Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tatra 600 Tatraplan: V Kalifornii z ní udělali rat rod. Cena tomu odpovídá

Tento zástupce kopřivnické značky Tatra je důkazem, že pro stavbu rat rodu lze využít téměř cokoliv, co má nebo někdy mělo čtyři kola a motor. Výsledek stavby přitom zůstává věrný původnímu vzhledu i technice.
Zpět na článek
8. 12. 2017 20:57
8. 12. 2017 22:09
8. 12. 2017 22:15
9. 12. 2017 00:18
9. 12. 2017 23:13
8. 12. 2017 19:37
A ta cena tedy je?
Nikde jsem se nedocetl, kolik tedy tento rat rod stoji. Jen o puvodni cene pred 8mi lety.
Rozbalit vlákno
1
8. 12. 2017 20:03
Re: A ta cena tedy je?
Pavlůsek neví....
8. 12. 2017 20:55
takže zkurvili veterána,
z toho nemám radost
Rozbalit vlákno
0
8. 12. 2017 20:57
že Reklama
Toto je čo, že Reklama tváriaca sa ako príspevok? To ešte nemáte dosť vy nenažrané ***? Nestačí, že to na nás skáče spoza každého rohu, roluje sa to a strká pred oči v jednom kuse a lezie na nervy každú sekundu prítomnosti na tomto všivavom webe? Tak vám to píšem pekne od pľúc vy smradi : STRČTE SI TENTO VÁŠ V.Y.J.E.B.A.NÝ ACZ do P.I.Č.E ! Bol som tu naposledy.
Rozbalit vlákno
9
8. 12. 2017 22:09
Re: že Reklama
:yes: :yes: :yes: reklama jako diskusní příspěvek je stádium ubohosti, které jsem nepředpokládal. Machalo, nafackuj si.Tohle je fakt moc.
8. 12. 2017 22:15
Re: že Reklama
No TWL a sobě nafackuju taky! ***drat! zrovna včera jsem se já osel zastal ACZ za reklamy (viz diskuse včera) a slíznul hafec :no:
Den poté jsem prohlédl!
8. 12. 2017 23:26
Re: že Reklama
Auto.cz to s tou reklamou přehání už naprosto nechutným způsobem. To je důvod, proč sem už nechodím pravidelně, ale tak 1x za měsíc. Čekám kdy bude reklama za každým příspěvkem v diskuzi a po kliknutí na jakýkoliv odkaz se prvně otevře 150 reklamních oken...
9. 12. 2017 00:18
Re: že Reklama
Mám staré plíce, tak jsi to napsal i za mě, je to tak a naprosto s tebou souhlasím. Pohár je plný.

Tahle metoda, pokud je schválená AUTO.CZ nejlepší jízda na webu >:-[] 8-s , je naprosto otřesná a pro mě neúnosná.

Pokud bude pokračovat, na shledanou. :no:
Avatar - nolinek
9. 12. 2017 00:32
Re: že Reklama
ta reklama je ubohost !!!!!!!!!!!!! :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: fuj
9. 12. 2017 21:53
Re: že Reklama
Ste vulgárny primitív, dobre. Ale naozaj musíte robiť hanbu všetkým Slovákom aj v zahraničí?
9. 12. 2017 22:33
Re: že Reklama
Ale ako si všímam, zrovna to teraz nikomu okrem teba nevadí. ;-)
9. 12. 2017 23:13
Re: že Reklama
Jsem na jeho straně, napsal to zcela správně. Decentní upozornění nebo přání zde nepadá na úrodnou půdu. Obávám se, že ani takováto peprnější vyjádření názoru, zcela na místě podle mě, bohužel nic nevyřeší.

Ne, v tomto případě hanbu "nerobí", naopak.
Avatar - Ada je zase tady
8. 12. 2017 21:25
Každé auto lze izuálně spolehlivě zničit tím...
... že mu snížíte světlou výšku :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
1
8. 12. 2017 21:41
Re: Každé auto lze izuálně spolehlivě zničit tím...
Blbost, každá správná kára musí být placatá, jak zpívá Fanánek.
9. 12. 2017 00:36
Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické mas
To si z nás děláte p.rdel ? :no: :no: :no: 8-s
Tak to už se jděte se vy.s.rat. :-!
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Hammunasakra
9. 12. 2017 01:08
Re: Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické
Mě to naštěstí vnucuje něco jinýho = ale naprostej souhlas :no: :-!

Kdo zná horší web o autech než ACZ ať ho napíše = u mě je vítěz jasnej >:D >:-[]
9. 12. 2017 01:24
Re: Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické
Téma toho hnoje se mění prakticky s každým novým rozkliknutím....

Zároveň ani nezůstává ve stromu, v čase se průběžně posouvá a žije si vlastním životem.

To už je snad lepší oženit se s k.urvou a mít s ní trojčata a z nich alespoň dvě černá. :-|
Avatar - Hammunasakra
9. 12. 2017 11:20
Re: Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické
Tak profesionálky sou pak prej dobrý manželky = docela se mi líbilo [odkaz] :-)

Ale s timhle novym posunem reklamy to fakt přehnali :no: 8-s

Téma je cílený = kde si na co koukal = takže téma mi až tak nevadí ;-)

To kam to ACZ dotáhlo = kam se propadlo = jo :no: :no: :-!
9. 12. 2017 13:21
Re: Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické
:-) Dobrej film.

Cílené téma to tady asi nebude, fakt jsem se nikdy nedíval na podestýlky, ani na erotické masáže, ani v posledním roce na pneumatiky. Je to paradox, článek o Biasionovi má tři diskuzní příspěvky. 2x kurzové *** a 1x bezpečnostní dveře. 8-s Ať jdou do haj.zlu, když se tomu chtějí věnovat tímto způsobem.

Jsou to prasata, když nenechají ani tu diskuzi čistou. Líbilo se mi, když vymazávali z diskuze zoufalce, co se v ní snažili uplatnit vlastní reklamu - většinou *** - a teď to dělají sami ? Jsem zhnusenej a jestli to nezruší, tak jsem rozhodnutý. :no: :-!
9. 12. 2017 21:59
Re: Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické
Myslím že taký znalec áut ako ty, by na zlý autoweb nechodil.
Tvoja a vlastne vaša neustála prítomnosť na auto.cz, je dôkazom jeho vysokej kvality.
Alebo vašej duševnej choroby >:-[]
9. 12. 2017 22:34
Re: Podestýlky pro hospodářská zvířata ? Excelentní erotické
Na čom fičíš? Múdry si jak Šalamúnová oná...