Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Podél dálnic zůstávají tisíce nelegálních billboardů. Kdy konečně zmizí?

Silničáři loni napočítali asi 3000 nelegálních billboardů v ochranných pásmech. Odstraněno jich zatím bylo asi jen 300.
Zpět na článek
1. 4. 2018 17:51
No Ťok prostě maká!
A maká a maká a vono to nejde. ...to je definice neschopnýho lepmla.
Bilboardy jsou to nejmenší.
Dokud tam bude tahle žába na prameni, je doprava v kopru.
Jenom v radarech a buzeraci, tam jsme na špici!
Rozbalit vlákno
8
1. 4. 2018 18:35
Re: No Ťok prostě maká!
On po tom ale vůbec netouží. Vždyť další ANOnista Berkovec lobboval pro jejich zachování. A lidi ho znovu zvolili do PSP ČR, takže jim to asi nevadí, alespoň těm ze Slaného.
Avatar - Blue Sun
1. 4. 2018 19:59
Re: No Ťok prostě maká!
Jasně, on sám si vezme montérky a půjde šroubovat a řezat billboardy...
Tyvole, co lidi nedokáží vymyslet za blbost, to by jeden koukal.
2. 4. 2018 06:02
Re: No Ťok prostě maká!
Ano, ta tvoje první věta je fakt perla >:D
Avatar - Blue Sun
2. 4. 2018 09:13
Re: No Ťok prostě maká!
Na vás tady to stačí, proč plýtvat slovy?
Avatar - WinDiesel
2. 4. 2018 12:00
Re: No Ťok prostě maká!
Tak proč jimi plýtváš woe? Mezi troly tady jsi rozhodně velmi aktivní bulíku.
Avatar - Blue Sun
2. 4. 2018 12:49
Re: No Ťok prostě maká!
Právě, že neplýtvám. Proto jsem tak stručný.
2. 4. 2018 08:50
Re: No Ťok prostě maká!
Tady se člověk dočte hloupostí.
Avatar - CHerokee
2. 4. 2018 20:30
Re: No Ťok prostě maká!
Souhlas s Fostekem. Ťok je pohroma. Tohle je jen maličkost v mnoři jeho nesplněných sliibů a přešlapů.
1. 4. 2018 18:54
Billboardy zmizí,
až ty novinářský netáhla natáhnou montérky a půjdou nám ukázat, jak se to dělá. Hlavně si nesmějí udělat na rukou a na hubě uzel.
Rozbalit vlákno
11
Avatar - praděda7
1. 4. 2018 23:15
Re: Billboardy
Já si myslím, že plošně likvidovat billboardy je chyba. Jednak z nich byl příjem na údržbu dálnice a když by se počet bb a rozmístění rozumně regulovalo, řekněme cca 500m od sebe, tak alespoň mě by to nevadilo.
Avatar - _Karel_
1. 4. 2018 23:30
Re: Billboardy
Co když je pravda, že je kvůli nim víc havárek? Jejich smysl je, aby po nich řidič za jízdy čuměl. Příjem na údržbu silnic by taky mohl být z legalizace heroinu.
Avatar - praděda7
1. 4. 2018 23:57
Re: Billboardy
OK. Point taken. Pak je tady i možnost celou situaci otestovat, což bych považoval za férové. Pokusně odstranit na daných km a daných úsecích bb a sledovat po určitou dobu jaký bude tento krok mít na nehodovost a pak přijít nebo nepřijít s jejich odstraněním. Zároveň by se mohl otestovat i můj návrh na 500m mezi bb.
Avatar - Blue Sun
2. 4. 2018 09:14
Re: Billboardy
Na místech, kde nejsou, se mi jezdí daleko líp. Zejména pak v noci, kdy nic zbytečně "netahá" oči.
Avatar - praděda7
2. 4. 2018 10:04
Re: Billboardy
Ale jo, mě taky. Ale tady jde o pořízení důkazu o tom, jestli mají sluníčkáři pravdu nebo ne. A nebo se pravdy bojí? Bohužel to tak vypadá.... ;-\
Avatar - Blue Sun
2. 4. 2018 10:45
Re: Billboardy
Co chceš jak dokazovat? Tomu trošku nerozumím, navíc namotat do toho "sluníčkáře" je docela mimo mísu.
Avatar - praděda7
2. 4. 2018 11:53
Re: Billboardy
Když nerozumíš psanému textu, tak se běž dovzdělat.
Avatar - Blue Sun
2. 4. 2018 12:49
Re: Billboardy
Ne, že bych čekal rozumnou odpověď, na to asi nemáš. Ale zkus to znovu, něco konkrétního.
Avatar - praděda7
2. 4. 2018 13:47
Re: Billboardy
Chabé! Ani dobře míněné radě nerozumíš. Nazdar!
2. 4. 2018 06:04
Re: Billboardy
Nemám valné mínění o některých druzíh novinařiny, ale tohle je takový ten totalitní canc, že by člověk nevěřil... :-!
2. 4. 2018 01:27
Až zmizí "demokracie"
Zaklínadlo pro všechny situace a zájmové skupiny vysávající peníze od poplatníků.
Rozbalit vlákno
0
2. 4. 2018 18:29
Což billboardy ty mě netrápi.
Což billboardy ty mě netrápí. Ale kdy někdo začne stavět nebo aspoň opravovat životu nebezpečné silnice? Dnes sem jel z Prahy přes Davli na Slapy. Tam a nejen tam člověk může v klidu vylomit kolo.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - removed
2. 4. 2018 21:12
Re: Což billboardy ty mě netrápi.
Tak mas tam... zpomalovaci semafor :-D... jel jsem tudy vcera a tak vim o cem mluvis. Jemne receno, vzhledem k hustote provozu je to velmi trestuhodne. Vyhybat se nemuzes, mohl bys nekoho protijedouciho odstrelit do reky nebo do skal... cesta zrala tak pro offroad...
Avatar - Blue Sun
2. 4. 2018 22:54
Re: Což billboardy ty mě netrápi.
Silnice nejsou důležité. Důležitá je sleva na jízdném pro studenty a seniory, o to teď hlavně jde.