Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jezdci Ferrari F1 za volantem Alfy Giulia QV. Zasmál se i Kimi

Italský supersedan dokázal svoji dokonalost. Podařilo se mu rozesmát dokonce i Icemana, vždy vážného pilota Formule 1 Kimiho Räikkonena.
Zpět na článek
5. 9. 2017 17:39
5. 9. 2017 18:11
5. 9. 2017 17:39
YouTube
odkaz na video na YT: [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
5. 9. 2017 18:11
Rozosmiala?
Zase az tak velmi ho to nerozosmialo! Vsak sa tam sotva uskrnul...

btw z Gulie QV bol namakko aj Clarkson v ktorejsi casti TGT. Sice sa za volant ledva nasukal (a vystupovalo sa mu este tazsie), ale to auto sa mu pacilo...
Rozbalit vlákno
1
6. 9. 2017 09:14
Re: Rozosmiala?
No ale u Kimiho je tohle pousmání se jako u jiných lidí výtlem od ucha k uchu ;-)
5. 9. 2017 18:28
aby se taky nezasmál
když za to dostal dobře zaplacený! To bych se smál taky!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Uživatel_5340709
5. 9. 2017 18:33
Má svoje mouchy,
jak první majitelé referují, tak jsou víc na reklamačkách, než na silnici, ale pořád je to 510 Hp, čtyřkolka za 2,2 M - a to je hodně dobrá nabídka!!! :yes:
Rozbalit vlákno
10
5. 9. 2017 18:58
Re: Má svoje mouchy,
QV je zadokolka
5. 9. 2017 19:05
Re: Má svoje mouchy,
Opravdu mne zajímá, kde jste to vzal, že jsou víc na reklamacích než na cestě. Rád uslyším konkrétní případy, zvlášť když tvrdíte že to je čtyřkolka už mnohé naznačuje o Vašich znalostech tohohle auta :-) Jediné známé poruchy byly u max 3 kusů, které byli určeny pro britské novináře, tudíž auta byla překopána na pravostranné řízení a novináři byli informováni, že jsou mezi prvníma kteří si auto můžou vyzkoušet, ale musí brát v úvahu, že to je ještě polotovar, a oni se toho hned chytli :-)

Pokud je mi známo nejvíc poruchové auta v této "třídě" je BMW M3 a GTRko. Klasika: o jedné poruše italského auta se mluví milionkrát, o milionu problémech německých značek se jen jednou zmíní :-)

Ceny se liší od výbavy motorizace apod :-) Giulia začíná někde kolem 800tis, plná výbava se čtyřkolkou Veloce je okolo 1.2mil a qv je za těch 2-2.3mil
Avatar - Uživatel_5340709
5. 9. 2017 20:29
Re: Má svoje mouchy,
Ok, až na tu čtyřkolku to sedí. Až se jich prodá jak gtr, pak plkej.
Avatar - Ja Prvni 123
5. 9. 2017 20:50
Re: Má svoje mouchy,
Ty "plkáš"... mluvils o tom, že si majitelé stěžují -. kdes na to přišel?

Znám jich teda jen několik - ale nestěžoval si ani jeden.
A to jeden byl opravdu jednou na záruční výměně, popravdě nevím čeho.. ale on to nedramatizoval: reklamoval, připravili díl.. vyměnili.. zase odjel.

Ale nepřu se - ti, co je znám já, nemají QV. Kolik reálných kontaktů s majiteli QV máš ty?
Avatar - Uživatel_5340709
5. 9. 2017 21:27
Re: Má svoje mouchy,
[odkaz]
[odkaz]
Ale je fakt, že zde je soubor všech modelů, ne jen QV.
/druhý odkaz bohužel nefunguje, a je to výkaz žalostných prodejů v eu za 2017/
6. 9. 2017 09:19
Re: Má svoje mouchy,
Nejprve tvrdíš, že je to poruchové. A když ti to někdo vyvrátí - respektive když zjistíš, že své tvrzení nemůžeš dokázat -, tak pro změnu napíšeš, že se to na h*vno prodává. Prostě kdo chce Giulii bít... :-!
5. 9. 2017 23:24
Re: Má svoje mouchy,
Až se jich prodá jako GT-R? Asi by sis měl srovnat noty, Giulií se prodává násobně víc než GT-R, to co prodá Giulia za 14 dní neprodá GT-R ani za rok, v EU i v USA je GT-R doslova kusovka.
[odkaz]
[odkaz]
Avatar - Uživatel_5340709
6. 9. 2017 00:31
Re: Má svoje mouchy,
Aha, tak zkus najít tabulečku počet prodaných verzí QV 375 kw. Nechceš snad srovnávat s gtr běžné 150k cestovní veze sedanu, nebo dokonce verze 2,2D? :-) Ty noto.
Avatar - Barrichello
6. 9. 2017 09:59
Re: Má svoje mouchy,
už několik amerických redakcí co to auto testovalo psalo, že s tím ujeli 2 kola na okruhu a padlo to do nouzového režimu >:D >:D

Takže asi tak. Kvalita by Fiat no, tradiční
6. 9. 2017 08:11
Kdo chce psa bít...
...hůl si vždycky najde.
To je keců od lidí, kteří sami nic nemají ani nevyzkoušeli. Vybíral jsem nový vůz, porovnával BMW 330ix a 340ix s Giulií Veloce a Alfa vyhrála. Jednoznačně nejlepší jízdní projev. BMW 340 mělo navrch jen díky charakteru šestiválce, ale jízdní vlastnosti má lepší Alfa. BMW 3 je tuctovka, pro kterou si zajde každý franta, který našetřil na něco lepšího než je téměř dokonalý VW a jeho odnože. Možná po roce zapláču nad svou volbou, ale moje zkušenosti s auty jsou takové, že spolehlivost je více otázkou přístupu řidiče, než značky samotné, pominu-li pár skutečných průšvihů, které se nevyhnuly žádné značce, ale kupodivu nejutajenější a nejbagatelizovanější byly u koncernu VW.
Doporučuji vystrčit hlavu z písku a sebrat odvahu, nikoli tady hanit něco, na co koule ani peníze nemám.
Rozbalit vlákno
7
6. 9. 2017 09:12
Re: Kdo chce psa bít...
Takže ty jsi na BMW taky našetřil, ale koupil sis Alfu, takže nejsi kdejakej "Franta" >:D
6. 9. 2017 09:30
Re: Kdo chce psa bít...
To je Tvůj názor, Bambusi, já jsem chtěl říct, že jsem si vybral auto nikoliv pro image, ale pro ježdění a z mého čistě subjektivního pohledu vyšla jako vítěz Alfa, přestože její pověst je někde jinde. Za rok si o tom můžeme popovídat. ;-)
6. 9. 2017 11:00
Re: Kdo chce psa bít...
Moc tomu neverim. Ze primym porovnanim bys koupil Alfu..

Jinak uz jen propad ceny bude famozni.
6. 9. 2017 11:39
Re: Kdo chce psa bít...
Někdo koupí přímým porovnáním Alfu, někdo prohání naftovým Superbem po Praze Mustangy. Nenuť druhým své preference ;-)
6. 9. 2017 09:26
Re: Kdo chce psa bít...
Mě tady na těch diskuzích mrzí ten obecný přístup velké části lidí. Místo toho, aby byli rádi, že se nějaká sportovnější hezká auta stále ještě vyrábí a že je v určitých třídách z čeho vybírat, přijdou si sem honit triko s jejich nejvíc nejoblíbenější značkou a hustí do druhých, jaký je všechno ostatní * :no:

Sám bych nejspíš bral Alfu, ale nebudu se tu tvářit, jak by mě BMW skoro urazilo :-)
6. 9. 2017 09:31
Re: Kdo chce psa bít...
Tak pod tohle se podepíšu! :yes:
Jinak BMW mám rád, vždy se mi líbilo a líbí, pouze se mi nelíbilo, že jen málo milovníků BMW je ochotno se rozhlédnout kolem sebe. A přístup lidí v autosalonech BMW, kteří pomluví cokoliv jiného, včetně konkurenčních prémiových značek, je také dost smutný.
6. 9. 2017 15:45
Re: Kdo chce psa bít...
BMW3 si koupil náš ředitel v roce 2013 a těžce toho litoval když během prvního roku byl po čtvrté v servisu. Nejvíc se to samozřejmě kazilo když to aut nejvíc potřeboval :-)
Ale Alfu nikdy neměl takže s ní to porovnat nemohl, teď jezdí v Mazdě 6 a zatím si chválí.