Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: MPV Mercedes-Benz B se dočká nové generace. Přijde i sedmimístný model

Velkoprostorové vozy možná už tolik netáhnou, Mercedes se ale svého kompaktního MPV nehodlá vzdát.
Zpět na článek
Avatar - Sumi2000
15. 3. 2018 10:15
přední pohon u Mercedes-Benz
pobavilo mne video na autoforum

[odkaz]

:-)

Dát řetězy dozadu u Mercedesu a myslet si že tam má náhon..síla !
Avatar - wakantanka
15. 3. 2018 09:28
Re: Kto sa stavi
Mno mňa táto kacírska myšlienka napadla preto, že práve pred pár dňami som na parkovisku videl vedľa seba zaparkované súčasné B-čko a predch. Scenic a bočná silueta mi prišla nejak veľmi podobná. Skoro by si človek mohol myslieť, že základný skelet a platforma pochádza práve od Renaultu. Svojho času (neviem to narýchlo dohľadať) sám Dieter Zetche oznámil, že v rámci spolupráce s Renault-Nissan bude Mercedes od nich brať nielen motory, ale aj platformy pre novú rodinu modelov Mercedes s primárne poháňanou prednou nápravou a motorom naprieč. A keď sa nad tým človek zamyslí, tak priestorová ponuka Megane III. vs. Mercedes A III. je povedzme veľmi podobná. Otázka by potom bola, ako veľmi to čo od Renaultu berú Mercedes prekopal. :-)
Avatar - Dinar
15. 3. 2018 07:21
Hm
"Jistotou je také příchod typického sedanu třídy A, díky němuž CLA bude moci být v nové generaci ještě sportovnější." >:D >:D
Měl jsem tři dny CLA jako náhradní auto a to, co jsem si myslel, o největším šméčku značky MB, se mi jen potvrdilo, to auto je za dané peníze krám a mluvit v souvislosti s ním o sportovnosti, je směšné.
15. 3. 2018 07:04
Re: Kto sa stavi
A co takhle kupovat predrazenyho golfa v kabate A3? To nikomu nevadi. Koukam,ze jde zas jen o znak na kapote. ;-)
14. 3. 2018 23:24
Re: Kto sa stavi
Tak Scenic jako Renault špatný auto neni, ale jako Mercedes bych to nedal. V podstate bys kupoval mainstream za cenu premie - je jiný znak na kapotě, šasi stejný, technika taky a pár rozdílných plastů... :-(
Avatar - Ja Prvni 123
14. 3. 2018 21:25
Re: Kto sa stavi
Proč nestraš?
Scenic není v principu špatné auto.. a pokud ho medvědáři učešou a nabídnou do toho svůj přeplňovanej benzin.. tak to ani moc děsivě nezní.

A klidně ať u toho nabízejí 1.3.. dokud si ji nebudu muset koupit, tak mi to nevadí.
:-)
14. 3. 2018 20:44
Re: Kto sa stavi
Člověče nestraš... ale tak nabízí se to. Kdo nebude chtít pí.. na kapotě, pardon “diamant”, půjde a koupí novou B klasse. Auto bude totožný včetně 1.3TCe, bude tam všude bude 3cípá hvězdička a na faktuře “B klasse - to jsme s tebou pěkně vyjebali” >:D >:D >:D
Avatar - wakantanka
14. 3. 2018 17:53
Kto sa stavi
ze nove B klasse bude Scenic a Grand Scenic ala Mercedes? :-)