Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Audi Q7 – pohon všech kol a sedm sedadel

Velké SUV Audi Q7 patřilo k velkým hvězdám ingolstadtské automobilky v roce 2005, kdy se tento model představil veřejnosti.
Zpět na článek
19. 8. 2008 08:54
neregistrovaný "Darth_Vader"
19. 8. 2008 08:30
neregistrovaný "Darth_Vader"
19. 8. 2008 08:46
neregistrovaný "Darth_Vader"
19. 8. 2008 00:29
Téměř olympiáda na kolech
Jó to je zbytečnost, co netopejři?! >:D
Rozbalit vlákno
3
19. 8. 2008 00:36
Re: Téměř olympiáda na kolech
= paralympiáda .... no majitelé jsou trošku postižení >:-[] :no:
19. 8. 2008 00:54
Re: Téměř olympiáda na kolech
Vatou? Nojo, to je nemoc. Naštěstí ne moc nakažlivá... ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
19. 8. 2008 08:54
Re: Téměř olympiáda na kolech
Spis bohuzel ne ja bych chtel byt taky vatar a churt se mi nedari tu chorobu chytit- a nechce se mi ji chytat na pracovisti tak nevim :-! ale mel bych ji moc rad :yes:
19. 8. 2008 06:54
JE Q7 VELKY VUZ?
Pres 5m na delku, sirka takova, ze nastupovani u supermarketu pripomina plizeni spiona u zdi katedraly. Ano Q7 je velice velky vuz. Tato externi rozlozitost vubec nekoresponduje s pocitem za volantem. Tam se mista nedostava. Ze vsech stran neco tlaci a tesni. Jizda samotna je orientovana na zeny, nebo muze, kteri mnoho nevyzaduji.
Q7 je velky maly vuz, ktery nenabizi zazitek z jizdy, vuz se spatnym vyhledem, vuz jehoz nejvetsi dilema spociva v otlucenych naraznicich u sporivejsich majitelu.
Krome povedeneho 3,0TDI Q7 nema mnoho co by nabidla. Konkurence dokaze za podobny peniz nabidnout podstatne vic . Navic mastodontni tvary spojene se znacnym nebezpecim pro ostatni ucastniky provozu v pripade nehody nestaveji Q7 do prilis dobreho svetla. Nakonec jen "trouba" si prijde k Audi pro punc vyjmecnosti.
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "Darth_Vader"
19. 8. 2008 08:30
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
Ted nechci vypadat jako rypak- nejsem obhajce koncernu ale Korme povedeneho 3,0TDi nema nic co by nabidla? Jizda samotna je orientovana na zeny, nebo muze, kteri mnoho nevyzaduji.??? Muzers to upresnit to mne celkem zajima
19. 8. 2008 08:42
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
Jizda samotna, pocity pri ni. Rizeni, podvozek, pohodli, vyhled.
Odezva rizeni je pri srovnani s jinymi SUV, ktere jsem mel moznast ridit spatna. Nemas poneti, co se deje pod koly. Samozrejme, ze za to muze take podvozek a jeho koncepce.
Pohodli a prostor jdou ruku v ruce. Prostoru je pramalo. V porovnani s rozmery karoserie je nedostatek prostoru az zarazejici.
Q7, je jako ostatni Audi, spis dalnicnim dostavnikem. Osvedci se tam, kde nepotrebujes otacet volantem, tam kde nemusis parkovat, kde nemusis hledet na presnost rizeni. O interieru, neschopnem MMI jsem jiz napsal mnoho a ze zkusenosti si stojim za kazdym slovem.
neregistrovaný "Darth_Vader"
19. 8. 2008 08:46
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
Jo tak to pak jo ja mylslel ze jsi od toho cekal neco vic- vzdyt je to jenom OOOO :-)
19. 8. 2008 09:27
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
A ještě bych přidal miniaturní zavazadlový prostor...
Já vůbec mám pocit, že interiéry vozidel (nejen SUV) jsou čím dál těsnější. Obzvlášť pravou nohu to asi bude chtít brzy amputovat...
19. 8. 2008 19:00
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
Osobne se na velikost zavazadelniku vetsinou nesoustredim. Vice si pri rizeni cenim pohodli a porstoru. Zde se ho vsak nedostava.
19. 8. 2008 22:24
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
Proč bys ale jinak Q7 vůbec zkoušel? Sportovní jízda určitě ne, off road už vůbec ne - takže náklaďáček, ale směšnej kufr a žádný místo pro šoféra. A ani orál tam nejde udělat. Prostě auto na ....
20. 8. 2008 14:06
Re: JE Q7 VELKY VUZ?
Naprostej souhlas, v uvozovkach horsim aute jsem jeste nejel. To auto ma jedinej paramatr kde vynika - vnejsi velikost. Ta je asi dulezita pro ty co maji jinou velikost podstatne mensi :-)