Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zetor expanduje! V USA představil nové traktory a nový design

Na veletrhu National Farm Machinery Show v severoamerickém Louisville se představily traktory společnosti Zetor Tractors a.s.
Zpět na článek
Avatar - Bubáq
20. 2. 2018 07:46
Dobrý den, pane Pavlůsku.
Dlouhodobě sleduji Vaše příspěvky na ACZ a jsem rád, že je přinášíte. Jsou pro mě zajímavé, a věřím, že nejen pro mě. Proto mi dovolte následující komentář k tomuto článku o Zetoru v USA: domnívám se, že pouhé převzetí PR článku je v tomto (i v jiných) případě velká škoda. Jako novinář byste mohl před jeho zveřejněním položit zodpovědným pracovníkům Zetoru zajímavé dotazy, o kterým víte, že budou Vaše čtenáře zajímat. Např.: jaká je nyní pozice Zetoru v USA a Kanadě? Kolik dealerů tam mají? Kolik jich bylo před 5 a před 10 lety? Jak to vypadá, když se "věnuje speciální pozornost uvedení řady ... " na trh? Co v tom Zetor podniká? Dělal Zetor někdy průzkum spokojenosti majitelů jejich strojů v USA a Kanadě? Jak dopadl? Proč Zetor věří, že se více prosadí v USA a Kanadě? A mnoho dalších... Víte, jak zajímavé čtení by byly odpovědi z PR oddělení (nebo snad Obchodního odd.) Zetoru? A taky bychom jako příznivci značky měli co sledovat.
Přepis PR zprávy moc nových fandů značky neosloví...
Rozbalit vlákno
1
20. 2. 2018 09:16
Re: Dobrý den, pane Pavlůsku.
Pekná a úprimná snaha :yes: , ale ACZ žiaľ už dávno nie je úrodná pôda... :-!
Avatar - nalimer
20. 2. 2018 11:22
pro Zetor, Škoda Auto, Czechoslovak Group
Chcite viac! Tak, ako tu píše Bubáq. To, že vašu pR správu prebere a podpíše p. Pavlůsek je marná práca.
Keď si už platíte PR, nech auto.cz za to maká.
Aký je podiel Zetoru v USA? Máte vlastnú predajnú sieť? ... Ako sa navrhoval posledný model Avie? Aký je najpredávanejší model pri recyklácií Tatra? ... Na aké trhy budú expedované modely Kodiaqu z GAZu? ...
Nie je úlohou čítateľov ponúkať otázky platiacim klientom. To má robiť redakcia!
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud