Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Digitální přístrojový štít dostanou i další Škodovky, jedna si ale překvapivě musí počkat

Zatímco doposud byly digitální budíky výsadou kompaktního SUV Karoq, nyní si prošlapávají cestu do dalších modelů mladoboleslavské automobilky.
Zpět na článek
12. 2. 2018 12:43
12. 2. 2018 13:56
12. 2. 2018 18:01
12. 2. 2018 12:43
skoda.auto.cz
denna kvota splnena, mozme sa pozriet aj na ine znacky
Rozbalit vlákno
0
Avatar - iudex
12. 2. 2018 13:56
Mimo faceliftu?
To je vcelku prekvapivá informácia, že by Škoda dala digi displej do Octavie práve teraz, krátko po predstavení faceliftu a ešte pred uvedením budúcej generácie. Ja som mal za to, že Active info display nedostala Octavia v rámci faceliftu práve z dôvodu hierarchie, teda aby nemala lepšiu výbavu, ako vyššie postavený Superb, kde sa už dlhšie hovorí, že AID dostane pri facelifte. Ak teda AID nedostala Octavia pri facelifte, prečo práve teraz, "len tak"? To mi z obchodného hľadiska nedáva moc logiku.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Astene
12. 2. 2018 15:38
Re: Mimo faceliftu?
Není to určitě běžné. Napadá mě jediný důvod, a to zastavení poklesu prodeje. Zatímco SuperB meziročně narostl téměř o 9%, Octavia naopak skoro 4% v prodejích spadla.
12. 2. 2018 17:10
Re: Mimo faceliftu?
protoze displej je levnejsi nez mechanicky budiky
a jeste si k tomu desitku priplatis
a protoze se oktavek dela podstatne vic nez superbu, kouka z toho podstatne vetsi vejvar
12. 2. 2018 18:01
Na co
Jsem fanda moderních technologií je to i moje obživy. Teď se mi ale stala zvláštní věc.... Po předchozím autě nabitým tímhle vším jsem dostal docela obyčejný jen s automatem. Boha to je úleva. Už zase je to jen auto kde se nemusím přizpůsobovat adaptivnimu tempomatu front assistu a já nevím čemu. Používat tyhle hračky vyžaduje stejně úsilí jako to dělat sám...:no:
Rozbalit vlákno
0