Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - traveldrive
Čo s takým odpadom...
traveldrive
| 4. 10. 2017 14:03
Odseknúť ľavú ruku, na pravú priviazať kladivo a poslať do kameňolomu. :-! A to isté sudcovi, ktorý predtým nechal takéto indivíduum na slobode. :-!
Čo s takým odpadom...
Kajmos
| 4. 10. 2017 14:41
Takto to holt chodí v Čechistánu. Dokud pod vlivem drog v autě nesmete z chodníku učitelku s žáky mateřské školy, nebude se dít v zásadě nic. Jen si budeme hrát na schovávanou ve stylu vy mi se zákazem vlezte na hrb. Co se bzde dít nyní? Další zákaz řízení?
Avatar - Jeremy.McKvak.ANTIDIESEL
NEVOLTE BABIŠE = AGROFERT = ŽLUTÁ SMRT
Jeremy.McKvak.ANTIDIESEL
| 5. 10. 2017 08:29
NEVOLTE BABIŠE = AGROFERT = ŽLUTÁ SMRT [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz] [odkaz]
>:-[]
>:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
NEVOLTE BABIŠE = AGROFERT = ŽLUTÁ SMRT
Redmex
| 5. 10. 2017 08:28
To vazne mu hrozia IBA 3 roky v base? Porusenie zakazu soferovania, kradez auta, nebezpecna jazda pod vplyvom omamnych latok a dopravna nehoda, utek z miesta dopravnej nehody a za to vsetko mu hrozia - teda asi horna hranica su len tri roky?

Niekedy su tie trestne sadzby uplne absurdne. U nas pred nejakym casom hrozilo sedem rokov mladikovy, ze kopol policajtku do kolena pri razii v bare. Mal radsej fetovat a kradnut auta 8-s
Honičky
Petrskr
| 4. 10. 2017 15:31
Takže inteligentní policista zase viděl kradené auto a nenapadlo ho nic jiného, než se za ním rozjet. Zřejmě čekal, že zloděj zajede ke krajnici, zapne blikačky a bude čekat, až ho policista laskavě poprosí o klíčky a sám si snad nasadí pouta.

Tyhle honičky, při kterých jsou ohroženy životy ostatních účastníků silničního provozu by se měly zakázat. Žádné kradené auto, ani kdyby to bylo Bugatti Veyron, nestojí za zranění nebo zabití nevinných osob.

Opravdu zvažuji podání oznámení na GIBS, protože už se na ta rozbitá auta a zraněné nezúčastněné osoby nemůžu dívat.

Proč to nemůže proběhnout jako např. u jednoho případu, který je také na youtube, kde policista zjistil odcizené auto a nenápadně ho sledoval (sice v civilním autě, ale i policejní auto může působit nenápadně) a mezitím přivolal posily, které ho mohly "obklíčit".
Honičky
Joab
| 4. 10. 2017 15:39
Jo, podej oznámení na GIBS, že když viděli policajti kradený auto, dovolili si konat přesně tak, jak maj. Pak sem pls dej odkaz na to, jaks to sepsal, ať se pobavíme.
Avatar - JDM
Honičky
JDM
| 4. 10. 2017 19:30
ne nedělali co měli oni ho totiž měli zadržet a to neudělali čekali až to do někoho napálí tak jako vždycky ... když nedokáží zastavit ujíždějící vozidlo tak at se na to vyserou.....
Honičky
Joab
| 4. 10. 2017 19:59
OK, prosim konkretne jak by sis to v ty Praze predstavoval.
Avatar - JDM
Honičky
JDM
| 5. 10. 2017 05:53
Třeba tak že bych se ho snažil zastavit, až jednou takovej magor sundá tebe s rodinou protože policajti nic nedělali jen hi vyplasili a pak za ním jezdili dokud mu nedojde benzín nebo to někam napali budu rád aby si se sem pak vrátil a povypravel nám jak to dobře policajti udělali.... Ono by stačilo ho neplasit, předjet ho zapnout maják a v brzdit ho případně kdyby couval do nej najet, prorazit chladič, cokoliv prostě ho sundat co nejrychleji než se stačí rozkoukat a rozjet to na 200....staci dobrej hit na kolo a končí dřív než začal....
Avatar - Riceeater
Honičky
Riceeater
| 5. 10. 2017 05:58
To se ale v ČR praktikovat nesmí... tady, možná bohužel, nefunguje doktrína USA... :-!
A dokonce tuším, že i zaměstnanec PČR nese nějaký podíl spoluúčasti na poničeném služebním voze.

