Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Luxusní SUV Mercedes-Maybach GLS dorazí ještě letos. Na souboj vyzve Bentley Bentayga

Mercedes chystá expanzi luxusní řady Maybach. Po třídě S a G se takové varianty dočká také největší SUV v nabídce značky.
Zpět na článek
15. 3. 2018 17:18
při vší úctě ke kvalitě
vozu...prostě konkurence pro Bentley nebude.
Musel by to být čistej maybach.
To ale Daimler položil
A teď, když trh se superluxusní třídou jen kvete, snaží se vařit z vody.
I kdyby to auto bylo lepší, než B a RR, neuvařej to.
Připadá mi to podobný, jako Citrón a DS.
A tohle všechno píšu fakt nerad.
Rozbalit vlákno
5
15. 3. 2018 17:42
Re: při vší úctě ke kvalitě
No, na třídě S to s maybachem funguje, sám jsem byl překvapen jak je uvnitř auta ten rozdíl vůči normálnímu esku zaznamenatelný.

Ale u GLS je jiný problém - to auto je nebetyčně zastaralý, a to jak vnějším a vnitřním designem, tak ergonomií uvnitř. Je na něm strašně moc vidět že vznikalo daleko před současnou érou tabletů a dvou displejů v autě. Jako maybach (= a současně konkurence RR) to bude vypadat maximálně směšně.

Už když člověk vidí fotku u toho článku GLS s amg paketem a pak si vzpomene na design range rovera, tak toto vypadá skutečně jako auto pro duchodce. A kdo by chtěl mít image duchodce za ty prachy, že.
Avatar - Korendir
15. 3. 2018 18:05
Re: při vší úctě ke kvalitě
Já myslím, že to bylo modernizovaný/faceliftovaný v 2016, takže to není zase tak zastaralý. Ale taky si trochu myslím, že co se tyče prestiže, bude něco ztrácet na Bentaygu a Cullinana. Ale přesně, u S klásy a já vídám mnohem více S Maybachu, než Flying Spur, Mulsanneů, Ghostů. Tak uvidíme
Avatar - Emel
16. 3. 2018 11:34
Re: při vší úctě ke kvalitě
A není to spíš otázka ceny? Kolik stojí Maybach ve srovnání s tím Flying Spurem?

Maybach s tím co předvádí není plnohodnotná značka, stejně jako není plnohodnotná značka Alpina. Je to jen takový dvorní ladič.
15. 3. 2018 18:16
Re: při vší úctě ke kvalitě
Hm, beru.
Ale když byly vopravdu Maybachy těch pár let, byla to přímá konkurence.
I když střeva by byly MB.
prostě je to něco jinýho.
Alespoň pro mě pocitově.
To, že některá auta MB, BMW,Caddy atd mohou být z měřitelných hledisek a kvaiity často lepší, než RR (než ho koupili Němci) to je jasný. Ale ten pocit, že máš "jen" Mercedes (miluju ho, aby bylo jasno a vždycky tady za něj bojuju proti lexusí lůze) může bejt blbý. Jakože Mercedesů je plná * po bazarech za pár šupů a mercedes je každá druhá dodávka. Je to prostě jen o tý prestiži.
Avatar - Korendir
15. 3. 2018 20:01
Re: při vší úctě ke kvalitě
Jasně, to jsem se právě pokusil naznačit, možná blbě formuloval. Nekupuju auto kvůli tomu, že poměr cena výkon je 100% a víc, ale jsou tu jiný věci. Já mám taky rád Mercedes a BMW, ale jsou prostě značky, který jsou pro mě víc, i když jsou dražší, ale třeba horší. Jen prodeje třeba ohledně S Maybachu jdou proti mé, ale i tvé teorie

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud