy,
| 6. 9. 2017 00:31
Aha, tak zkus najít tabulečku počet prodaných verzí QV 375 kw. Nechceš snad srovnávat s gtr běžné 150k cestovní veze sedanu, nebo dokonce verze 2,2D? :-) Ty noto.
Má svoje mouchy,
| 6. 9. 2017 09:59
už několik amerických redakcí co to auto testovalo psalo, že s tím ujeli 2 kola na okruhu a padlo to do nouzového režimu >:D >:D

Takže asi tak. Kvalita by Fiat no, tradiční
Má svoje mouchy,
| 6. 9. 2017 11:40
Odkazy by nebyly?
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 08:11
...hůl si vždycky najde.
To je keců od lidí, kteří sami nic nemají ani nevyzkoušeli. Vybíral jsem nový vůz, porovnával BMW 330ix a 340ix s Giulií Veloce a Alfa vyhrála. Jednoznačně nejlepší jízdní projev. BMW 340 mělo navrch jen díky charakteru šestiválce, ale jízdní vlastnosti má lepší Alfa. BMW 3 je tuctovka, pro kterou si zajde každý franta, který našetřil na něco lepšího než je téměř dokonalý VW a jeho odnože. Možná po roce zapláču nad svou volbou, ale moje zkušenosti s auty jsou takové, že spolehlivost je více otázkou přístupu řidiče, než značky samotné, pominu-li pár skutečných průšvihů, které se nevyhnuly žádné značce, ale kupodivu nejutajenější a nejbagatelizovanější byly u koncernu VW.
Doporučuji vystrčit hlavu z písku a sebrat odvahu, nikoli tady hanit něco, na co koule ani peníze nemám.
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 09:12
Takže ty jsi na BMW taky našetřil, ale koupil sis Alfu, takže nejsi kdejakej "Franta" >:D
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 09:30
To je Tvůj názor, Bambusi, já jsem chtěl říct, že jsem si vybral auto nikoliv pro image, ale pro ježdění a z mého čistě subjektivního pohledu vyšla jako vítěz Alfa, přestože její pověst je někde jinde. Za rok si o tom můžeme popovídat. ;-)
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 11:00
Moc tomu neverim. Ze primym porovnanim bys koupil Alfu..

Jinak uz jen propad ceny bude famozni.
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 11:39
Někdo koupí přímým porovnáním Alfu, někdo prohání naftovým Superbem po Praze Mustangy. Nenuť druhým své preference ;-)
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 09:26
Mě tady na těch diskuzích mrzí ten obecný přístup velké části lidí. Místo toho, aby byli rádi, že se nějaká sportovnější hezká auta stále ještě vyrábí a že je v určitých třídách z čeho vybírat, přijdou si sem honit triko s jejich nejvíc nejoblíbenější značkou a hustí do druhých, jaký je všechno ostatní * :no:

Sám bych nejspíš bral Alfu, ale nebudu se tu tvářit, jak by mě BMW skoro urazilo :-)
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 09:31
Tak pod tohle se podepíšu! :yes:
Jinak BMW mám rád, vždy se mi líbilo a líbí, pouze se mi nelíbilo, že jen málo milovníků BMW je ochotno se rozhlédnout kolem sebe. A přístup lidí v autosalonech BMW, kteří pomluví cokoliv jiného, včetně konkurenčních prémiových značek, je také dost smutný.
Kdo chce psa bít...
| 6. 9. 2017 15:45
BMW3 si koupil náš ředitel v roce 2013 a těžce toho litoval když během prvního roku byl po čtvrté v servisu. Nejvíc se to samozřejmě kazilo když to aut nejvíc potřeboval :-)
Ale Alfu nikdy neměl takže s ní to porovnat nemohl, teď jezdí v Mazdě 6 a zatím si chválí.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku