Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva 2018: Lexus míří mezi kompaktní SUV. Zaujme UX novým hybridem a speciální čtyřkolkou?

BMW X1 nebo Audi Q3 se dočkaly nové konkurence. Z Japonska přijíždí Lexus UX, který světovou premiéru oslavil na ženevském autosalonu.
Zpět na článek
10. 3. 2018 13:59
Re: Ajéje, Lexus+hybrid+japan
Sorry. Nemám rad způsoby tvého vyjadřování, tvou nadřazenost a posedlost německými auty. Ale vsadim se, ze je tady na fóru dost lidí, kteří by si takové auto mohli koupit “levou zadní”. Mnoho diskutujících znám osobně a nedělalo by jim to problém.
Kromě toho, bavme se o autech a ne o lidech (plati i pro mě).
10. 3. 2018 12:31
Re: Maska ve tvaru přesýpacích hodin?
Za mě dobrý, mohli být trochu větší kola. Zadní světla doceladobrý a pěkný nápad co odliší. Pokud by masku na fotkách rozbili SPZtkou vypadá to líp. Audi bez SPZtky?Velrybí tlama zírá na Dartha ;-)
Avatar - Korendir
11. 3. 2018 09:24
Re: Ajéje, Lexus+hybrid+japan
SUV, všechny od Lexusu mi připadají divný, takový jak kozy na kolech. Přitom RC, nebo nový LS se mi vyloženě líbí.
10. 3. 2018 14:07
Re: Ajéje, Lexus+hybrid+japan
OK, rozumná reakce - bohužel asi trochu nedorozumnění.
Já totiž vůbec neříkám, že tu nejsou lidi, kteří by si nemohli koupit jen tak z plezíru klidně celou modelovou paletu Lexusu. To je úplně v pohodě. Jestli to vyznělo jinak, jako že si myslím, že jsou všichni socky, tak to mě mrzí.
Já jenom narážím na to, že jsou auta (obvzláště hybridy a asijská) která mají zajímavou vlastnost vzbuzovat nadšení v určité skupině diskutujících, kteří si je ale nakonec stejně (skoro nikdy) nekoupí. Ale zasypou nás příspěvky typu "D3 se může třást, přišel Stinger a ten jim zatopí". No a pointa je v tom, že ti, kdo by si ta auta mohli (jak píšeš levou zadní) kuopit, si je (skoro) nikdy nekoupí. Skutečná čísla a palce v diskusi jsou šíleně rozdílná a ACZ se pro mě ze všech autowebů profiluje nejvíc jako proelektrická a proasijská. Jenom to jsem myslel.

Ale jinak souhlasím, bavme se raději o autech. :-)
10. 3. 2018 12:26
Maska ve tvaru přesýpacích hodin?
Mě vždycky asocijuje helmu Dartha Vadera.
Což není cool, protože Darth Vader je na Lexus moc cool. :-! >:-[]
Avatar - Well-being
10. 3. 2018 17:19
Ssang
Yong Rexton je proti tomuto fešák ... ;-)
10. 3. 2018 12:12
Ajéje, Lexus+hybrid+japan
BYkupci na ACZ budou chrčet jako tuberačka v chudobinci na konci 19.století.
Prodeje v ČR v kusech ročně. To je ale divný, všichni BY to přece kupovali narozdíl od těch sranců od D3 atd!!! >:D
Takovej Stinger SUV. >:D :-!