Smažky do pracovních táborů a bude vyřešeno.
Avatar - JDM
Honičky
JDM
| 5. 10. 2017 06:48
A co se smí? Tihle lidi nezaslouží smilovani ale dokud je policajti nezačnou nahanet nejsou okolí nějak nebezpeční. Ten policajt by měl umět vyhodnotit situaci a rozmyslet si jestli bude nahet kradeny auto v plným provozu a nebo se ho bude snažit nenápadně sledovat, na každým rohu, křižovatce,jsou dneska kamery, atd..dá se to udělat jinak než si hrát na kovboje a ohrozit desítky dalších lidí kvůli fetce která měla bejt dávno za mrizema...
Avatar - N6600
Honičky
N6600
| 5. 10. 2017 08:30
Bud rad, ze nie si na Slovensku. Tam kovboji v uniforme rovno strielaju. Uz maju na konte par mrtvych spolujazdcov.

Mimochodom, myslis, ze by sa smazka nechala odradit od nahanacky a zastavila by okamzite "bez boja", hned ako by ju vyblo­kova­lo/zas­tavi­lo policajne auto? Takze verim az vidim...
Honičky
Futurista
| 5. 10. 2017 08:53
A kdo myslíš, že bude viník nehody? Kdo bude platit škodu? Kdo ponese následky za další způsobenou škodu při nehodě? Vždycky ten, kdo zaviní nehodu, tedy v případw nacouvání nebo hitu na kolo policajt.

Evidentně o tom víš kulový a moc koukáš na emerický filmy...
Avatar - JDM
Honičky
JDM
| 5. 10. 2017 16:05
To me je jedno a nezajima mě kdo něco zaplatí.. Jde o bezpečnost a mají nám pomáhat a chránit nás a ne nás ohrožovat... Možná moc koukám na emericky filmy a chtít po policii aby dělala to co má je asi moc v tyhle zemi...
Avatar - twistedTSD
Honičky
twistedTSD
| 4. 10. 2017 17:40
Oznámení na GIBS klidně podat můžeš, ale nevím, co jiného než okamžité odložení od toho čekáš. Sledovat ho v policejní oktávce, aby přivolali...další policejní oktávky? Vždyť paradoxně ani nedali pokyn k zastavení, fetka začala prchat hned jak je zahlédla v zrcátku.
Já myslím že je vše v pořádku ...
kalousek
| 4. 10. 2017 16:00
... jak jinak by mohli naši zákonodárci dopustit, aby se 18x soudně trestaný týpek mohl nadále volně pohybovat ve společnosti slušných lidí ?

Nejspíše po zralé úvaze došli k přesvědčení, že se on i jemu podobní už určitě polepšili a proto je nechávají na svobodě. Holt vládnou nám mamlasi
Avatar - Riceeater
Já myslím že je vše v pořádku ...
Riceeater
| 5. 10. 2017 05:54
Za tenhle stav moderní a vyspělé doby mohou humanisté a všelijací havlisté, bruselisté...

Pravidlem je, že každý gauner, netahač a zloděj má víc práv, než člověk, který se řídí pravidly slušné společnosti. A politická smetánka kývá a hýká, jak neokomouši z Brusele diktují... v zájmu... své vlastní kapsy a prospěchu.

Vždyť život je tak krátký, tak proč si ho neužít za třicet stříbrných... bez ohledu na budoucí generace.

Já bych, zcela otevřeně, pro takové případy postavil pracovní tábory, protože jedině tak mohou být tato individua prospěšná společnosti :-!
Já myslím že je vše v pořádku ...
kalousek
| 5. 10. 2017 06:40
tvrdé pracovní tábory !
...
Ondris
| 4. 10. 2017 16:11
Jsem si v sobotu říkal, jak se jim tohle povedlo...
Docela mu ta Laguna letěla, koukám.

No nic, zavřít a zahodit klíč, podevatenáctý se nepolepší.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku