Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lamborghini po SUV zvažuje další model. Tenhle kombík by se nám hodně líbil!

Ostře řezaný shooting brake by se podle našeho názoru k italskému výrobci ze Sant‘ Agaty náramně hodil. Zatím však existuje jen v digitální podobě.
Zpět na článek
23. 10. 2017 21:20
Re: OMG
Ono úplne stačí, keď príde jeden drbko s príznačným nickom fostek a poučí ma. Máš aspoň pedagogické minimum, Hurvínku?
23. 10. 2017 21:18
Re: Kombík?
Na teba som čakal, až mi to ukážeš, trúbka. Nie, nie je to názov pre túto karosériu, je to názov pre karosériu napr. Ferrari Lusso, jak vyššie napísal kolega VojtaD.
23. 10. 2017 20:05
Re: Kombík?
Tentokrát se musím redaktorů zastat.
Kdybys přelouskal víc než nadpis, asi třetí a čtvrtý slovo jsou "shooting brake" což je přesně název pro tuto karoserii...
23. 10. 2017 20:04
Re: OMG
Zavolej do Snata Agaty.
Řekni "Dobrý den, jmenuju se traveldrive a budu vám teď radit"
Radostí se sepúsujou.
23. 10. 2017 19:27
Re: OMG
Dobrá otázka. Odpoveď hľadám už dosť dlho. Škoda, že automobilky nie..
23. 10. 2017 19:26
Re: Kombík?
Pohoda, každý môže mať iný názor. Podľa úvodnej fotky povedzme že to tak vyzerá. ;-)
Ale každopádne to ešte veľa neznamená, ak vôbec niekedy bude. Maľovánky jednotlivcov sa zväčša stratia v čase.
Avatar - Vojta D
23. 10. 2017 19:15
Re: Kombík?
Ja se omlouvám, nevšiml jsem si fotek, soudil jsem podle úvodní... tedy souhlasím...
Avatar - Deutsch
23. 10. 2017 19:12
OMG
Myslite to vazne v redakci? Připomíná mi to ty svařené paskvily nadšenců. Kam se vytratil vkus? :-(
23. 10. 2017 18:15
Re: Kombík?
Ale kdeže, Lusso má zadné dvere (kufor) typického tvaru kombíka, s len mierne skloneným zadným sklom, na tomto je zadné sklo prakticky naležeto - horná hrana tretích dverí začína jazdcovi nad hlavou. S týmto [odkaz] to nemá nič spoločné. Oveľa viac mi evokuje toto: [odkaz]

Ale inak súhlasím. Pekné to nie je, ešte by musel veľa veľa na tom popracovať. Je to dosť prvoplánové, s množstvom divných prechodov a neakceptovateľných ostrých hrán. Naviac tomu chýba interiér, celý "dizajn" je vlastne len nejaká škrupina na kolesách.
Avatar - Vojta D
23. 10. 2017 17:56
Re: Kombík?
Ano, Ferrari Lusso se prezentuje jako kombi a přitom siluetu a tvar zadku má prakticky stejný...
Jinak mě se libí asi tak na 5%...
23. 10. 2017 17:41
Kombík?
Teda keď toto má byť kombík... [odkaz] Ani obrazne nie...
Tvorca nadpisov to má v tej redakčnej hlavičke už nejaké popletené. Zadok to má hranatý, ale je to jednoznačne kupé.